Šta je novo?

Motorola Z2 Play vs P20lite vs A8

Dragan7

Poštovan
Učlanjen(a)
01.09.2017
Poruke
136
Poena
69
Sličan cjenovni rang u T-comu, ima još i Nokia8. Favorit mi je A8 najviše zbog brenda i IP68, mada je i skuplji nekih 20%. Međutim o ovim drugim ne znam ništa, može li neki komentar?
 
Ja imam z2 play nekih mesec dana i prezadovoljan sam, po meni jedan od lepših modela. Telefon odlično leži u ruci, kamera ok nisam ekspert za fotografije ali po meni slika dobro. Baterija dobro drži dva dana bez problema, naravno to zavisi od korisnika.... Mislim da je bolja kupovina od p20lite
 
Iskreno ja bih poslednjih od tih uzeo p20lite. Napiši ljudima šta su ti prioriteti i kako koristiš telefon, pa će te i bolje posavetovati. Ja bih ovim redom 1. Nokia 2. Moto z2play 3. A8

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Ovu Nokiu 8 su napljuvali na Mobilnom svetu, da je samo jedan od kineza. O motoroli ne znam baš ništa.
Bitno mi je kvalitetno kuciste, da moze 3god makar da se koristi. Kod P9 sam se iznenadio kako izgleda jeftino izgrebano posle samo 3 mjezeca korišćenja.
Bitna je i dobra kamera, da je makar približna kao kod S7.
 
Mob svet preuzima od rusa koji su placeni da budu naklonjeni Samsungu i iPhonu koliko sam skapirao. Sbima nadju mane koliko sam skapirao iz textova dok Samsung i iPhone stede.
Nokia 8 je jako donar uredjaj ali mi se dizajn ne svidja sa fp napred
 
Moto modovi su izuzetno zanimljiva stvar, ne znam kakva je priča kod tvog operatera (da li možda neki od njih dobijaš na poklon ili možda možeš povoljno da uzmeš) onda bi on bio dobar izbor. Projektor je fenomenalan. Samsung ne bi uzeo uopšte u razmatranje zbog softvera, kod druga dva telefona je to mnogo bliže stock androidu.
 
Nokia 8 je klasa iznad svih navedenih, kako po softveru(ok, Motorola ima solidan softver, ovo se vise odnosi na Samsung i Huawei), tako po hardveru.

Nokia 8>>A8>Moto Z2 Play>P20 Lite.
 
Poslednja izmena:
Najviše predloga za Nokiu, čak je nisam ni razmatrao (iskreno zbog ovih iz MSveta). Sad ću morati da je pogledam uživo.
 
Moraju se porediti kad im je cijena u cent ista (kod T-coma)
 
TO sto im je cena ista, ne mora da znaci da je klasa ista...huawei se prok*rcio, sto bi nas narod rekao....ne prave oni lose telefone, ali im je cena u pocetku poprilicno visoka...nokia 8 najbolji izbor... :)
 
Pa u VIP-u je nokia 8 1 din u neo 10, a p20 lite 1 din u neo 6. Razlika u paketu je 1000 din. Za keš je nokia 8 60.000 a p20 lite 50.000.
Galaxy A8 je najskuplji.
P20 lite je u cenovnom rangu u paketima sa j5 i j7.
U telenoru je razlika između p20 lite i N 8 je 15.000.

Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da najbolji izum za telefon u poslednjih nekoliko godina je projektor kao motomod.. Ko nije probao uživo ne zna šta je propustio..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno