»RSS Benchmark sajt

Strana 18 od 18 PrvaPrva ... 81415161718
      Prikazani rezultati od 256 do 262 od ukupno 262

Tema: Iskustva - samsung MU6100 serija (2017)

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        163
        Citat Citiram korisnika: BozicBata Pogledaj poruku
        A kazi mi jel skidam ono gde piše windos ili os

Sent from my Huawei Y7 prime

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        163
        Citat Citiram korisnika: BozicBata Pogledaj poruku
        Izasao je firmware ver 1260.6 pre 2 dana, jel probao neko?
        Instalirao sam

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        163
        Dali neko zna Jos neku aplikaciju za IPTV liste osim "Smart IPTV" i "ott player".
        Pricam za Samsung Smart tv

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.499
        kad si već pomenuo tu aplikaciju smart iptv, šta dalje kad se instalira? gde se traže liste i kako se ubacuju, ima li tu nešto free vredno pomena, ili se sve plaća?

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        163
        Citat Citiram korisnika: Altru Pogledaj poruku
        kad si već pomenuo tu aplikaciju smart iptv, šta dalje kad se instalira? gde se traže liste i kako se ubacuju, ima li tu nešto free vredno pomena, ili se sve plaća?
        Smart IPTV apk. Je samo player za puštanje raznih lista.
        Što se tiče instalacije, na njihovom sajtu ubacis mac adresu TV-a, i preko nje ubacujes liste.
        Imaš razne tutorijali na yt

Moderator Avatar korisnika jaksa
        Na forumu od
        Jun 2002
        Poruka
        5.659
      7. Moja mašina
        • CPU: P4 N.wood 3.0 Ghz
        • MoBo: Asus P4C800E-DeLuxe
        • RAM: 2x512MB
        • VGA: Radeon 9800 pro 17" Acer tft
        • HDD: WD Raptor 74GB Maxtor 160 GB
        • OPT: Nec 3500AG Pioner 107D
        • Case: Chieftec BIg Tower/Chieftec 420W
        • SND: SB Audigy 1
      8. FW ver 1260.6 automatski instaliran. Processing slike poboljšan, vrv je hdr doteran softverski.

Kome treba, ima i 1262:
        https://www.samsung.com/rs/support/m...E65MU6172UXXH/
        Menjao jaksa : 20.01.2019. u 22:16
        Fear no evil

Moderated
        Na forumu od
        Feb 2019
        Poruka
        1
        Pozdrav svima, registrovao sam se da bih podelio sa vama sledeći problem i video da li je neko eventualno imao slična iskustva ili može da pomogne.

U novembru sam kupio UE40MU6172 iz ove serije i vrlo brzo je počeo da se javlja problem sa smart hubom, konkretno striming aplikacijama, Netflix i HBO Go. Obe usluge posle kraćeg rada izbacuju grešku i ne mogu da se koriste dok ne isključim TV iz struje na neko vreme, resetujem ga ili nešto slično. Netflix izbacuje grešku "We're having trouble playing this title right now" (5.2.101), a HBO Go grešku GO5_ERROR:5.6. Na kraju sam isprobao i Amazon Prime, i kao sto sam i očekivao, kada ove aplikacije ne rade i tamo se javlja slična greška, "insufficient bandwidth" ili tako nešto. Jedino funkcioniše Youtube.

U početku bi pomoglo kada bi se TV isključio iz struje na desetak minuta i ponovo uključio, ali više ne. TV je povezan (kablom ili preko 5 Ghz wi-fi veze, nema razlike) i speed test u browseru tv-a prikazuje brzinu od skoro 100 mbps (čak i u samom Netflixu). Firmware je ažuriran na najnoviju verziju, probao sam i resetovanje smart huba, resetovanje svih podešavanja na tv-u, reinstaliranje aplikacija, promenu zemlje na neku drugu pa vraćanje na Srbiju, resetovanje rutera... Sve savete koje sam uspeo da pronađen na internetu (ispostavilo se da je ovo izgleda čest problem sa Samsungovim televizorima). Uvek je isto. Aplikacije rade desetak minuta, ali se problem ponovo javi.

Na kraju sam kontaktirao Samsung, oni su me uputili na daljinsku podršku. Probali su prvo da problem prebace na aplikacije, pa kada sam im rekao da se problem javlja u više njih krivicu su svalili na internet provajdera, ali sam aplikacije isprobao i preko hotspota sa mobilnim internetom i isto je. Na kraju su resetovali TV sa njihove strane, ali ni to nije pomoglo. Uputili su me na ovlašćeni servis u Nišu, koji je navodno zamenio ploču na tv-u, ali se problem opet javlja. Na kraju su mi rekli da su dobili informaciju iz Samsunga da televizor jednostavno nema dovoljno jak procesor za ove aplikacije jer su one previše zahtevne i imaju visoke rezolucije ?! i da jedino mogu da ih koristim tako što bih povezao računar sa tv-om i koristio ga kao monitor. Naravno da je to samo izgovor i kad sam ih pitao zašto se onda tv reklamira kao smart dobio sam odgovor da „i na tarabi svašta piše“ i da su od Samsunga dobili dozvolu samo da mi daju dopis u kome stoji da je tv ispravan.

Izvinjavam se na epskom postu i hvala unapred svima koji budu imali strpljenja da pročitaju ili daju neki predlog šta raditi dalje pošto sam isprobao bukvalno sve što je bilo u mojoj moći. Pozdrav!

Strana 18 od 18 PrvaPrva ... 81415161718

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •