Šta je novo?

Mate 10 pro vs P20 vs Honor 10 vs Samsung s8

athlon87

Cenjen
Učlanjen(a)
10.11.2010
Poruke
643
Poena
195
Kao sto naslov kaze sta kupiti?
Dvoumim se izmedju ovih telefona
Mate 10 pro vs P20 vs Honor 10 vs Samsung s8
 
Pa mate 10 pro ima da se nadje u rangu od 430 - 470
p20 ima od 440 - 470
honor 10 - je oko 400 - 450 (ali ga slabo ima u oglasima)
samsung s8 u dobrom stanju oko 380 - 420 eur

Pricam o cenama u oglasima za do 3 mesec star sa domacom garancijom
Ali sve je tu 50eur gore dole.
Nije mi cena toliko presudna, planiram nekih 450 eur da izdvojim.
 
Honor 10 za 365e pun KP( novi neraspakovani) po toj ceni. Zasto bi davao 100e vise za "isti" telefon ?
 
Ako ti garancija ne znaci uzimaj Honor i ustedi 100e.
Inace za alicne pare M10p je bolji telefon u svakom pogledu. Jos nema notch sto je ogromna prednost
 
Kako moze nekom da garancija nista ne znaci, sta ako crkne telefon dal je ustedeo tih 100 evra.
Jedino bih donekle razumeo osobe koje menjaju telefon na mesec, dva, pa im garancija nije toliko bitna.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja p20 ne bi uzimao obzir zbog dizajna najvise. Baterija solidno slabija, displey malo losiji. Ne vidim neku prednost osim malo boljih algoritama kamere, gde su razlike male
 
15 dana vec gledam oglase i dolazim do zakljucka da kod nas u oglasima sve preprodavci. Od svih oglasa mozda 2% prodaje neko svoj licni tel. Sve preprodavci po oglasima(sa garancijama operatera). Pa gde ih oni toliko nabavljaju....
 
Pa od tih koji uzimaju telefone "za 1din", dobiju od firme, itd. Daju cash na ruke, cesto su poznati po kraju/gradu a znaju i da budu brzi od prosecnog kupca posto stalno vise online. Ja sam se zaebao pre 2 meseca sto nisam odmah prihvatio ponudu nekog preprodavca, ne bih 2 nedelje morao da odgovaram raznim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ma na sulude ponude i ponavljam sve ono sto pise u oglasu...za pisljivih 20e vise

p.s. Eno imas na KP nov Honor 10 sa 2 godine garancije za 385e... Znam i za jedan nov P20 iz Vipa, placen 450e pre 10 dana (mada mislim da je i to previse)
 
Poslednja izmena:
Nije meni problem da uzmem od preprodavca, ali garancija je problem. Jer kad je garancija operatera u pitanju sanse da mi zatreba prvi vlasnik(na koga se vodi ugovor) su veoma velike. I koga ja posle da zovem...
 
Nazad
Vrh Dno