Šta je novo?

[Niš] Preporuka za servis - zamena baterije na Note 5

TEP3A

Čuven
Učlanjen(a)
07.02.2002
Poruke
1,875
Poena
695
Izvinjavam se drugari ako je pogresna soba, ali zvao sam sve ove ovlascene servise i niko ne radi zamenu baterije na note 5.
Jel zna neko neki iole ozbiljan servis/coveka u Nisu koji bi to ljudski odradio? Ja bih nabavio bateriju, njihova zamena.

Moze ovde, moze na PP, unapred hvala.
 
Ako ti nabavljas bateriju, onda uzmi preko ebay a za par dolara alat za skidanje poklopca i miran si. Treba ti jos i fen, najbolje industrijdki, ali moze i ovsj obican da zagrejes lepak pre skidanja. Telefon se nije prodavao u Evropi pa nijedan zvanicni servis nece da ga radi.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Izvinjavam se drugari ako je pogresna soba, ali zvao sam sve ove ovlascene servise i niko ne radi zamenu baterije na note 5.
Jel zna neko neki iole ozbiljan servis/coveka u Nisu koji bi to ljudski odradio? Ja bih nabavio bateriju, njihova zamena.

Moze ovde, moze na PP, unapred hvala.
Imaš PP
 
Majstor Slave na Trosarini. Jedini normalan covek koji ti kaze sta je i kako je i normalan je sa cenama. Dok ovi "ovlasceni" i "majstori" u podzemnom su za izbegavanje. Samo gledaju sto vise da naplate i ako moze i ono sto ti je ok i to bi da ti poprave.

Barem je prema meni bio ok, nosio sam mu dva iPhona, jedan je bez greske popravio a ovaj drugi odmah mi je reko da mu nema spasa i da me ne lazu kako mogu da mi zamene nand cip za 150-200 evra jer niko nema masine za to kod nas da radi, jer i da mi neko zameni ima da poradi mozda mesec dana i posle se sam ugasi. Dok su svi ostali "majstori" to resavali za 150 evra bez problema. Lopovi i preveranti.
 
Poslednja izmena:
Hvala drugari za preporuke!
Posle par dana accubattery pokazuje da je realan kapacitet oko 2490mAh, sto je super za 2 godine staru bateriju.
trazio sam bateriju po netu, ispada da originalnu bateriju ne mogu ni da nadjem a da zamenske u startu nemaju deklarisanih 3000mAh, tako da cu da odustanem od akcije i rizikujem da slomim poklopac kod skidanja da bi dobio mozda 200-300mAh ako i toliko.

Jos jednom, hvala na savetima, cekam da izadje note bez zakrivljenog ekrana pa menjam :D
 
Nazad
Vrh Dno