Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije problem u kondiciji, već u taktici. Većina naših igrača igra u top 4 lige koje su jako zahtevne fizički, prema statistici smo pretrcali čak i više od Švajcarske ali problem sto naši trče u prazno. Sergej koji je trebao da bude glavni kreator se uopšte nije ni video zbog loše postavke igrača, a umesto njega kreatori su bili defanzivni fudbaleri. Takođe su bile i loše izmene, prilično sam siguran da je Milivojević ostao u igri da ne bi primili drugi gol.
 
Poslednja izmena:
Nisam rekao da nije trebao, naprotiv, nego imam utisak da nije mogao da ga stigne dovoljno da bi to uradio.

Inače, naglasak u mom komentaru je bio da, pošto ako je Brih sudio i taj meč, ne bi me iznenadilo da je i šimunić protiv nas za onakav start prošao bez crvenog. Ili je Brih u međuvremenu napredovao....
 
Belgija plodi...

Plodi I zavija sarme... Očigledno nam fali par igrača na poziciji crnca da naturalizujemo I teramo da trče kad ovi naši neće... :)

Možemo mi sada da pričamo šta hoćemo, tu smo gde jesmo zaslugom (u blatu). Vratili su nas u realnost i to je to.

Sada bi lepo bilo da popijemo tradicionalno petardu I doživljaj kao i utisak sa ovog SP-a je za našu reprezentaciju je potpun
 
Sad reče ovaj na RTS da je utakmica sinoć jedina od dosadašnjih 26-27 u kojoj je tim koji je poveo na kraju - izgubio.

Eto makar smo u nečemu najbolji :)
 
Ne, nego je juče rečeno da je Švajcarska od poslednjih 26 (27) utakmica izgubila samo jednu.
 
Ne, nego je juče rečeno da je Švajcarska od poslednjih 26 (27) utakmica izgubila samo jednu.

Možda i to, ali mi smo jedina repka na ovom prvenstvu koja je povela i na kraju izgubila, odnosno Švajcarci su jedini koji su napravili preokret (za sad).
 
Lepo je znati da uvek postavimo neki rekord... :) Protiv Argentine 2006 smo valjda postavili rekord po broju pasova pre primljenog gola, ako se dobro secam. Ili Argentina, zavisi iz kog ugla se gleda... :)
 
Bice interesantno veceras, svedjane pokosio virus.
 
Šta radi ovaj Lev? Zašto ovako visoko drži poslednju liniju? Kao bez odbrane da igraju....
 
Čemu služi taj VAR, ako ga ne koriste? Jel beše ovaj sudija već sudio, isto odbio da koristi VAR, i oštetio nekoga za penal kao i sad Šveđane?
Ipak ima pravde.
 
Poslednja izmena:
Šta im vredi kad ovi vode 1-0 zbog *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ske postavke odbrane
 
Ako je za utehu....u isto vreme se vracamo sa swabama i argentinom
 
Nažalost za Argentinu i nisam tako siguran. Osim ako Hrvati ne odigraju pametno i ne puste Island.
 
Ako ispadnu Švabe to je dobar znak da ispadaju i Brazilci :)
 
Poslednja izmena:
Lobovati Nojera, svaka cast :)

Rece komentator da su Nemci samo ispali 1938 godine u grupnoj fazi i mozda jos jednom ako sam dobro zapamtio. Statisticki ovo mora doci 1x :d
 
Finale SP Iran-Tunis

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Da smo sinoć imali igru, ideju, snage i da smo izgubili samo zbog švapskog gov@nceta verovao bih da možemo da se izvadimo protiv ovakvog Brazila koji realno nije pokazao ništa posebno ali kako napred navedeno nije bio slučaj ne verujem da možemo iako se i dalje nadam nekom useru.
 
Previše smo nerealni. Naši su odigrali kako su odigrali, mogli smo i da pobedimo da smo imali sreće. Uspeh je i učešće na ovom prvenstvu. Na prošlom nas nije bilo. Aktuelni šampion sveta trenutno gubi od Švedske i ispada sa prvenstva ako tako ostane.
 
Koliko ovi komentatori na RTS-u nemaju pojma o ovoj igri, verujem da niko od njih nikad u životu nije šutnuo loptu. *mjau**mjau**mjau**mjau* ih Aca sve zajedno, kad ga svi kopiraju, a i njega onaj ko mu je otkrio kako da nađe *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nu statistiku na netu i ko ga je ubedio da zna nešto o fudbalu i da može da komentariše utakmice. Upropastiše mi totalno doživljaj gledanja ovog prvenstva, samo ne mogu da odredim ko je od njih veći *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*.
 
Koliko ovi komentatori na RTS-u nemaju pojma o ovoj igri, verujem da niko od njih nikad u životu nije šutnuo loptu. *mjau**mjau**mjau**mjau* ih Aca sve zajedno, kad ga svi kopiraju, a i njega onaj ko mu je otkrio kako da nađe *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nu statistiku na netu i ko ga je ubedio da zna nešto o fudbalu i da može da komentariše utakmice. Upropastiše mi totalno doživljaj gledanja ovog prvenstva, samo ne mogu da odredim ko je od njih veći *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*.
Ti si kurjak, ne mačka...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno