Šta je novo?

Gde kupiti JAKU obostrano lepljivu traku?

acivi_nik

Slavan
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruke
4,261
Poena
300
Gledao sam razne i poprilicno su slabe. Gde kupiti obostrano lepljivu traku koja se bas tesko skida? Treba mi da drzi tablet zalepljen (uspravno, kao slika na zidu) na povrsinu otprilike 7x5cm.
 
Difol, Oracal polikarbonati, 3M, svi imaju predstavnistva u Bgd-u

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
traži traku za ogledala. ona je oko 2mm debela i svuda je lepljiva, a ne kao lepak po traci. Kolega je visio na reklami zalepljenoj na tu traku.
imaš u mikro princu tesinu koja je brutalna, ali je ona skupa za to što tebi treba. Uzimao sam i neku domaću mnogo jeftiniju koja je lošija, ali bi ti završila posao. Nju sam uzeo u prodavnici Tamban u ustaničkoj odmah iznad tehnomanije.
 
Uzeh malopre 3M VHB RP45 u Difolu. Rekli su mi da ce zavrsiti posao, ja se nadam da hoce :)
 
Jel moze za led diode ?
Stalno mi pada sa tva :)
Naravno, da moze da se odlepi, da nijw zapaljiva, jer se diode greju...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Moze za sta hoces, ta VHB je ubica

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
sad sam probao sa nekom plastikom vhb... nesto mi je kruta, lako sam otkinuo to posle nekih pola sata...
nadam se da ce drzati bolje kada stavim vecu povrsinu
 
Jel moze za led diode ?
Stalno mi pada sa tva :)
Naravno, da moze da se odlepi, da nijw zapaljiva, jer se diode greju...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

Moze, ali opet ce se vremenom odljepljivati od toplote. Mora se smisliti nesto drugacije, nema tu od direktnog ljepljenja nista. Ja sam stavio na aluminijum profil i sa magnetnim drzacima posto imam metalni nosac na zid iza TV-a. Ako ne mozes to imas 3M nosace, samo bitno je da toplota ne dolazi direktno do ljepila. Kad to sredis ima da traje 100 godina. :)
 
Poslednja izmena:
Ja lepim direktno za tv pozadi, tv mi nije na zidu nego na polici :)
Sama traka se greje, nemam resenja za sad...
Počelo da se odlepljuje posle mesec dana, sada vise ne drzi uopste :)
Bem ti kineze

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno