Šta je novo?

VPN inostranstvo

Koji VPN predlažete kako bi mi radili kanali koji inače ne rade na EONu zbog strane IP adrese?
 
Ima li neko predlog za dobar vpn-server za gledanje HBO-go? nordvpn provereno ne radi.
 
Probaj sa drugim serverima. Ako ne nabodeš, cimaj njihovu podršku na četu.
 
Ima li neko predlog za dobar vpn-server za gledanje HBO-go? nordvpn provereno ne radi.
Probao i mullvad ne radi isto.
Probaj sa drugim serverima. Ako ne nabodeš, cimaj njihovu podršku na četu.

Probao sam i cyberhost, ne radi takođe sa HBO-go. Problem je u tome da su verovatno VPN-IP addrese stavljene na "crnu" listu.
Sa EON-om rede sei navedeni serveri problem je samo sa HBO-go.
 
Ne znam koji si klijent koristio za Mullvad, njihov ili openVPN. U njihovom imaš nekoiko servera u Srbiji, pogledaj i wireguard protokol, mislim da imaju 2 WG servera u Srbiji. Ja sam poslednji put koristio pre oko mesec dana, i radilo je.
 
Kao što sam već pomenuo, probao sam mullvad, cyberhost i nordvpn. Ne radi ni na jednom od servera.
Static IP na nordvpn može samo sa određene servere (USA, UK, DE, NL).
Da li ima neko u Srbiji ko može da pruži uslugu VPN-a, može i privatno npr. ko ima "optički" internet min. upload 100mbps?
 
Pa skuplje bi te to izaslo nego da platis HBO gde god da si.
 
Kao što sam već pomenuo, probao sam mullvad, cyberhost i nordvpn. Ne radi ni na jednom od servera.
Static IP na nordvpn može samo sa određene servere (USA, UK, DE, NL).
Da li ima neko u Srbiji ko može da pruži uslugu VPN-a, može i privatno npr. ko ima "optički" internet min. upload 100mbps?

wtf upload 100mbs, sta ti gledas emisije na 10 televizora? uopste mi niste jasni realno ja kuci tv ni ne gledam platio sam samo zbog caleta
 
wtf upload 100mbs, sta ti gledas emisije na 10 televizora? uopste mi niste jasni realno ja kuci tv ni ne gledam platio sam samo zbog caleta
Naravno da meni nije potrebano 100mbs za full HD otprilike 30mbs) , ali da bi onaj ko pruža uslugu VPN mogao neometano da koristi internet potrebeno je ipak više od 50mbs.
 
pa onda realno moze bilo ko ko ima BOX3 , to je 200/80mbs, iskreno ja bi pristo al hocu nesto sam da hostujem a i sta znam nemam poverejna u ljude, al bukvalno nadji bilo kog rodjaka ili tako nesto
 
Koji je najprakticniji i besplatni vpn?
Zeleo bih povremeno da pogledam sta je u trendingu na youtubeu u nekoj zamlji. Da li bih to preko vpna uopste mogao?
 
ProtonVPN ili Windscribe. Da, ali obrisi kes i kolacice za svaki slucaj ili otvori private window.
 
Imam Bethernet VPN koji je free, ali su sad postavili uslov da ima ogrnaicenje za broj podataka/vremena.
Prema njihovoj lokaciji, nalazim se u sredini Njujorka.
I to bi bilo dobro, da hoce za ovo moje, ali nece.

Meni je potreban VPN/Proxy... bilo sta (portovi ne razumem se?) samo da me sajtovi iz US, CAN ili UK prepoznaju kao nekoga ko je iz tih zemalja, jer drugacije nemam pravo na registraciju? Npr. na Amazon Turk.
Sa ukljucenim Bethernetom, oni svi provale.
Je l problem do VPN-a, Proxy-ja ili bilo cega ili do neceg drugog? Nije mi bitno resenje, samo da radi, da oni mene prepoznaju kao gradjanina US, ili CAN ili UK? I da to traje, da mi ne suspenduju nalog.

Da li je problem mozda do PayPal i email adrese koja je u Srbiji? Probao sam i to da promenim. Nista.
Je l zna neko? Moze i privatna poruka.
 
Moj brat zeli da gleda iz slovenije supernova. Ovo mu izbacuje.

Jel ima pomoci da nu radi supernova?
9ea6af6e5e8de3bb4c957970fb9fd11c.jpg


Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
 
pa ako si na supernovi pusti mu vpn da se konektuje kod tebe kuci da gleda do mile volje
 
Moraš da podigneš vpn server u lokalnoj mreži, a on da se konektuje preko klijenta na njega.
 
najlakse je neki ruter ako ti je javna ip asusov koji ima openvpn server pa se konfigurise.
 
Moze li preporuka sta je sada aktuelno? Gledanje recimo irisa iz Australije?
 
Nazad
Vrh Dno