Šta je novo?

Hisense televizori

momsab

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
15.02.2003
Poruke
4,534
Poena
1,175
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
na tržištu Srbije je od 2018. (ponovo) Hisense

za one koji prvi put čuju za ovu marku, Hisense postoji oko 50 godina (osnovan 1969.), više o tome na wikipediji
2017. je bio 4. na svetu sa 6% udela https://www.statista.com/statistics/267095/global-market-share-of-lcd-tv-manufacturers/
jedan je od zvaničnih sponzora Svetskog prvensta u fudbalu 2018.

oznake modela su zbunjujuće. smatra se da je N bolje od A, a u stvari izgleda da to ne važi od 2018., pošto za tu godinu ne postoji N za dijagonale ispod 75" https://www.displayspecifications.com/en/brand/446e16
objašnjenje oznaka se može videti na http://en.tab-tv.com/?p=14190

hisense oznake modela.png

ULED je trenutno najbolje u ponudi ovog brenda. ULED modeli serija 8 i 9, iz 2018. godine, su QLED (piše u ovoj poruci u temi "Koji LCD TV?")


generalno, članovi ovog foruma su zadovoljni Hisense, tj. odnosom cena/kvalitet. takođe su zadovoljni i brzinom rada korisničkog interfejsa.

korisnički utisak H55N6600
test na benchmark za H55N5700 i H55N6600
 
Poslednja izmena:
Meni se eon app pojavio nakon što sam region prebacio na Srbiju...na isti način se recimo pojavi BBC iPlayer kada se stavi UK. Ali nije pre poslednjeg update firmware, pa onda factory reset sa K1112 fw.
 
Hoce li neko da proba da instalira EON, ovo sam uspeo da nadjem kao uputstvo. Pod brojem 242 je EON

77788a1fb43644a1773aff22d0498f22.jpg

0db2e54fe52a96bb7324b1775bd6b253.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svaka čast za ovo! Čak i ako ne radi, bar si se potrudio. Ja ću baš da vidim da li ima neka druga aplikacija koja mi treba pošto EON ne koristim.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

Hvala bato, ja imam EON, ali me vuce znatizelja zasto ne radi kod svih, mozda je ovo pocetak da uklavirimo kako funkcionise. Za sada i ja kopam da vidim da li je moguce HBO naci


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaću ja kada uhvatim vremena. Meni se ne pojavljuje, ali mi ni ne treba. Eto zbog nekog drugog bih probao.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Ima li neko slot da mi aktivira da probam moze li sto za rezoluciju? Ja imam, ali sam ga iskoristio na shield, pa ne mogu ovaj mjesec mijenjati vise :(
Edit ako neko bude probao da instalira, neka ostavi rezoluciju na 720, ja sam promijenio na 1080 pa mi je ovakva.
 
Poslednja izmena:
Ako mislis kod onog instaliranja jma 720 i 1080, odabrao sam vecu i ono je epilog :) mozda nije trebalo da diram

Da bas to... a *mjau**mjau**mjau*a, ko bi ga znao, mozda ce neko drugi da proba drugacije i da bude ok. Bitnije je da se polako otvaraju mogucnosti za nesto vise od onoga sto dobijamo uz tv


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo su sve aplikacije na klaudu, tako da na ovaj nacin se moze maltene na svakom uredjaju koristiti ove aplikacije kroz brauzer. Nevjerovatno, ali mialim da bi islo i na druge marke tv
 
Cekajte, kad odem na onaj link preko browsera tv..on li me tad pita da instaliram aplikaciju ( i tako je dobijem gde su mi i ostale app) ili samo preko browsera da gledam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta moze biti problem oko uvoza naloga.

Kad preko svog sbb naloga pokusam opciju da dodam uredjaj izbaci ovu poruku:

Opcija EON Smart tv:
8b5178cbec84bced63ab6cd6ba7a3c84.jpg



3ecc6ce95a99f89ed6c032e1e381695d.jpg


A imam uvezena damo 2 telefona gde je opcija EON mobilna aplikacija

89b0cea5163c194821a52e6df8922a8e.jpg



Ovo je iz ugovora total tv satelitska extra paket. Jedino da oni ne dajubopciju za SMART TV, da daju samo za 3 mobilne aplikacije?

Ili da obrisem sve iz opcije mob. aplikacije(ova dva uredjaja), pa da pokusam samo tv da dodam preko koda


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta moze biti problem oko uvoza naloga.

Kad preko svog sbb naloga pokusam opciju da dodam uredjaj izbaci ovu poruku:

Opcija EON Smart tv:
8b5178cbec84bced63ab6cd6ba7a3c84.jpg



3ecc6ce95a99f89ed6c032e1e381695d.jpg


A imam uvezena damo 2 telefona gde je opcija EON mobilna aplikacija

89b0cea5163c194821a52e6df8922a8e.jpg



Ovo je iz ugovora total tv satelitska extra paket. Jedino da oni ne dajubopciju za SMART TV, da daju samo za 3 mobilne aplikacije?

Ili da obrisem sve iz opcije mob. aplikacije(ova dva uredjaja), pa da pokusam samo tv da dodam preko koda


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije moguce preko Total Tv dodati smart Tv aplikaciju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno