Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jericho

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
14.06.2011
Poruke
9,712
Poena
1,295
attachment.php


Na dan otvaranja Svetskog prvenstva u Rusiji otvaramo i temu posvećenu isključivo ovom prvenstvu.

Povedite računa o ponašanju, nema razloga da se tema previše zatrpava nesportskim detaljima, a još manje razloga ima za svađu i dobijanje poena. To naročito važi za moguće neprimerene reakcije nakon utakmica naše reprezentacije - ko očekuje previše, nema razloga da se istresa ovde na forumu.

Takodje nemojte da postujete tipove, kvote i slicne stvari, ne zelimo da pretvaramo temu u kladionicu.
 

Prilozi

  • wc-russia-2018.png
    wc-russia-2018.png
    35.7 KB · Pregleda: 1,463
Poslednja izmena:
Pa da otvorim komentare. :)
Ocekivanja za nas tim nemam, sve preko grupe je uspeh trenutno. Nekako mi je drago sto nema Italije (volim Italijanski fudbal), ali nemaju oni kvalitet trenutno posle 2006-te pa do sada jako je to slab kostur. Nemacka, Brazil, Argentina. To su mi neki favoriti ove godine za osvajanje. Francuzi polufinale, Englezi ako predju cetvrtfinale bicu iznenadjen prijatno. Spanija mozda ali do polufinala. Hrvatska me ne bi cudilo da bude prijatno iznenadjenje kao npr. Costa Rica 2014-te.

Nekako mi se cini da nemamo nikakav respekt za protivnika, i to bih rekao da je najveci problem kod navijaca i onda dodje do velikog razocarenja i prevelikih nerealnih ocekivanja. Niko ne spominje Costa Rika je odigrala fenomenalno proslo svetsko, kostur ekipe je isti. Iskustva imaju. A komentar je samo - to je Costa Rica. Svajcarska ima isto kvalitetne fudbalere, nisu daleko od nasih individualno. A imaju kvalitetnije ofanzivne igrace od nasih realno. Brazil ne treba ni komentarisati.
 
Juce sam gledao Kolarova kako prosipa pamet 5 minuta, kad god nasi pametuju pregaze nas svi. Tako da tipujem da cemo kuci medju prvima.

Naravno nadam se da gresim.


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Po meni su Španci ubedljivi favoriti. Ostalim reprezentacijama nešto fali. Argentinci imaju brutalan napad, selektoru nije lako koga ostaviti na klupi. Englezi kao i uvek će biti razočarenje, osim što ovog puta imaju izuzetno raspoloženog Hari Kejn-a. Belgiju svu svi hajpovali, očekujem fejl od njih. Našu reprezentaciju će pratiti loša karma zbog smene selektora posle velikog uspeha plasmanom na Svetsko prvenstvo, s tim što se nadam da grešim ;)

Nemci i Francuzi su među ozbiljnijim favoritima i istakao bih Hrvatsku iz senke.
 
Ja kada sam danas procitao izjavu naseg dragog nam golmana da protiv Kostarike i 0:0 je ok i da ne treba da srljamo jer se igraju tri tekme u grupi ( valjda misli da se vadimo protiv Brazila :smackbum: ), vec sam se pozdravio sa prolazom.

Po meni mislim da ce Belgijanci biti iznenadjenje, a Francuzi su onako solidno dobri, mada su me sada u poslednjoj tekmi razocarali pred svetsko.
Argentina, ako Messi bude raspolozen moze svasta, a ako ne bude nece ni oni dalje od cetvrt finala max. Nemci ko Nemci, al mislim da nece napraviti nista spec ove godine. Moje tri repke za koje mislim da ce biti u prve tri su: France, Belgija i Spanci.
P.S. A za domacina Rusiju mislim da nece ni grupu proci sa taktikom 3/5/2 a igrace za to nemaju, a ni trener im nije neki :)
Eto od mene ukratko. Odo uplatiti tikete :D
 
Poslednja izmena:
Bravo za temu. Od nasih zaista nemam nikakva ocekivanja, a mesanjem sporta i politike izgubio sam svaku zelju da se nerviram, kako bude bice. Generalno navijacki sam nastrojen ka Nemcima, i ajde Brazilcima ako ne pocnu mnogo da foliraju onda mi se u sekundi smuce. Za koga mislite da moze da iznenadi npr ulaskom u cetvrtfinale? Belgija? Hrvati? Francuzi su mi misterija ko zna mogu daleko da doguraju...
 
Nadam se da ce Argentina konacno da osvoji titulu, prvenstveno zbog Mesija. Ostali mi nisu simpaticni nesto preterano, pogotovo su mi Englezi antipaticni sa onim pavijanima sto igraju za Totenhem.

Sto se nasih tice, interesantni su mi u pogledu kladjenja. Jaka kvota je na to da cemo biti bolje plasirani od Hrvata sto planiram da iskoristim da zaradim neki dinar na kladionici. Naravno navijacemo i gledati Srbiju ali su mi ocekivanja minimalna tako da svaki bod koji osvoje ce za mene predstavljati iznenadjenje i uspeh.
 
Poslednja izmena:
Gledam ova strucna lica sa RTS-a. Gospode pomiluj nas sve... Onaj sto komentarise sudije, samo sto ne pljune u kameru dok prica. A voditelj standardno dobar za prenos kraljevske svadbe ili novogodisnje Becke opere.Sreca pa imam hrvatske i slovacke kanale, doduse gotivim Hrvatske komentatore pogotovo onog matorog sa HRT-a.


Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ajaoo...nolife pocinje.[emoji16]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Ovi saudijci izgubljeni totalno.

Rusi vode 2:0 ali ne impresioniraju bas nešto.
 
Текма Русија - С. Арабија очекивани крипл фајт. Додуше, лепа акција код другог гола Руса. Од наших не очекујем ништа.
 
Pohvale za RTS HD, cela utakmica bez reklama ...milina :D
 
Od naših takođe ne očekujem ništa. Belgijanci i Hrvati po meni mogu da budu iznenađenje.
Kad pre prođe 4 godine. :)
 
Nikad na rtshd ne ide u reklame. Čak ni u poluvremenu.
Ali mi je na d3 odjednom nestao ac3 zvuk. Dok je pevao Robbie Williams je bilo zvuka ali je seckao pa sam vratio na običan stereo. Kad je utakmica počela ac3 je nestao kao opcija zvuka.

SA raspad. Rusima sve ulazilo. Videćemo sutra kakav je Egipat. Mada mislim da se oni uzimaju za ozbiljno samo zbog Salaha.
Uveče u 20h derbi POR-ESP.
Španci sa novim trenerom. [emoji23]
 
Ma kao i ranije moji favoriti su sudije, naročito oni van Evrope:happy:

Mada u ovog imam poverenja, čovek sigurno pošteno zarađuje novac:):
 
Poslednja izmena:
Ja prvo poluvreme gledao na rts-u, komentator i ako nije los, ali unistio mi je dogadjaj, drugo poluvreme uhvatim neki strim, neki spanski komentatori, i ako nista ne razumem, ljudi vriste kod golova kao da je finale, uzivao sam, samo cekam Acu u nedelju da krene sa cuvenim uvodom :D
 
Dobro je, nije fatarmogana. :) Na trenutak mi se ucinilo da je tema otvorena pa obrisana. :D

Steta sto ne igramo basket SP jer bih i imao nekih ocekivanja i zelju da gledam i navijam za nase, ovako su ocekivanja ravna nuli. Cak i ako nas ne spuste u grupi Kosta Rika i Svica (Brazil se ne racuna), Panceri nas cekaju odmah u nokaut fazi.

Ako nista drugo radujem se dobrom fudbalu drugih reprezentacija i lepim golovima.

Inace kakvi su tipovi za osvajanje - ko je po vama favorit?

Iskreno ja ocekujem nekog od Francuska *najveci), Nemacka, Brazil.

Za prijatno iznenadjenje tipujem na Poljake.
 
Poslednja izmena:
Ja prvo poluvreme gledao na rts-u, komentator i ako nije los, ali unistio mi je dogadjaj, drugo poluvreme uhvatim neki strim, neki spanski komentatori, i ako nista ne razumem, ljudi vriste kod golova kao da je finale, uzivao sam, samo cekam Acu u nedelju da krene sa cuvenim uvodom :D
Uzivao si kad spanci vriste? Ja kad cujem njihovu proslavu gola (i kod juznoamerickih komentatora) skoci mi pritisak na 300 sa 200.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Uzivao si kad spanci vriste? Ja kad cujem njihovu proslavu gola (i kod juznoamerickih komentatora) skoci mi pritisak na 300 sa 200.

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Meni je to zanimljivo, sve mi je bolje nego ovi nasi polumrtvi komentatori, na rts-u mogu samo Sarenca da slusam..
 
Čekaj, je l' te nije sramota da dižeš 100 din? [emoji23]
Ja igrao sp1

Ne bi me bilo sramota. Zašto bi me bilo sramota? ,)

Ovo je online klađenje, ne podižem ništa. Inače se ne kladim, samo igram kada je evropsko ili svetsko prvenstvo.

Sutra Urugvaj treba da "bije" Egipćane, a Maroko - Iran igraju GG.

Nemojte da me slušate, ja to samo onako komentarišem. Na kraju uvek potrošim sve pare koje sam uplatio. :d
 
Maskote.IMG-e8c74031688e08b0531c5aae0a8e930d-V.jpeg

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Dobro je, nije fatarmogana. :) Na trenutak mi se ucinilo da je tema otvorena pa obrisana. :D

Steta sto ne igramo basket SP jer bih i imao nekih ocekivanja i zelju da gledam i navijam za nase, ovako su ocekivanja ravna nuli. Cak i ako nas ne spuste u grupi Kosta Rika i Svica (Brazil se ne racuna), Panceri nas cekaju odmah u nokaut fazi.

Ako nista drugo radujem se dobrom fudbalu drugih reprezentacija i lepim golovima.

Inace kakvi su tipovi za osvajanje - ko je po vama favorit?

Iskreno ja ocekujem nekog od Francuska *najveci), Nemacka, Brazil.

Za prijatno iznenadjenje tipujem na Poljake.
Od kako su Francuzi odigrali jesenas 0:0 sa Luksemburgom (I naravno oborili me na lajvu sa golovima), uopšte ih ne uzimam za ozbiljno.

I meni se javlja da će Argentina konačno napraviti nešto veliko...



Maskote.Pogledajte prilog 252771

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

Realno, francuska maskota je jedina ostala upečatljiva.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zamolicu vas da ne postujete tipove, kvote i slicne stvari, ne zelimo da pretvaramo temu u kladionicu.
Unapred zahvalni
 
Poslednja izmena od urednika:
Saudijci postili jos danas..nije lako gladan i zedan trcati 90 min..

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Al' će biti kamenovanja kad se mučenici vrate kući... :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
OK, tipovi mogu da odu u "pogrešnom smeru".

Danas sam ženi linkovao (i malo prepravio) jedan fenomenalan tekst. Iako joj ovo nije prvi World Cup sa mnom, već šesti po redu, nikako da shvati. :D

Svima koji se po Mundijalu ravnaju...

Ima ljudi koji godine broje potpuno čudno. Kada ih pitate koliko su stari, recimo, uzeće u obzir datum svog rođenja, onda sabrati to u glavi brzo i izgovoriti neke brojke koje zvuče, recimo, ovako: dvadeset devet, trinaest, četrdeset jednu, trideset četiri.

Čudno, zaista. Može se, istina, i tako brojati starost (ili mladost?), može se reći da je neko imao sedam godina kada je pošao u osnovnu ili dvadeset četiri kada je dobio prvi stalni posao ili se oženio u trideset i nekoj; ali zar nije jednostavnije, prirodnije, normalnije kazati: star sam tačno osam svetskih prvenstava?

Star sam tačno DVANAEST svetskih prvenstava i još neki mesec preko, od kojih pamtim DESET, a pričali su mi o još najmanje toliko, i nadam se da ću ih videti makar još DESET, pa i neka ne budem pamtio to poslednje, i volim da mislim da ću imati kome da pričam o njima.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/svima-koji-se-po-mundijalu-ravnaju/297925
 
Meni u secanju najvise maskota '90.
imam i dalje tu kutiju s praskom kod mojih, uz koji sam dobio loptu. Lopta se doduse prilicno brzo raspala na betonu...[emoji3]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Da ubedljivo najupecatljivija (najdraza) maskota 90-e.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno