Šta je novo?

Crne linije na ekranu

Savic14

Poštovan
Učlanjen(a)
20.06.2018
Poruke
2
Poena
51
Zdravo,

Imam problem, pojavile su mi se 2 debele crne linije na monitoru, sa desne i leve strane, debljine oko 3-4 cm, moze li mi neko pomoci, hvala unapred.
 
Može, servis ako imaš garanciju. U protivnom verovatno je vreme za zamenu, sem ako nije u pitanju neki ekstravagantni monitor za koji se isplati servisiranje.
 
Znaci problem je do monitora, nije do graficke ?
 
Probaj razne rezolucuje pa ako se ne menja onda je do ekrana.
 
ocistis sve drajvere za grafiku sa display driver uninstaller-om i instaliras zadnje,mada ako je neka starija grafika tipa stariji radeon mozda je bolje pustiti win da skine sam.
 
u vecini slucaja je monitor, bilo je i kod mene tako doduse bile su dosta sitnije i bilo ih je vise, fazon pojavljivale su se na odredjenim igrama pa sam mislio da je graficka medjutim sasvim slucajno se to pogodilo. U pitanju je bila najsmesnija stvar a to je kabl od monitora do struje. Iz nekog razloga se istopio i nije mogao dovoljno da salje struje pod opterecenjem ili nesto slicno.. uglavnom popravka me kostala = nov kabl.
Proveri ako imas sa kablom ako ne onda monitor u servis, ako imas par godina star monitor ne verujem da ce te popravka kostati vise od 3-4 hiljade...
 
Nazad
Vrh Dno