Šta je novo?

macOS 10.14 Mojave

Na sta tacno mislis?

Dešavalo se i meni da mi izbacuje Authentication Error grešku na tek instaliranom MacOS Mojave. Tačnije, iMac 2019 izvađen iz kutije, prođe sve OK sa podešavanjem gMail-a, a posle izbacuje grešku (mali trougao sa uzvičnikom). To je popravljeno.

Trenutno imam problem da mi se povremeno Apple mail prozor stavlja sam od sebe u fokus, ako ga minimizujem u ikonicu na X dugme... Ako uradim minimize u dock tada ne krade fokus...

Nemam pojma koje je podešavanje ili ima veze sa nekim od mail naloga. Uglavnom, užasno smara kada radiš nešto i odjednom ceo Apple Mail iskoči...
 
Poslednja izmena:
Nema veze sa nalogom i to nikako da poprave na Mojave. Jedan od najdosadnijih bagova.
 
instalirao sam na 2 unsupported MBP Mojeve OS oba iz 2009g ( Macbook 5.2 i 15 inc verzija istog godista )
nakon instalaceije prilikom updatea ponudio mi je update za Safari i Mojave

prilikom updateovanja vec drugi put ostaje u loopu tj ne moze da zavrsi upgrade (pred sam kraj istog)

reset, format disc i ponovna instalacija Mojave .... radi dok ne krenem sa updateom i onda isto

na drugom macu nisam radio update i fercera sve odlicno

da li je problem do updatea ili nesto drugo ?
 
nakon što odradiš apdejt moraš ponovo da ga pečuješ dosdudetovim ili kojim već patcherom.
 
reinstalirao mojave ponovo
pecovao posle
nisam odradio update i sad radi ok
 
uradiš update -> restart -> digneš sa usba -> pečuješ -> restart.

i tako (dizanje sa usba + patch) svaki put kad bude update, stim što sumnjam da će ih biti za Mojave.
 
Nazad
Vrh Dno