Šta je novo?

Telefon do 150-160e

filipm1

Cenjen
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruke
48
Poena
159
Preporuka za neki telefon,da ima dobru bateriju i da je fluidan.Cena oko 160e max.Moze i novi i polovni.

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока
 
Ima veci ekran malo, isti procesor, drugaciji odnos stranica, ja sam najjeftiniji nasao za 165e...mi a1 je najbolji, dobijes cist android, ako hoces miui onda idi na ove druge, vidi po netu kako koji izgleda pa.koji ti se vise svidja..neces pogresiti koji god da uzmes, ja imam note 4x godina dana, odusevljen sam telefonom.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo mi a1 imas ga veoma povoljno kod ovih sto idu na more na kp ;) a za te pare nema bolje veruj ja juce kupio jos jedan

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Da ne bih otvarao novu temu, koji dual sim telefon preporučujete za nekih 500€? Nov naravno.
Hvala

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala na savetima. Razmišljao sam se između mate 10 pro, mi mix 2s, ali sada su mi pomršeni konci sa one plus 6. Kamera i fluidnost u radu su mi prioriteti

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja volim one plus, ali sa njima ti je uvek cimanje gde kupiti, garanciju prakticno nemas, mi mix2 vidim da je dosao kod nas, ali je dosta skup ako neces preko kp, najfluidniji i najbolji sistem svakako ima one plus, ma da svi oni rade odlicno, za kameru ne znam, tu nisam strucnjak, meni to sve isto, pogledaj po netu pa uporedi..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni Mate10p radi odlulicno, baterija kida, kamera super, low light pogotovo, ekran super, garancija regularna, update jako azuran. Ja stvarno ne vidim manu osim emui-a... Za oko 450-500e vise nego odlicna kupovina.
 
Nazad
Vrh Dno