Šta je novo?

Mikro SD karticu ne moze da se procita na Win10

Rusi

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2006
Poruke
2,031
Poena
390
Ako nisam na dobrom mestu otvorio temu neka se prebaci u odgovarajuci podforum.

Kartica je Patrion 16Gb, Class 10, kupljena ranijih godina, koristio na S2, sada koristim vec godinu ipo na P9 lite. Neki video i slike su mi nestale (zablesirala je nesto kartica, nisam slucajno obrisao) pre nekog vremena. Hteo sam da probam da oporavim izgubljene podatke. Prvo sam ubacio u laptom sa adapterom za micro sd karticu i vidi je samo u taskbaru gde mi pise: eject SDHC card. Ali ne vidi kao novi drajv kao ni jedna od aplikacija sam kojom sa hteo da izvrsim podragu. Drajveri za SD card adapter sam reinstalirao.
Imam takodje MSI StarReader za vise raznih kartica, to detektuje kao storage. Imam isti problem. Takodje sam probao na deskop kompu samo sa citacem svih kartica.
 
Bice da je odumire cim sam imao taj problem sa nestankom podataka sa nje. Sigurno je imam oko 5 god. Sta mislis koji je razlog sto ne mogu na kompu da ucitam? Bas cudan problem. U telefonu normalno funkcionise. Za laptop mi je palo na pamet da mozda taj adapter sa vece na micro mozda ne radi najbolje koji sam to dobio uz tu karticu pa je drzim u laptopu da ne ulazi prasina. Dok Ovaj MSI StarReader mi je uvek odlicno radio kada mi je trebalo pre da koristim.

Hvala za sugestiju za apps!
 
Taj adapter hoce da zeza. Prekopiraj sa telefona na komp.
A ovo nisu apps vec firme koje se bave vadjenjem podataka. Od aplikacija probaj Active File Recovery, Card Recovery...
 
Ако ради у телефону, не би требало да се ваде подаци него нађе добар читач или адаптер.
 
Nazad
Vrh Dno