Šta je novo?

HP ElliteBook 840 G3 pitanje - DualDisplay problem

grdoje

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2011
Poruke
105
Poena
170
Pozdrav drustvo. Ovako, imam problem sa prikljucivanjem eksternog monitora ili TV-a na svoj racunar. U pitanju je HP EliteBook 840 G3. O cemu se radi. Imam DisplayPort na njemu i stavio sam adapter DisplayPort to HDMI da bih mogao da prikacim monitor. Ono sto se dogadja, kada prikacim monitor je da mi ispise "Nema signala", a kada izvucem kabl napise mi "Proverite kablovsku konekciju". Kada sam kupio racunar, sve je perfektno radilo, morao sam da reinstaliram Win 10 i od tada se javljaju problemi. Da napomenem, sve najnovije drajvere sam skinuo, zamenio DisplayPort to HDMI adapter, HDMI kabl. Nista nije urodilo plodom. Na raznim stranama sam nasao da se ljudi zale na isti problem, ali niko nije dao krajnje resenje. Probao sam sva ponudjena, ali ni jedno ne radi. Najvise me budi to sto je radilo kada sam ga kupio i sto ispise tu poruku prilikom izvlacenja kabla, jer time pokazuje da ipak nesto odradi. Ako neko ima ovaj laptop i resio je problem, molim ga da mi prosledi koju je magiju upotrebljavao.
 
Nazad
Vrh Dno