Šta je novo?

We couldn't complete the updates undoing changes

nixysx

Poštovan
Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruke
978
Poena
70
Ova poruka mi stoji nakon što mi se ažurirao windows. Bilo je 145 stvari da ažurira i došao je do 81 i tu stao, pustio sam ga sat ipo vremena i nije se ni pomerio. Onda sam izvadio bateriju i vratio je, rekoh možda ponovo nastavi odatle, medjutim, ne. Sad mi stoji ova poruka i ne mogu da pokrenem windows. Tražio sam na google ali ništa nije uspelo.... Kažu da treba da se otvori onaj automatic repair system il kako se zove već, pritiskon na F8 ali meni ne radi to. Ima li neko rešenje......
Nisam naglasio win8.1 je


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
mozes regularno da udjes u win?ako ne svakako ti treba win 8.1 iso spakovan rufusom na usb,butujes sa njega i moci ces da ides na repair meni i odradis startup popravku i udjes u win.kad udjes u win svakako ti preporucujem da odradis apgrejd bas sa tim ISO-om (rucno pokrenes setup unutar flesa) jer win 8 i 10 mozes da pregazis istom ili novijom verzijom istog sistema i ostaje ti ceo softver koji si instalirao,windows pregazi samo sistemske fajlove.
 
Ne mogu da udjem u windows, samo mi ovo stoji.... Znači na flash win8.1 i u biosu da stavim flash boot i onda da otvorim onaj repair sa novim iso fajlom? Sistemski podaci, jel sve ostaje kao moj normalan win, mislim repair(trebalo bi) ?
c037d1c96cf37179015beab074e12bde.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
da,repair ce samo da dira sistemske fajlove.mogao bi i da pustis taj proces do kraja veceras kad odes na spavanje ako glavi i imas vremena,vrlo moguce da ce sam da odglavi.
 
Windows ladno jos uvek postoji :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ostavio sam ga ovako cele noći i ništa se nije promenilo. Danas ću ISO na ubacim na flash i probam ono sa repairom pa javljam šta se desilo[emoji4]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno