Šta je novo?

Cooler Master Silent Pro 1200W Servis i Garancija - pomoc !

Valter Bata

Poznat
Učlanjen(a)
17.06.2018
Poruke
4
Poena
41
Postovani,

Treba mi pomoc oko mog napajanja Cooler Master 1200W Gold. Napajanje je kupljeno u Gigatronu. Napajanje i racun u prilogu na slici.

Pre nekih 6 meseci komp je poceo da se gasi. Pocelo je jednom u mesec dana. Kasnije je pocelo cesce. Jednom u nedelju dana. Zadnjih par nedelja je postalo daleko gore. Poceo je komp da se gasi skoro svaki dan. I ne samo to nego komp se ne pali od "prve". Potrebno je nekoliko puta da se pokusa da se upali posto se iskljuci iz struje.

Pogledao sam forum i pokusao da nadjem problem. Poceo sa driverima, MB, testiranje, nista nije pomoglo. Proveo sam par nedeja sa prijateljem da pokusamo da nadjemo problem zasto se gasi komp. Na kraju uzeli sam napajanje od cerkinog kompa, 850W i stavio u moj komp. Komp radi perfekno. Ne gasi se uopste. Znaci da imam problem sa mojim Cooler Master 1200W napajanjem.

Pronasao sam kutiju i racun garanciju na 5 godine. Na moje veliko razocarenje sam primetio da 5 godisnja garancija istiekla pre par nedelja!!! Otisao sam u Gigatron juce u njihov servis i oni ne zele ni da cuju da mi pomognu.

Molim vas trazim vasu pomoc ako mozete da mi pomognete kako/gde da popravim moje napajanje. Moja je greska sto sam mislio da sigurno imam jos godinu dana garancije, kada ono samo sto je isteklo a zezam se za kompom koji je poceo cesce i cesce da se iskljucuje.

Hvala na pomoci.

BD

[napajanje i gigatron racun/garancija slika]

https://ibb.co/mano5J
 
Postovani Cooler Master,

Hvala na odgovoru. Privatni mailbox je pun sa jednom porukom!?!? Kakva glupost. Molim vas ako mozete da mi odgovorite na moj privatni mail: [email protected] jer nemogu da komuniciram ako je mailbox privatni na forumu pun posle jednog maila i sve ostalo se vraca.

Hvala
 
Postovani,

Odgovorili ste mi izgleda ali ja nemogu da dobijem poruke zato sto je max jedna poruka dozvoljena. Sada sam izbrisao poruku i mail box je prazan. Dakle, ponudili ste mi cenu te mogucnosti direktne cene od dobavljaca kao zamenu. Molim vas za kontakt.

I ako moze pisite mi na normalni mail: [email protected] jer ne vidim svrhu komunikaceju na ovome forumu sa max jedan mail i posle blokira.

Hvala

Poz
 
Nazad
Vrh Dno