Šta je novo?

PES 2019

milosma

Slavan
Učlanjen(a)
28.08.2010
Poruke
1,277
Poena
225
Datum izlaska: 30.08.2018.


Neke od potvrdjenih liga:

Capture.jpg
This year PES 2019 welcomes 7 new leagues, an abundance of new partnerships and stadiums.
A new global licensing initiative will see leagues from countries such as Belgium, Scotland, Denmark, Switzerland, Russia, Portugal, and Argentina added to the game - with the Russian league exclusive to PES!
PES 2019 will also include lots of stadiums from launch, including FC Barcelona's Camp Nou and Palmeiras' Allianz Park, exclusively.
Additionally, new partner clubs and stadiums will be added after launch.
(trebalo bi da su sa full licencom a za ostalo se ne za jos sta nas ceka).



E3 2018 Gameplay Demo

 
Pa svaki demo je izgledao

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zavisi od klipa do klipa ali jeste nesto cudno...

Evo sa Pro snimak:




A ovde bar meni izgleda bolje:

 
Bitno da mi igrivost ostane kao na PES2018. Znači najbolji do sada.
 
Mislim da ce isto biti kao i svih prethodnih godina.
 
Izgleda skroz ok, mislim da moze da nasledi 18icu :)
 
Meni 18ica nije bila ne[to ali 19 obećava. Mada sam uvek u ovo doba pred izlazak ogroman optimista :)
 
*mjau**mjau**mjau*, aj sto nemaju licence, nego kupis igru i nema ubacenih transfera (npr Ronaldo u Juve) - boli mene briga, ali ne vode racuna o detaljima... to ne valja...
 
Ronaldo je u Juventusu od prvog dana kad je izašao PES...
 
Ja sam uzeo na preorder i cim sam probao igru, drug je uzeo juve, nije bio tu. Oni igraju, ja od tad nisam odigrao...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakav vam je novi PES inace, igrivost/fizika/grafika?
 
Kako skinuti demo (PC) za ovo sranye kad nismo podoban region?
 
Poslednja izmena:
Tema mrtva? Ima li uopšte neko novi PES?
 
@TOOL , treba ti neki VPN, ja sam uspeo na komp da skinem , ali nisam preterano odusevljen....
 
Demo je fantastičan, najbolji fudbal ikad, ali su u punoj igri opet brljali, kao prošle godine i to nije ni prineti demu.
 
Probao danas. Još jedna evolucija fudbala. Malo izmenjeni meniji, sve nekako šarenije i malo pojednostavljenije nego prošle godine. Ono što mi se sviđa da je sličan prošlogodišnjem PESu (koji je best u istoriji) sa jedinom razlikom u težem davanju golova. TPrimetio sam i da pasevi trouglom teže prolaze, što meni malo remeti igru koja je zasnovana na kontrama i dodavanjima u prazan prostor. Ali nema veze. Ovogodišnji PES je taman kako treba. ispraviće sitne bagove sa prva dva updejta.
 
Igrao sam ga pre neko vece sa drugarima na sony-ju, sta znam, nisam impresionaran previse, nervira me nerealno zaletanje igraca na loptu i onda se odbije na neku nelogicnu stranu, takodje nerealno mi je da na primer Kulibalija ili Van Dajka na primer preskoci neka visoka lopta i slicno (tipa odskoci duga lopta i preskoci ga)....

Jeste dobar, vidi se napredak, ali mislim da je moglo i bolje, grafika mi npr. nije na nivou igre iz 2018/2019 godine, moglo je to sa dosta vise detalja (ne znam da li je Pro ili Slim u igraonici...)
Dobro je sto pas u prostor ne moze da prodje tek tako po meni, deluje da logicnije nekako igraci razmisljaju sto je super, mislim na postavljanje i citanje igre (ovo ne zavisi samo od onog sto drzi dzojstik)
 
Evo, posle više dana igre, i ja potvrđujem nelogično odbijanje lopte. Isto važi i za preskakanje odbrabenih igrača. Doduše, pošto mi se najviše dešavalo sa Kulibalijem počeo sam da ga izostavljam iz prve postave:) Opet, dodajem, svaki PES u početku imam sitne bagove, da bi ih kroz patch ili dva ispravili.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Odigrao sam do sad preko 170 utakmica online divizije,iritira me sto se dugo ceka da nadje protivnika.
Ako igra neko na full manual novi Pes imam UK PS4 verziju nek me doda.

psn:micicss
 
Desilo mi se vise puta da sudija svira kraj utakmice dok je kontra napad, pa cak je jednom i svirao dok su igraci bili u jedanaestercu i igrac je sutnuo loptu ka golu, sudija svirao kraj, lopta usla..niko nista...
veze s mozgom nema...
 
To je stvar koja je na ranijim pesovima najvise nervirala, na 17 i 18 je to bilo bas bas malo primetno, gotovo da nije postojalo....nisam imao iskustva sa time u 19...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Može li pes 2019 da se igra na 5.50 verziji softvera?
Nadam se da su igrači jaci u duelima, a ne da odma gube loptu kao što je slučaj na pes 2018.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa nisu bas preterano pametni, masu puta mi se desavalo da doda loptu vazduhu, da se dva igraca istog tima pogube oko lopte izmedju sebe, a primetio sam i kad ubacujem iz kornera nesto jako zamahuju glavama igraci u jedanaestercu.
NIje los PES, medjutim ima neki nelogicnosti (kao i svaki fudbal)
 
Ja cekam narodnu verziju, ali cu se ove godine nacekati izgleda.
 
Nazad
Vrh Dno