Šta je novo?

Xiaomi Redmi 6 Pro

Neka preporuka za zaštitu pozadi pošto mu kamera baš strči?

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Imas kaljeno staklo samo za kameru, mada su generalno maske bolji izbor.
 
Na maske sam i mislio. Nisam ljubitelj nešto baš onih na preklop mada reklamiraju neku novu sad aktivnu ima i neke opcije

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Iskreno, ja jos uvek koristim onu sto je dosla uz telefon, mada je zrela za zamenu..

Promenicu ili nju ili telefon u skorije vreme. :D
 
Iskreno, ja jos uvek koristim onu sto je dosla uz telefon, mada je zrela za zamenu..

Promenicu ili nju ili telefon u skorije vreme. :D
Što telefon[emoji3] ja ga imam par dana stvarno sam prezadovoljan telefonom

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ja ga imam dugo, dosadio mi malo. :D

Ekstra je telefon, stvarno nemam zamerki.. Sem mozda, eto, te selfi kamere, mada se generalno i ne slikam uopste. :)
 
Ti znači imaš onu silikonsku futrolu tanku što dolazi uz njega?

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Da. Okej je i skroz fino zavrsava posao, ali mi se prilicno izgrenala, tako da je vreme za novu.

Gledah na Aliju pre nekog vremena, interesantne su mi one maskirne silikonske, oko 2$ su cini mi se. Ne vise od 3$, svakako.
 
Hvala ti puno na odgovorima

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
I drugi put.

Na ove sam mislio. Nadam se sa nije protiv pravila foruma, bukvano nije nikakva reklama. :)

44a15f22f3abc77af3e6b2ad2bb119af.jpg
 
Baš su lepe

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Da li ovaj telefon podržava bežično punjenje?

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Ne. Sve vreme pises u pogresnoj temi, tema je za Redmi 6 Pro, ne za Redmi Note 6 Pro. Svakako ni jedan od njih nema bezicno punjenje.
 
Ne, telefoni od metala svakako ne podrzavaju bežično punjenje. Za sada to mogu samo stakleni i keramički.
 
Ne. Sve vreme pises u pogresnoj temi, tema je za Redmi 6 Pro, ne za Redmi Note 6 Pro. Svakako ni jedan od njih nema bezicno punjenje.
Izvinjavam se što sam pogrešio temu. Izvinite na smetnji

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno