Šta je novo?

Pomoc-A-Sure kineski auto radio DVD navigacijski uredjaj

bimbrlok

Poznat
Učlanjen(a)
15.06.2018
Poruke
3
Poena
41
Pozdrav forumasima,

naime, nedavno sam kupio auto u kojem je dosao radio navigacijski uredjaj. Da mi vam bilo jasnije o cemu se radi, evo youtube recenzija.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=qQPkuq-R5Yw&t=38s&index=14&list=PL-6kVP2g6WnjA0bxVgP5q4hMhMsz9vGAe[/YOUTUBE]

ili

thumbnail_IMG_5889.jpg
thumbnail_IMG_5888.jpg
thumbnail_IMG_5785.jpg

Trebam pomoc oko osposobljavanja navigacije. Mislim da je ranije koristena iGo primo navigacija. Posjedujem micro SD karticu od 16gb. Pokusao sam preko sd kartice instalirati navigaciju, ali bez uspjeha.

Cak nisam siguran da li je android ili wince u igri.

Svaka pomoc dobro dosla.

Hvala
 
Molim za pomoć iskusnije pošto se do sad nisam susretao sa ovim uređajima.
Dobio sam ovo:
1488244382414044097.jpg

FM radi sasvim ok, video isto, bluetooth... E sad, nema navigaciju, da li je moguće i kako instalirati? Da li postoji neki način da se slika sa telefona reprodukuje na uređaj? Preko bluetooth-a reprodukujem na primer zvuk ali da li bih isto tako mogao da na telefonu koristim google map i da to vidim na uređaju?

Hvala unapred.
 
Da li je tako teško pročitati šta piše na stikeru uređaja? Da, mi treba da izigravamo vidovite zorke, na osnovu jedne ne baš detaljne slike. Hajde da probam.
Koliko vidim to je "najobičniji" radio/multimedijalni plejer.
Navi funkcije samo preko mirror linka, i to samo ako imaš odgovarajući mobilni telefon i kablić.
 
Molim za pomoć iskusnije pošto se do sad nisam susretao sa ovim uređajima.
Dobio sam ovo:

FM radi sasvim ok, video isto, bluetooth... E sad, nema navigaciju, da li je moguće i kako instalirati? Da li postoji neki način da se slika sa telefona reprodukuje na uređaj? Preko bluetooth-a reprodukujem na primer zvuk ali da li bih isto tako mogao da na telefonu koristim google map i da to vidim na uređaju?

Nađi konkretan uređaj na netu, te proveri specifikacije. Tu će sve da piše.
 
Ma nsšao sam ga već i to kod proizvođača kineza. I dao sam ti odgovor.
...Koliko vidim to je "najobičniji" radio/multimedijalni plejer.
Navi funkcije samo preko mirror linka, i to samo ako imaš odgovarajući mobilni telefon i kablić.

Komentar NShappy-ja je sasvim suvišan (sorry, kolega...)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno