Šta je novo?

Xiaomi Mi Mix 2S

Zato te pitam koji je taj sto ima za 330? Ima jedan koji dobavlja iz DE i on nema skoro nista na stanju, od njega sam ja narucio mix2s ali na kraju nije stigao vec obican mix2 . Cinimi se da je i on korektan, jer mu je glas bio drhtav kad me je nazvao i rekao da nije stigao mix 2s vec mix2.
 
Neću da reklamiram nikog, pitao sam par i isti odgovori, ako stigne pogrešan kao tebi, pa da zameni to ode na dve nedelje:
 

Prilozi

  • KP Su vožnja.png
    KP Su vožnja.png
    55.1 KB · Pregleda: 118
Da za tebe. Ne mogu evri prilikom slanja, otkupnina mora biti u dinarima. Osim ako nešto nisam propustio?
 
Ne znam. Samo znam da sam ja plaćao i u Eurima narudžbe iz Bgd npr. Bilo je aks ili city express.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
I ja sam se dvoumio između Mi 8 i Mix 2s. Mi 8 najviše zbog AMOLED ekrana, ali prevagnuo je Mix 2S jer mi se ne sviđa notch. Ostalo je u 5 deka.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Imam jedno pitanje za vlasnike telefona, zanima me potencijalni mod za drzac sim kartica :) Naime, na internetu gledajuci slike, vidim da drzac sim kartica ima kod poklopca mali zarez, kao da moze da stane zaptivna gumica koja inace postoji kod MI 8 telefona.
Da li neko moze da potvrdi, posto imam ideju da uzemem mi mix 2s i da nabavim MI 8 sim tray i da skinem gumicu i prebacim na mi mix 2s, posto je jedina slaba tacka sto se tice ulaska vode taj sim tray :D
 
Imam onaj aospExtended.
Radi mi odlicno. Pokusao sam sa tvojim podesavanjima sto si postavio u mi8 temi, ali mi bude jako graini. pa sam onda stavio za night sight minISO NA 1 SEC.
ZA HDRplus 1/6
min frames 5 max na 15
input model config na auto
night sight je skoro pa bez suma.
 
Moze li link?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Da i ovde postavim. Znam da nema nikakvu važnost ali eto, čisto onako. Poslednji Miui global beta

cceeea12386e435fde1f16c389b68189.jpg
ea63bda7bc0c1d0fa4a27b40d8dda32e.jpg


Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Samo da se prijavim da sam i ja uzeo Mix 2S. Za sada prezadovoljan, 6/64, gcam lepo radi, baterija fino gura. Pre ovoga sam imao Note 8... :)

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Na nekoj temi za mi 8 sam nasao da postoji neki fix za gcam za stable rom, Ali nisam nasao link

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Mislim da bi trebalo da u samoj aplikaciji ima taj fiks, samo se treba aktivirati, i misli da treba restart telefona.

U FIX meniju se aktivira buffer fix
 
Poslednja izmena:
Posle probanja mnogih custom ROMova, hovocos treble, pa pixel experience treble, pa kasnije lineage 16, pa pixel experience, pa aosp extended, pa arrowOS, i sada Aosip , pored njih jos miui xeu. Najvise sam zadovoljan sa AOSIP, za sada nisam primetio ni jedan bug, pored toga magisk prolazi safetynet. Tako da cu se za sada zadrzati neko vreme na ovom ROMu.
 
Stigao OTA stable ROM 10.2.1.0 i u njemu nocni mod,960 fps slow motion,neke vizuelne izmene...deluje odlicno za sada
 
Probao sam noćni mod ali ništa posebno, GCam daleko bolje radi sa Night Sight. Slow sa 960 fps nisam probao...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Sta znam, ja nikako nisam mogao da namestim da mi night sight na gcam bude isti kao na pixelu. dok mi je miui night mod bolji. pogotovo sad na ovim poslenjim xeu verzijama.

edit: vise ni ne koristim gcam, posto bas ne koristim cesto selfi, za ostalo mi nije potreban
 
Ma ni ja ne koristim selfi skoro uopšte. Ja sam sad na global developer poslednjoj verziji i instalirao sam gcam verziju 6.1.021 v2b i Night Sight radi lepo, a dnevne fotke u poređenju sa stock miui kamerom su malo ispranije što se tiče boja ali su oštrije primetno.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Digni saturaciju ako su ti blede.

Neko voli realno, neko voli da to bije u oči.
 
U pravu si. Meni lično više odgovara kako ispadnu sa GCam, posebno ako se malo poigra sa podešavanjima

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Pozz, treba sutra da uzmem ovaj telefon pa me zanima sta mi je potrebno da bih instalirao gcam? :)

Za pocetak ne bih instalirao neki custom ROM, hocu da probam njihov miui.

I preporucite koju verziju gcam.

Moze i neki starter savet takodje, ako ima nesto bitno i korisno. :) Hvala.

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno