Šta je novo?

Jeftin polovan telefon (do 5000 din)

Definitivno J3 2016.
Mada moja preporuka - Leagoo M9 iz Kine. Ja sam naručio 4. Quad/2GB/18:9 5.5". Dva su mi prošla bez carine, dva sa 10eu carine i pdv (znači izašli 60). Prodao sve od 90 do 100eu.
 
Malo je 1gb za danasnje, cak i minimalne, standarde.
 
Neces se pokajati. Za te pare best buy.
 
Sada uzimam još jedan, s tim što ne bi bilo loše da bude manji nego M9, pa mi je za oko zapao Ulefone S7 pro. Pošto vidim da po specifikacijama ne zaostaje za M9, koje su onda prednosti M9 u odnosu na njega? (osim što deluje mnogo lepše)
 
Pažnja samo sa Leagoo i sličnima - svi imaju preinstalisan malware koji se pokrene poslije mjesec dana, zato i ta cijena.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je dobro u svakom slučaju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mislim da su takvi telefoni idealni za dede, babe, generalno starije ljude, kojima treba jeftin fon a koji daje neke osnove. Za Blic, B92, Novosti... Viber kome treba. Isto i za klince. Prvi fon koji sam uzeo svom klincu kada je bio 4. razred bio je neki ZTE sa Alija. 52 dolara. I dan danas radi samo kod tašte.
 
A jel radi korektno gps na tom telefonu? Meni treba neki što jeftiniji telefon uslovi su samo da iGo radi dobro, da brzo hvata fix (jer na nekim starijim je to bilo očajno) i da viber radi korektno. Kamera kakva god da je dobra je.
Mada poskupeo i ovaj kinez, plus carina... ne znam da li neki samsung J ili šta polovno pojuriti po oglasima.
 
Čitam ovu temu i gledam datum... vidim nije tema od pre godinu dana. O čemu se piše ovde? Niti J3 ima za te pare niti taj Leagoo M9. I koji su tačno ti kinezi sa 2gb rama i 4 jezgra kojih ima na KP za 5-6 hiljada?
Za 75-100 eura da, ima svašta. Ali onda ću da gledam ozbiljne telefone, recimo S5 a ne te krševe.

Ima kineza na kupujem prodajem sa 2GB rama i 4 jezgra za 5-6 hiljada.
 
Poslednja izmena:
Ću probam. Nemam iskustva s takvim telefonima, niti mi treba za mene. Ocu treba nešto što jeftinije, znam samo da je bitno da gps tj iGo radi korektno i viber. Razlike u ekranima i kamerama on ne može ni da izvali.
 
Zavisno od Kineza, radije bih nov za iste pare koliko košta odrt sažvakan S5.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ću probam. Nemam iskustva s takvim telefonima, niti mi treba za mene. Ocu treba nešto što jeftinije, znam samo da je bitno da gps tj iGo radi korektno i viber. Razlike u ekranima i kamerama on ne može ni da izvali.

jabi pre neku nokiu lumiu, here maps radi odlicno srbija evropa bez interneta viber whatsapp isto radi korektno , android za 5000-6000 sigurno nema da vredi
 
Potvrdjujem ovo 100%,ja sam narucio za caleta sa alija homtom ht16,posle nekog vremena ako si na internetu pocinju da iskacu reklame kao lude,i onda instalira sam telefon nesto sto ni ja ne znam sta je,ovo se resava deinstaliranjem svega toga u aplikacijama i instaliranjem antivirusa,od tada ni jedan problem.
 
Nazad
Vrh Dno