»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 3 od ukupno 3

Tema: Asus Zenfone 5z, najjeftiniji telefon sa Snapdragon 845 čipom, dostupan u Evropi

Robot Avatar korisnika Benchmark
        Na forumu od
        Sep 2006
        Poruka
        47.401

Nekoliko meseci nakon objave, Asus Zenfone 5z je postao dostupan na tržištima Evrope. Prema svemu sudeći, čekanje na uređaj se isplatilo, s obzirom da je u pitanju najpristupačniji telefon sa Snapdragon 845 čipom.Verzija sa 6GB RAM-a i 64GB skladišnog prostora košta 500 evra, međutim ukoliko imate nekoga u Francuskoj i telefon se naruči do 15. jula, korisnici dobijaju rabat od 50 evra. Poređenja radi, OnePlus 6 model sa istom memorijom košta 520 evra.Za one kojima je malo RAM-a i skladišnog prostora, tu je još jedan Asus Zenfone 5z model, sa 8GB RAM-a i 256GB skladišnog prostora, čija cena iznosi 600 evra (550 evra sa popustom). Telefon ima i microSD slot, osim ukolko su vam neophodna dva mesta za SIM kartice.
        Asus ROG Phone je najjači Android telefon do sadaKada su ostali detalji o telefonu u pitanju, Asus Zenfone 5z ima 6.2-inčni displej sa izrezom u ekranu, gde je smešten 8MP senzor kamere. Na poleđini se nalazi sistem sa dve kamere (12MP + 8MP). Za softversku podršku je zadužen Android 8.1 Oreo uz ZenUI 5.0, a sve napaja 3300mAh baterija.Izvor: GSMArena ...
        Ceo tekst pročitajte na Benchmark sajtu

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        36
      3. Moja mašina
        • CPU: i7
      4. Cene u Kini : Asus 5z - 496€ ; Xiaomi Black Shark - 402€ ; Xiaomi Mi Mix 2s - 410€ ;
        OnePlus 6 - 440€ ; Xiaomi Mi8 - 456€ . Svi imaju S845

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •