Šta je novo?

Hisense televizori

momsab

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
15.02.2003
Poruke
4,462
Poena
1,175
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
na tržištu Srbije je od 2018. (ponovo) Hisense

za one koji prvi put čuju za ovu marku, Hisense postoji oko 50 godina (osnovan 1969.), više o tome na wikipediji
2017. je bio 4. na svetu sa 6% udela https://www.statista.com/statistics/267095/global-market-share-of-lcd-tv-manufacturers/
jedan je od zvaničnih sponzora Svetskog prvensta u fudbalu 2018.

oznake modela su zbunjujuće. smatra se da je N bolje od A, a u stvari izgleda da to ne važi od 2018., pošto za tu godinu ne postoji N za dijagonale ispod 75" https://www.displayspecifications.com/en/brand/446e16
objašnjenje oznaka se može videti na http://en.tab-tv.com/?p=14190

hisense oznake modela.png

ULED je trenutno najbolje u ponudi ovog brenda. ULED modeli serija 8 i 9, iz 2018. godine, su QLED (piše u ovoj poruci u temi "Koji LCD TV?")


generalno, članovi ovog foruma su zadovoljni Hisense, tj. odnosom cena/kvalitet. takođe su zadovoljni i brzinom rada korisničkog interfejsa.

korisnički utisak H55N6600
test na benchmark za H55N5700 i H55N6600
 
Poslednja izmena:
Ajde Hisense još par vaučera :wave:
 
Uff s ovim h43b7500 samo problemi... Poceo je da se gasi sam od sebe i da blokira.. daljinac ne reaguje.. cupanje iz struje ne pomaze. Dok je na hdmi 1 tj kao pc monitor sve ok.. prebacim ga na tv i posle 1min daljinac prestaje da reaguje a tv se ugasi. Mislim da sam zavrsio sa ovom markom.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Uff s ovim h43b7500 samo problemi... Poceo je da se gasi sam od sebe i da blokira.. daljinac ne reaguje.. cupanje iz struje ne pomaze. Dok je na hdmi 1 tj kao pc monitor sve ok.. prebacim ga na tv i posle 1min daljinac prestaje da reaguje a tv se ugasi. Mislim da sam zavrsio sa ovom markom.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Jel možeš nekako da mu odradis reset na fabrička podešavanja? Ili ako je konetkovan na net (lan ili wifi) probaj da mu onemogućis pristup internetu, pa vidi jel se i tada dešava to.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Stvarno podelite jos koji vaucer i nama ostalima, nije malo 30%

Ne znam na koje cene se primenjuje vaučer i na kom sajtu ali pogledaj neke od onih verzija što se prodaju sa usisivačem ili telefonom, mislim da vredi i ta ponuda, možda čak i više od tog vaučera!?
Jedino što to važi samo za određene modele, lopte, torbe i dresovi su čista glupost tako da tu vaučer definitivno vredi više.
 
Primenjuje se na cene sa sajta hisense srbija, gledao sam tu opciju ali min 40" bas deluje dosta manje od 43" uz koju ne ide nista a to bi mi bio minimum, a realno merkam h50a6500 gde bi mi znacio taj popust.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Jesam odmah. Vec mi se kenja od fabrickih reseta. Konektovan je na 5g wifi. Valjda ce sad biti ok.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Evo još jedne akcije za forumaše:

Prvih 10 koji se jave na [email protected] mogu da biraju između H50B7100 po ceni od 40.000 dinara, H40B5100 za 22.000 dinara ili H40B5600 za 25.000 dinara.
Super cene, cekamo popuste za 65' modele, ajde gde ce vam dusha, nemojte samo nas da preskocite :)
 
Poslednja izmena:
Ima li nekih informacija o novim modelima, konkretno o zakrivljenim televizorima? Vidim da imaju dosta modela sa zakrivljenim ekranom, kod nas trenutno dostupan samo n6600 model... Da li se i dalje isplati kupovina ovog tv-a obzirom da je proslogodisnji model, cena je dosta povoljna... Ako ima informacija o novim modelima sa zakrivljenim ekranima?, onda da sacekam jos malo :)
 
Ima li nekih informacija o novim modelima, konkretno o zakrivljenim televizorima? Vidim da imaju dosta modela sa zakrivljenim ekranom, kod nas trenutno dostupan samo n6600 model... Da li se i dalje isplati kupovina ovog tv-a obzirom da je proslogodisnji model, cena je dosta povoljna... Ako ima informacija o novim modelima sa zakrivljenim ekranima?, onda da sacekam jos malo :)
Mislim da je to velika glupost. Ti televizori se gledaju sa sredine i izbliza. Uzmi ravan ekran.
 
Da pohvalim ljude iz Ewe, TV je stigao :) , sve po dogovoru.

IMG_20190909_201925.jpg

Hisense će zameniće stari Lg, a dotle čekam da mi zamene ova dva neispravna STB a.

IMG_20190909_202002.jpg

STB za Lg je baš dobro isprogramiran (jedan drug) :) U toku narednih dana napisaću utiske jer nikada do sada nisam imao "pametan TV". uglavnom mi je TV služio kao monitor.
 
Ma to su ti marketing fore, ti pošalješ mail, oni kažu žao nam je zakasnio si a ko će da proveri i dokaže da umesto 10 nije bio samo 1 ili nijedan, naravno niko.
Tako se to radi u svrbiji.

@vladat1, ček nisi li ti tražio popust za tipa 60"+?
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe za teskim recima.
Limit od 10 komada je mozda ispunjen a potrebno je i strpljenje.
Ja sam poslao email ujutru, a odgovor sam dobio popodne.
Ja sam jedan od onih koji je dobio Hisense H40B5600 za 25000din uz besplatnu dostavu.
 

Prilozi

  • IMG_20190909_191844.jpg
    IMG_20190909_191844.jpg
    1 MB · Pregleda: 225
Ma to su ti marketing fore, ti pošalješ mail, oni kažu žao nam je zakasnio si a ko će da proveri i dokaže da umesto 10 nije bio samo 1 ili nijedan, naravno niko.
Tako se to radi u svrbiji.

@vladat1, ček nisi li ti tražio popust za tipa 60"+?

Nisam, a možda i jesam :) Počeo sam opasno da mešam brojeve i zaboravljam. Sa ovim Hisense om od 40 inča sam hteo da zamenim moj stari Lg od 43 inča :D . Na moju sreću našao sam adekvatno mesto. Taman ;)

IMG_20190910_231907.jpg

IMG_20190910_231821.jpg

IMG_20190910_231809.jpg

IMG_20190910_231829.jpg

Što se tiče ovog gore što si napisao kažem da baš grešiš. Ovaj forum ima 70k članova. Ewe je baš ozbiljna firma, i mislim da je skoroz korektno od njih, da članovima ovog foruma daju popust. I nemoj da našu zemlju zoveš svrbija. Ako ti se ne dopada, a ti je promeni. Ja ne tvrdim da je ovde sve dobro, med i meleko, ali ja drugu nemam.
 
Pitanje za ove što su kupili, kako da se registrujem za još 2 godine garancije ? Šta sve treba ? Zapravo vidim, ali nisam još stigao.
 
Poslednja izmena:
Serijski broj imas u meniju TVa posto vidim da si ga postavio na zid pa da ne skidas :D
Broj fiskalnog racuna, datum, prodajno mesto.
Mene je malo bunio 'model uredjaja' jer vec ima naziv modela.
Stigao mi je genericki email odgovor pa ne znam da li rucno proveravaju pa onda salju nesto dodatno.
 
Ja sam danas dobio mail sa kontakt telefonom, zvao i rekli su mi da ih ima jos po toj ceni. Tako da sam porucio, ocekujem da stigne do kraja nedelje.
 
Ja sam danas dobio mail sa kontakt telefonom, zvao i rekli su mi da ih ima jos po toj ceni. Tako da sam porucio, ocekujem da stigne do kraja nedelje.

Ne lazu kao sto ovde pojedini kazu, zvali su i mene, ostalo je da im javim. Korektni su. Nego ko se razumem u televizore neka mi pomogne :) razmisljam se izmedju ovog sto mi nude h50b7100 po povoljnoj ceni, h50b7500 za jefno 10k vise ili pak sa nesto malo manje inca h43a6500, on je ta nijansu jeftiniji od prvog. Da li je mnogo velika razlika u kvalitetu u odnosu na prvi? Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno