Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.sad smo svi generali posle bitke!
Gresis ovaj, gresis silno sinko. Bilo je dovoljno generala na prethodnim stranicama koji su ocekivali sve ovo sto se danas i dogodilo: bunker, nezalaganje, preskakanje igraca, poraz... samo sto si ti bio previse nerealan i tvrdio kako mi imamo bog zna kakve igrace i jos se podsmevao kako su svajcarci los tim i ovo i ono....
 
Nije isto kladiti se redovno na Barnsli ili Forest Grin i igrati tikete tokom velikih internacionalnih takmicenja.

Znam, ali ovo je bio čist zicer, na stranu sad i patriotizam, ne bi mi bilo krivo ni da sam pukao. Inače je ovo prvenstvo prilično nepredvidivo pa sutra ipak gledam neke iz švedske lige.:D
 
Ovog SMS-a bih poslao kuci jer decko dve veze nema, ili to ili se cuva da se ne povredi da bi se prodao sto bolje, a tad bih mu trajno zabranio da igra za reprezentaciju za svaki slucaj.

Inace ostatak ekipe katastrofa, dosta vise vadjenja na sudije, igravi mrtvi posle 30 minuta, to samo kod nas ima.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nisu igrači krivi što su mrtvi posle 60 min igre. Ima tu i njihove zasluge ali ne snose oni krivicu za to. Nama treba jedan Hektor Kuper sa gvozdenom disciplinom da dovede igrače u red.

Oni su trčali koliko su imali snage i to je bilo to.

SMS je mlad i prerano je očekivati da on bude novi Dejo, Mijat ili Piksi, plus što mu je ušla "voda u uši" oko ovih transfera. Dobro je da je uopšte došao da igra, pogledajte samo one naše bajne košarkaše i njihove otkaze reprezentaciji (nije Jokić prvi, niti poslednji).

Naši su mogle da kalkulišu do kraja sa 1:1 ali su već onako mrtvi i nikakvi ipak pokušali da nešto urade. Nisu imali sreće i primili smo taj gol na samom kraju. Svesni su bili da sa "nulom" ne idu dalje.

S obzirom kako su se ostale utakmice završavale ne bi me čudilo da CRC na puca ovu bezličnu Švajcarsku sa tri gola razlike.

Nama to neće ništa da znači jer ćemo isto tako da prođemo protiv Brazila.
 
Nisu igrači krivi što su mrtvi posle 60 min igre.

A kako u klubovima odigraju svih 90 minuta i ne lipšu ko magarci?


Nego mislim da sam ovde na temi pročitao možda i najbolji opis reprezerntacije i našeg fudbal koji je neko uporedio sa hrvatskom košarkom.

I Hrvati dobiju prvu i drugu utakmicu na Eurobasketu i krenu sa euforijom da su najbolji,da je vreme za trofej,da će da skidaju kletvu, da im niko ništa ne može,da jedva čekaju da igraju sa nama i sl i na kraju ih razbije neka leva reprezentacija i ne dođu ni do nas ni do finala a još manje do trofeja

Isto se to nama ponavlja u fudbalu.

Posle Kostarike je već bilo priče da smo u 1/4 finalu,da igramo sa Belgijom,ovi "navijači" što su pevali pesme srpske majke na onom snimku su vikali "dajte Brazil da se igramo" i sl i sada posle ovog poraza stiglo otrežnjenje.

I tako 20 godina,barem koliko meni sećanje seže tamo do Francuske 1998 godine kada smo igrali
 
Gresis ovaj, gresis silno sinko. Bilo je dovoljno generala na prethodnim stranicama koji su ocekivali sve ovo sto se danas i dogodilo: bunker, nezalaganje, preskakanje igraca, poraz... samo sto si ti bio previse nerealan i tvrdio kako mi imamo bog zna kakve igrace i jos se podsmevao kako su svajcarci los tim i ovo i ono....

Gresis ti sinko. Mundijal je za sanjanje a ne za neveru i prosipanje pameti o tome kako ne mozemo. I dalje mislim da su sipstari losija ekipa od nas, ruzan fudbal ali ovu utakmicu posteno bolji i zreliji.. Mi smo na kraju ipsali ocekivani luseri ali ja sam sanjao i sanjacu i protiv Brazila a ti slobodno ocekuj jos jedan poraz. Ako me iznevere, opet, pa to je fudbal, zivot ide dalje i nije nista dramaticno sto nisam bio u pravu, zato je i lep.Stvar izbora.
 
Poslednja izmena:
Fali nasim igracima iskustvo... Vidis da neki ne znaju da dodaju pas, neki ne znaju da padnu kad treba, neki ne znaju da prime loptu i da je spuste saigracu. Takve stvari nas ubijaju...
Nemamo mi igrace to je problem, naravno treba njima dobar trener ali jednostavno nemamo mi mentalitet da se nosimo i prilagodimo situacijama na terenu! Nase igrace malo iznerviras i cao to je poraz 99%. Kad ti Mitrovic kaze trebamo cuvati rezultat od 1:0 i braniti se, ma cao zdravo, takav mi nikada ne bi igrao za reprezntaciju. Onaj mali prgavi nabildovani iz svajcarske prodje pored nasih 5 igraca, onda ti je jasno u kakvoj mentalnoj spremi su nasi igraci... Igraci drugo poluvreme nisu potrcali kako treba, lik vuce napad po strani i nema kome da doda loptu, pa izes mu takav fudbal! Ako ti se ne trci mars napolje! Lose jako lose kao i uvek...
 
Poslednja izmena:
Jel VAR uopšte i radio sinoć kad smi mi igrali?
 
Krajnje je vreme za nekog pravog, zrelog selektora... Pixi npr.:p
 
Znači lol...

Nama koji smo pricali da nećemo lepo da se provedemo protiv Švajcarske se pripisuje da smo pesimisti, baksuzi I da nemamo osećaj patriotizma/identiteta sa Srbijom..
I onda dodju likovi i kače I hvale se za tikete koje su odigrali protiv nas... Najs..

@exste
Gledaš li reprezentacije van Sp/EP?
Da jesi, znao bi da Švajcarska nije levatska ekipa kao što pričaš. Sinoć sam sebe prevario da možemo nešto da uradimo posle gola ali onda smo se vratili "našoj igri". Ljudi ne vide (ili neće da vide) da smo ovako očajno igrali cele kvalifikacije, da nas je praktično Tadić sam odveo na SP. Da ekipa igra katastrofalan fudbal.
Dok se ne sredi gamad u FS i uspostavi sistem sa drugačijim pristupom igri i reprezentaciji gledaćemo ovakvu našu reprezentaciju.

A slobodno mogu da se ljudi zanose da će Kostarika da dobije ili igra nerešeno sa Švajcarskom a mi dobijemo Brazil...
 
Imamo sad onih 10 mil. Možemo da platimo koga 'oćemo :d
 
Trebao je da bude penal, nema šta.

Ali lepo je rekao Tadić, odigrali smo katastrofa i sami smo krivi. Drugo poluvreme očaj, nemaju snage, Švajcarci trče kao ludi.
*mjau**mjau**mjau*, kratko je trajalo ovo SP.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ma dovoljno pogledati statistiku, mi 4 žuta, oni 1 (skidanje dresa nakon gola), a podjednak broj prekršaja. Infantino predsednik FIFA.
Jedino da se žalimo sudu u Lozani:d
E sad problem je što neki igrači trče i bore se, dok drugi to ne prate i oni uzalud prave ˝presing˝ i trose se.
 
Poslednja izmena:
Stoji da nam nije bio naklonjen. Podelio 3 zuta odmah u startu nasem veznom redu, sto sigurno utice na psihu. Konstantno sviranje faula u napadu Mitrovicu. I penal je bio. Stoji da im je sudija dao vetar u ledja.

Ali i dalje ne opravdava povlacenje u bunker sa nase strane i nemogucnost da cirkulise lopta i da vrsimo presing. Sto kazu kolege, nasi su crkli posle 60. minuta.

Rekao sam sinoc, posle 30ak minuta igre Svajcarska je imala 61% v 39% posed lopte i 199 vs 98 pasova. Pametnome dosta.
Nemamo igru, nismo je ni imali ni kroz cele kvalifikacije. Pucamo po savovima protiv ekipa koje znaju da igraju presing i kada se tako rupe u nasoj odbrani eksploatisu.

A koliko sve to lose izgleda vidi se protiv boljih reprezentacija.
 
Shaqiri, Xhaka su pokazali da nemaju grama mozga u glavi. Nacin proslave gola ce ih izgleda skupo kostati. Behrami je sa druge strane pokazao kakav je covek-sportista.....
Svajcarska je bila bolja ekipa i zasluzeno pobedila, posle 60 min nasih nije bilo na terenu. Zameram nasem treneru sto nije pokusao sa Prijovicem, Mitrovic je posle onog nedosudjenog penala psihicki pao. Po meni je kombinacija Ljajic-Prijovic-Tadic bolja kombinacija, setite se ovog bitno gola. Na ovoj utakmici je Mitrovic poceo mec, Prijovic ga kasnije zamenio i dao ovaj bitan gol.
 
Poslednja izmena:
Imamo sad onih 10 mil. Možemo da platimo koga 'oćemo :d

A to znači Mažiću...:D Pa, ako uleti švabama ili "švajcarcima" da ih oplete sa 5 žutih i 1 crvenim kartonom plus kontra nepostojećim penalom pa neka igraju da ih vidimo koliko su dobri u svim elementima igre...:d

VAR može u pozadini da mu "svira" kao David Bowie i Pauci s Marsa.;)
 
Poslednja izmena:
Sudija im je bio naklonjen i protiv Brazila. Mada s ozbirom da su Real i Barselona sve titule osvojili na navlačenje sudija, ni ovo me ne iznenađuje posebno. Jedino što je malo nelogično da se sve to dešava pored VAR-a, ali šta da se radi.

Pored tog činjenica je i da su fudbaleri sami loše igrali veći dio utakmice i da im je bilo mrsko i trčati.

I samo ću još nešto dodati: "Najveći motiv je mržnja.". Što su pokazala i dva strijelca sinoć.
 
Stoji da nam nije bio naklonjen. Podelio 3 zuta odmah u startu nasem veznom redu, sto sigurno utice na psihu. Konstantno sviranje faula u napadu Mitrovicu. I penal je bio. Stoji da im je sudija dao vetar u ledja.

Ali i dalje ne opravdava povlacenje u bunker sa nase strane i nemogucnost da cirkulise lopta i da vrsimo presing. Sto kazu kolege, nasi su crkli posle 60. minuta.

Rekao sam sinoc, posle 30ak minuta igre Svajcarska je imala 61% v 39% posed lopte i 199 vs 98 pasova. Pametnome dosta.
Nemamo igru, nismo je ni imali ni kroz cele kvalifikacije. Pucamo po savovima protiv ekipa koje znaju da igraju presing i kada se tako rupe u nasoj odbrani eksploatisu.

A koliko sve to lose izgleda vidi se protiv boljih reprezentacija.
Potpuno se slažem.
Nekako sam se eto bio nadao, pao gol u 5 min, pa onako reko ajde sad ce odigrati dalje pametno i napadacki i dalje, kako se bližio kraj prvog poluvremena tačno se videlo već da su posustali, drugo poluvreme, sta reći, stisli su nas i to je to... Sudija, pa ono stvarno smisla nema...
Mada, da je sviran penal, bio bi malko drugačiji tok ali bi sigurno na kraju bilo 2-2.
Šteta, pinadali smo si sve onako, mozda ce da odigraju timski i taktički i fizički i psihički, ali Fail kao i uvek...
Naredna utakmica protiv Brazila, bice žalosno... Nismo mi Hrvati pa da imamo taj ne Respekt i da igramo bukvalno napadacki, na žalost.
Ne znam, kako li se osećaju igrači, posle poraza sada, gde su im dva Siptara zabili golove!


Gesendet von meinem GEM-701L mit Tapatalk
 
Ne vredi se hvatati samo za sudiju, samo je jedan od faktora poraza sinoc.

Najveci je mentalitet. Da nasi hoce da ginu za dres mogli bi i Brazil da otresemo, ovako samo dobijamo pljuske od semenkara iz Svajcarske...

 
Prosto neverovatno da ni jedan od komentara ne spominje onu bagru na celu FSS koja je smenila Muslina. Zar nema njihove krivice u svemu ovome???
Sta moze Krstajic koji je lutka na povodcu i tu je da aminuje sta mu banda iz senke nalozi!
Prvo ocistiti i smeniti vrh FSS pa onda naci pismenog selektora koji ima integritet kao Muslin.
Sudija jeste bio ne naklonjen, ali od prvog gola smo bili totalno pregazeni u sredini, nigde presinga, ja licno ovaj tim ne bih poveo na SP.
 
Pročitaj koju stranicu unazad,nemoj kao padobranac da skačeš...

Možda ni žuti kartoni ne bi bili problem da je imao sinoć sa kime da ih zameni, da su bili tu Fejsa, Gacinovic, u krajnjem slučaju Gudelj, a da nisu menadžerski igrači poput Radonjica, Grujića, Rodića...

Edit :

Muslin I integritet... Ne zezaj se sa nama... U Zvezdi je poznato bilo sa se talio sa menadžerima za igrače koje je gurao u prvu, u Belgija je posle zbog toga dobio otkaz...
Velika verovatnoca je da je tražio procenat od Kezmana za SMS-a i da je zbog toga terao inat nije ga pozivao...
 
Poslednja izmena:
Ja iz prve ruke mogu da ti potvrdim da je u FSS toliko velika korupcija da jedini nacin da ih smenis je da ugasis savez i napravis novi.

Imam pouzdane informacije da u kosarci u kojoj smo sila i koja je navodno svetinja srpskog sporta, jedna velicina kao sto je Djordjevic, vodi svaki turnir 3 menadzerska igraca (prvi put u zivotu da sam ga zamrzeo kad sam saznao), a u fudbalu je jos gore. Tako da nema tu nikakve nade u neku normalnu situaciju, jos dugo .. dok se ne promeni komplet politicka i drustvena svest. A sobzirom da 50% ljudi svojom voljom glasa za Kim Dzong Aleksandra velikog zbog litre ulja, jedne crvene i pretnje otkazom, necemo mi jos dugo van stanja korupcije, a sportki savezi su samo odraz stanja u drzavi.
 
Jokicevo igranje je bilo uslovljeno pozivanjem Bobija... Milutinovo pre koju godinu takodje... Nista to novo nije, javna tajna, ali je Sale imao beneficije rezultata i osvajanje medalja. Ovi nemaju ni to
 
Da je mržnja glavni motivator, kao što neko napisa ranije, Srbija bi bila uvek prvak sveta. Prosto neverovatno koliko mržnje na jednom tech forumu. Uopšte nije čudo što će nas sa ovih prostora uvek doživljavati kao najobičnije divljake (mislim na sve narode iz bivše nam države)
 
Prosto neverovatno koliko mržnje na jednom tech forumu. Uopšte nije čudo što će nas sa ovih prostora uvek doživljavati kao najobičnije divljake (mislim na sve narode iz bivše nam države)

Sviraš... A i zabole nas za njihov doživljaj. Kakvi bi to oni bili da im je neko radio i još uvek radi sve ovo što oni nama rade, šta "prosto" misliš?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno