Šta je novo?

Hisense Smart WiFi probelmcic

dejan#7

Slavan
Učlanjen(a)
18.01.2008
Poruke
3,168
Poena
435
Stigao mi danas HISENSE SMART H39A5600, i imam jedan mali problemcic oko WiFi-a. Ne znam da li je neko imao taj probelm na drugim smart platformama ili je samo problem do ove na Hisensu.
Dakle problem je da nece da se konektuje na zakljucan WiFi (uvek kaze lozinka netacna), zatim sam otkljucao mrezu i normalno se konektuje. Da ne bude zabune lozinka je tacna probao sam opet da se konektujem sa svojim telefonom i prihvata.
Napravio sam i mobile hotspot, na zakljucan nece da se konektuje, a na otkljucan se konektuje bez problema... Ne kapiram zasto prijvaljuje uvek netacnu lozinku za WiFi..:smash:
 
Uspeo sam da resim problem, stavio sam WiFi na WEP security i onda se TV normalno nakaci na WiFi bez problema...
 
Šifra za WEP može da se provali relativno lako. Vodi računa o tome ako imaš nezgodan komšiluk ili si na prometnom mestu. Probaj da smanjiš broj karaktera u WPA2 šifri.
 
Danas kupio HISENSE SMART H43A6500 LED i kada treba da se poveze na wifi nikako nece da prihvati sifru iako svi uredjaji u stanu se povezuju na tu sifru wifi-ja. Kada stavim wifi da je otvoren onda radi bez problema. Ima li neko jos neko resenje da prebacujem na WEP ili na neki drugi nacin da stavim security?
 
Danas kupio HISENSE SMART H43A6500 LED i kada treba da se poveze na wifi nikako nece da prihvati sifru iako svi uredjaji u stanu se povezuju na tu sifru wifi-ja. Kada stavim wifi da je otvoren onda radi bez problema. Ima li neko jos neko resenje da prebacujem na WEP ili na neki drugi nacin da stavim security?

Ako nisi resio problem, da li ti je meni tv na srpskom mozda?
 
Prebaci tv na engleski i onda probaj da se povezes
 
Hvala ljudi, resio sa promenom jezika na engleski ;)
 
Da li ovaj model tv-a "HISENSE SMART H43A6500" ima wifi direct? Ako ima gde se nalazi? Hvala...
 
Nazad
Vrh Dno