»RSS Benchmark sajt

Strana 181 od 198 PrvaPrva ... 81131171177178179180181182183184185191 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 2.701 do 2.715 od ukupno 2963

Tema: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Member
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        543
        Pogledao sam zbog ovakvih komentara ponovo na Eonu te detalje. Nije on promenio glas ni kod gola Engleza. I na kraju utakmice, učinilo mi se da saopštava vremensku prognozu a ne ko igra u finalu SP.
        Utakmicu sam gledao na grčkoj TV. Prijatnije mi je bilo da slušam ovog Grka kog razumem samo imena fudbalera nego da sam kod kuće morao da slušam smorenog Stojanovića. Verovatno bih zaspao u prvom poluvremenu.

Member Avatar korisnika nightshadow
        Na forumu od
        Nov 2014
        Poruka
        5.044
        Ja iskreno mislim da Francuzi imaju mnogo veće šanse u finalu, ali živi bili pa videli. Finale je finale ipak.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        290
        Francuzi su naravno veliki favoriti, prvenstveno što imaju mnogo dužu klupu (svi su istog kvaliteta) i što su daleko odmorniji, nemaju povrede itd. Ali Hrvati imaju veliki motiv baš protiv njih jer su ih '98 zaustavili u polufinalu, biće im mnogo krivo ako ih sada pobede u finalu tako da očekujem da Hrvati grizu preko svojih mogućnosti, da igraju do krajnjih granica kao što je večeras igrao Vrsaljko samo što će u finalu svi izgarati toliko.

Member Avatar korisnika Devix89
        Na forumu od
        Sep 2013
        Poruka
        1.249
        Ja ne znam što njega forsiraju, najgori komentator na televiziji. Koga je briga koji igrač je imao koliko šprinteva u 87om minutu... Boze ti mene sačuvaj.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
        Arrow pokid'o

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        290
        Forsiraju ga iz istog razloga što je onaj presmešni Strajnić sportski komentator, poslednjih 30 godina u Srbiji poziv sportskog komentatora je postala velika sprdnja, vrhunac toga je SOS televizija i Vladan Tegeltija. Šarenac, Tegeltija, Milojko, Kovinjalo, Gojko Andrijašević, kraj evolucije je Aca Informacija. Mislim da je Marko Marković, iako pred kraj karijere neverovatno zastareo u svom nastupu ipak poslednji zaista profesionalni sportski komentator na ovim prostorima.

Ima još onaj što komentariše Đokovića, on mi je lično najgori ali ne znam kako mu je ime. Duška K neću da diram, njega mi je još uvek žao kako je čovek tragično preminuo.

Member Avatar korisnika Mack 10
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        600
        Zaista alal vera Hrvatima ovaj put , zaista sam navijao veceras za njih i jos da mi je neko rekao da cu se nervirati zbog Hrvata mislio bi da je lud , generalno draze mi je veceras zbog fudbala nego zbog Hrvata, mislim da je fantasticno za fudbal da jedna ekipa kao sto je Hrvatska udje u finale Svetskog prvenstva, odnosno da dokaze da je tako nesto uopste i moguce , kao recino onomad kada je Grcka osvojila Euro.

Ovo je zaista uspeh nevidjenih razmera, bas ono rezultat za sva vremena kojeg ce se secati generacije i generacije ne samo Hrvata vec ljubitelja fudbala uopste.

Mislim sad su u prilici da osvoje i titulu prvaka sveta, a svi znamo koliko je to bas tesko i da je od 1930. pa na ovamo se na prste mogu izbrojati ekipe kojima je to poslo za rukom i to su uglavnom ogromne zemlje sa po 50+ miliona stanovnika, izuzetak je jedino Urugvaj sa svojih 3,5 do 4 miliona stanovnika bio prvak 2 puta 1930. i 1950. ali svi su mislili da je to vreme odavno proslo i da "mali" nemaju mnogo cemu da se nadaju, a evo Hrvati su ih demantovali i pokazali da je tako nesto i dalje moguce i to je zaista fantasticna stvar za fudbal.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2017
        Poruka
        425
        Citat Citiram korisnika: Running Pogledaj poruku
        Ali kakva igracina Modric, jedan od najboljih igraca modernog fudbala na toj poziciji, bez dileme. Kakva kontrola, kakvi pasovi, pregled igre, kakva sigurnost, ne gubi covjek loptu...

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
        I + ta igračina glupim faulom s leđa pred svojim šesnaestercem skrivila faul iz koga je bilo 1:0, pa mu se divi. Ni jednog centaršuta, šuta ili bilo čega drugog pa se još više divi...

Nego, sve ekipe koje su nešto, nekad, negde postigle nisu to uspevale igrajući onako mlitavu zonu u odbrani i soft tackling, atipičan za engleze. Sautgejt nema veze. To je za pripremne utakmice i slabe ekipe. Osim Grka ono jednom, što samo potvrđuje to pravilo. I Kostarika bi ih razmlatila.

Pa, Francuzi su novi prvaci... Pre početka prvenstva sam mislio ispadaju u 1/4, možda i 1/8 finalu kad ono, sve dunđeri...(čim je jedna hrvatska isplivala u finale)
        Menjao dolmen : 12.07.2018. u 00:13

Member Avatar korisnika MIB
        Na forumu od
        Feb 2006
        Poruka
        724
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel® Pentium® G3220 BOX
        • MoBo: MSI H81M-P33
        • RAM: 10GB | PSD32G133381 & HX316C10FB/8
        • VGA: IGP | Intel HD GT1
        • MON: Samsung SyncMaster T220
        • HDD: 128GB OCZ-Vertex4 | 500GB Toshiba DT01ACA050 | 1TB WDC WD10EADS
        • OPT: DVD-RW
        • Case: MS Industrial Gemini & LC500H-12 V2.2
        • SND: SB X-Fi Surround 5.1 | MS Industrial FROGGY 2.0
        • LAP: IBM ThinkPad 570 2644-RR3
        • TV: Hyundai 32LE-R D (moze VGA 1920x1080 60Hz)
        • INET: DSL
        • Ostalo: Tab 4 7.0 SM-T230 8GB | Razer Deathadder2013@Goliathus Control | Logitech HD Pro Webcam C920
      10. Ako bi se gledalo ono win lose prokletstvo vece su sanse da Hrvatska dobije jer Francuska nema sanse da ispadne u grupi na sledecem mondijalu
        Пут до пакла поплочан је добрим намерама.

Member Avatar korisnika Mack 10
        Na forumu od
        May 2009
        Poruka
        600
        Joooj da Hrvati bas dunsteri , sa sve Modricem i Kovacicem u Realu, Rakiticem u Barsi, Vrsaljkom u Atletiko Madridu, Mandzukicem u Juventusu, Perisicem i Brozovicem u Interu, Strinicem i Kalinicem u Milanu, Lovrenom u Liverpulu, Subasicem u Monaku , bas teski dunsteri , ne znam ni kako su se plasirali uopste.

Mislim ovde nekim ljudima bas fali osecaja za realnost.

Newcomers
        Na forumu od
        Nov 2017
        Poruka
        290
        Najbolje je bilo kada smo se poredili sa Hrvatima poziciju po poziciju pa je bilo Mitar vs Mandžo, zaključak da su istog kvaliteta. Prvi napolju igrao za Anderleht, Njukasl i Fulam a drugi za Volfsburg, Bajern, Atletiko i Juventus. Naravno, Mitar je na početku a Mandžo na zalasku karijere ali to u ovom slučaju nije bitno nego ko je sada kvalitetniji.

Member Avatar korisnika Sgt. Major
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        662
        U moru kojekakvih statističara, Gojko Andrijašević je ubedljivo najbolji komentator, što SK podkasti rađeni tokom ovog prvenstva samo potvrđuju.

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        21.163
      15. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 955 c3@ 4GHz|2,6GHz NB/Alpenföhn Brocken
        • MoBo: Asus M5A97 Pro
        • RAM: 2x4Gb DDR3 Kingston Hyper X @ 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R5850 Twin Frozr II 1Gb DDR5 @ 850/1250MHz
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: WD Black 750AALS 750 GB, WD Blue 10EALX 1Tb, WD 250Gb AAJS
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s black & silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 (CS4398)| PreSonus HD7|ATH CKX9|Sony MH750| Pioneer M390|Sony Walkman| 2.1 50W
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Sony Xperia™ Z2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      16. HR ima bas toliko ultimativno svemocnu i uigranu sredinu da su se dva puta jedva provukli na penale protiv ekipa koje su daleko od vrhunskih
        Bolje igraju od nasih pozera bez selektora svakako (sto i nije tako tesko ) ali su daleko od nekakve super-sile u ultra-vrhunskoj formi.

Englezi su bili ocekivano ocajni i HR je zasluzeno pobedila, jednostavno su bili bolji, kreativniji, opasniji. Na kraju su napadali jer su imali igraca vise ali u svakom slucaju su bolji od Ujedinjenog Evertotenhema. Obe ekipe su zalutale u ovu fazu takmicenja ali eto, i to su cari ''modernog'' fudbala

Rusi su verovatno tek sada svesni kakvu su sansu imali za finale, nedostatak 00 Smolova i pijane nisanske sprave naturalizovanog Brazilca su im oduzeli takvu sansu koja ce im se mozda ponovo ukazati za nekoliko stotina leta. (#sostvwannabe) Mada bi to bilo jos tuznije po sam fudbal.

Ocekujem relativno lak posao za FR osim ako totalno ne potcene HR sto nije nemoguce, upravo tu vidim sansu za ekipu Hrvatske koja ce verovatno igrati malo rasterecenije ali sa ozbiljnim adrenalinskim boost-om.

Na kraju, za mene je ovo jos jedno pretezno lose prvenstvo i dokaz da je ''moderni'' fudbal otisao u mjaukanje jos pre 10-ak godina.
        Bilo je zanimljivih utakmica (uglavnom u grupama), dobrih poteza, lepih golova ali ova zavrsnica mi lici na sudar random ekipe iz Lige Sampiona protiv random ekipe iz Lige Evrope

PS
        Cisto da napomenem da sam ovo napisao kao neko ko je dugo trenirao i 25+ godina prati sport, politika me uopste ne interesuje vec samo ono sto fudbal cini zanimljivim a toga je sve manje, nazalost.
        Menjao hsv.stoned : 12.07.2018. u 00:59
        Sony XZ2 feat ATH-CKX9
        Spiral out, keep going!

Member Avatar korisnika Vegeta
        Na forumu od
        Oct 2011
        Poruka
        683
      18. Moja mašina
        • CPU: i5-2400
        • MoBo: Dell
        • RAM: DDR3 8GB
        • VGA: iGPU
        • MON: Dell P2717H
        • HDD: SSD120GB/HDD500GB
        • OPT: CD/DVD-RW
        • Case: Dell Optiplex 790
        • LAP: HP ProoBook 4530s
        • INET: DSL
      19. Citat Citiram korisnika: Vanitas Pogledaj poruku
        U moru kojekakvih statističara, Gojko Andrijašević je ubedljivo najbolji komentator, što SK podkasti rađeni tokom ovog prvenstva samo potvrđuju.
        Meni SK ima najbolje fudbalske komentatore, Gojka obožavam i sećam ga se iz vremena dok je radio na RTS-u

Member Avatar korisnika rAMA
        Na forumu od
        Feb 2007
        Poruka
        9.639
      21. Moja mašina
        • CPU: i7 6700k + NH-D15
        • MoBo: Maximus VIII Ranger
        • RAM: G.SKILL TridentZ RGB 16GB DDR4 3000MHz (F4-3000C16D-16GTZR)
        • VGA: GeForce® GTX 1080 G1 Gaming 8G
        • MON: Acer Predator XB271HU 27" G-Sync @150Hz
        • HDD: Samsung 830 128GB + SEAGATE BarraCuda 3TB ST3000DM008 + 1.5TB Samsung EcoGreen F2 + WD6400AAKS
        • OPT: ...?
        • Case: Fractal Define XL Titanium Grey
        • SND: Creative Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100, Sennheiser HD 598, Presonus HD7
        • TV: Sony KDL-50W756C
      22. Citat Citiram korisnika: hsv.stoned Pogledaj poruku
        HR ima bas toliko ultimativno svemocnu i uigranu sredinu da su se dva puta jedva provukli na penale protiv ekipa koje su daleko od vrhunskih
        Ne bih baš rekao da su se na te dve utakmice provukli na penale, već da su Danska i Rusija imali sreće da se provuku do penala.

Protiv Danske su dominirali prvo poluvreme, u drugom ih je iznenadio/sasekao danski selektor sa visokim i agresivnim presingom, ali opet su imali penal za pobedu, kao i situaciju na prazan gol koja je prethodila penalu.

Rusi su igrali bunker i čekanje penala kao protiv Španije i njih je spasila ona stativa Perišića. U ta dva meča su debelo zaslužuli pobede i pre tih penala i bila bi sportska nepravda da su ispali. A i te dve za nijansu lakše utakmice (mada ne znam koliko je Danska laka utakmica, jer su i Francuzi bili nevidljivi protiv njih) su i zaslužili tako što su izdominirali najtežu grupu na SP.
        ▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A█ N ██▓▒Mi ćemo stvarati, drugi neka ruše, mi ćemo ulepšavati, drugi neka ruže▒▓██ █ █ ██▓▒

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        21.163
      24. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 955 c3@ 4GHz|2,6GHz NB/Alpenföhn Brocken
        • MoBo: Asus M5A97 Pro
        • RAM: 2x4Gb DDR3 Kingston Hyper X @ 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R5850 Twin Frozr II 1Gb DDR5 @ 850/1250MHz
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: WD Black 750AALS 750 GB, WD Blue 10EALX 1Tb, WD 250Gb AAJS
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s black & silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 (CS4398)| PreSonus HD7|ATH CKX9|Sony MH750| Pioneer M390|Sony Walkman| 2.1 50W
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Sony Xperia™ Z2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      25. ''Izdominirali'' su u grupi u kojoj se ARG raspadala, pucala po savovima kao Maradonina cuka posle nekoliko decenija 'mrkanja. Island ekskurziju da ne pominjem, zaista horor od grupe, ne znam kako su uspeli da prodju
        Da se razumemo, na papiru je to najteza grupa ali se ubrzo videlo da ce imati laksi posao nego sto je bilo ko mogao i da zamisli.

Ne kazem da su losi i da igraju sad nesto ocajno vec jednostavno smatram da po trenutnom odnosu snaga i igri ni ENG ni RUS pa ni HR ne zasluzuju da se nadju u zavrsnici SP.
        Isto ovo bih napisao i da je RU dosla u poziciju da igra finale, ono je pretezno anti-fudbal dok igra HR na trenutke moze da podseti zasto volim taj sport.
        Ali 'ajde, igra i forma HR su ocigledno ''najmanje zlo'' (od te tri zalutale ekipe) po sam fudbal.

U svakom slucaju ovo je bar lekcija nasim pozerima/splavarima (i vodecoj mafiji) mada kapiram da ih to ne dotice previse.
        Menjao hsv.stoned : 12.07.2018. u 01:23
        Sony XZ2 feat ATH-CKX9
        Spiral out, keep going!

Strana 181 od 198 PrvaPrva ... 81131171177178179180181182183184185191 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •