Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tj svaka čast na žrebu, 2 puta na penale i jednom na produžetke protiv osrednjih protivnika...
 
Poslednja izmena:
Ma hrvati prosecna ekipa,samo su imali srece i lak zreb.

Sent from my Galaxy S6 Edge
To gorgilije, koliko si stigao da vidis utakmice kad je nolo igrao u toku prvog poluvremena?

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Sve cestitke Hrvatima, pravi borci. Zao mi je sto nisu mogli da nadju neke pristojne ljude da igraju odbranu samo, nijedan gol nisu morali da prime... A Francuska, mrzeo sam ih od pocetka prvenstva. Par brzih i visokih kosarkasa, nikakva igra.
 
Francuska gotovo sigurno igra i finale u Kataru ako na klupi ostane Didier.

Zavrsice kao i svi sampioni...ispasce u prvom kolu.
Fenomen su samo bili brazilci u poslednjih 20 godina..
Jednostavno, s obzirom da su sampioni, nema uigravanja i kvalifikacija i to ih uvek sve doceka na narednom prvenstvu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
A tek koliki je krš Pogba - nikad mi neće biti jasno kako i zašto su za njega davali toliki novac da je čak bio i najskuplji igrač sveta!

1. Jer ima strasne fizicke i tehnicke predispozicije
2. Jer mu je mendzer Mino Raiola koji je maher da nanjusi talenat i uvalja dobro svoje igrace - "jer zna zanat"
3. Jer je dok je igrao u Juventusu imao pored sebe Pirla i Vidala koji su ga krpili dok je on "divljao" pa je izgledao kao vanserijski talenat odnosno igrac, ali nikad nije nosio ekipu i bio glavni organizator ekipe
4. Jer nema mentalitet (tj ima klasicnog prosecnog crnca) - igra mu se, kada mu se dizvines "digne".... Da ima "killer instinct" i radnu etiku Ronalda bio bi verovatno u diskusiji za zlatnu loptu.



Mozemo da pricamo sta hocemo ali Hrvatsku je ta sredina iznela - pre svega Modric i Rakitic, pa onda trkaci Perisic i Brozovic. Mandzo nije "skorer" ali drugacije doprinosi timu. Odbrana im je bila klimava ali su isto odigrali dobro - odnosno taman toliko iznad realnih mogucnosti koliko ih je sredina i agresivnost cele ekipe krpila da prikriju slabosti.

Realno Francuzi su bolja i kompletnija ekipa - ali Hrvati su tu gde jesu svojom zaslugom. Niko im nije poklonio golove.

Nasa raspala repka da igra sa pristupom kao Hrvati lagano je trebala da prodje grupu i preskoci Svedsku. Ali tu smo gde jesmo takodje svojom zaslugom i ziheraskom mentalitetu (kao i pre 20 godina).
I naravno vadicemo se na sudije dok ce odgovorni u savezu da zadrze svoje stolice i ostave nekompetentnog selektora da vodi reprezentaciju i ispdanje u grupi nam serviraju kao uspeh "jer smo mi ipak jedna mala zemlja"...


@Sale

Mislim da nece ispasti jer im je selekcija poprilicno mlada - tek treba da udare "peak" njihovi nosioci igre. Kod Nemaca (sada) i prethodnih osvajaca (zadnjih 20 godina) su u pitanju relativno matore ekipe bile (i losa smena genearcija) koja je branila titulu...
 
Poslednja izmena:
Ma hrvati prosecna ekipa,samo su imali srece i lak zreb.

Sent from my Galaxy S6 Edge

Najveca glupost na svetu. Kako moze na SP da postoji lak zreb? Nema tu lakih ekipa, u tom kosturu su trebali igrati jedna spanija, nemacka, prethodni osvajaci, to sto oni nisu prosli dalje ne znaci da je hrvatima bilo lako

Kad već odgovaraš i citiraš, bilo bi lepo da si stavio celu moju rečenicu. Ovo je kao da si u quote stavio potpuno neku random rečenicu.
Druze, izjavljujes da je CR nikakav tehnicar, o cemu tu imamo ti i ja vise da pricamo o fudbalu, kakve veze ima sta sam quotovao
 
Kao što neko reče, sa 4 miliona stanovnika, pa i drugi na svetu, veliki uspeh. Nije bitno da je Hrvatska ili neka druga država
 
Pustite ljude komentarisu utakmicu barem sta dva od kad se zavrsi prvenstvo. KOja je poenta 10 min nakon tekem se zakljuca.
 
Kolko je tuzno kad ne mozemo da se radujemo svom uspehu, radujemo se tudjem "neuspehu". Ali sto kaze Boris lepo, TU JE NOLOOO SRBIIN
 
Pa neki se raduju pobedi francuza,a i naravno Novakovoj pobedi.Pa necu valjda za hrvate da navijam?

Sent from my Galaxy S6 Edge
 
Pustite ljude komentarisu utakmicu barem sta dva od kad se zavrsi prvenstvo. KOja je poenta 10 min nakon tekem se zakljuca.

Poenta je da se ovde ljudi ponašaju kao da su na šipci. Ne razumem kako ti ne smeta ovakvo ponašanje na jednom IT forumu? Imate Kurir i Blic komentare.
 
Kad će početi šiptari da igraju za Francusku? Hahaha
 
Pa necu valjda za hrvate da navijam?

Sent from my Galaxy S6 Edge

Ne moras, ali bar budi(te) realni u komentarisanju, zar ne mozes da se izdignes nikako iznad toga? Jesi cuo gospodske komentare Rakitica, Modrica, za nas a i za tvog Nola..
 
Utisci su mi da je malo slabije prvenstvo(subjektivan osecaj, ipak mi otpao jedan od favorita...Srb..[emoji13]..Belgija, a i nema mog omiljenog tima koji svi vole da mrze...zabari, al dobro, vracaju se u Kataru i osvajaju.[emoji4]) uz katastrofalan prenos od strane RTS-a, 80% utakmica je zapoceto padobranskim uletanjem u sred intonacija druge himne, rotiranja poluvremena s kanala na kanal, problemi s prenosenjem.

Cestitke Francuzima na prvom mestu, kroasanima na drugom, Modricu na priznanju i ostalima koji su ucestvovali.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Modric najbolji igrac. I to sam pricao od pocetka. Svaka mu cast sa 32 godine.
Gde su sad oni koji su pricali da se ne vidi i da je skrivo sa ledja protiv Engleske.
 
Kako god, veliki uspeh za Hrvatsku.
E sad, svako je ovde video svoje vidjenje tok utakmice, po meni, ovo je prevelik rezultat, nije nekako merodavan kako se igralo. Francuzi, više sreće imali, hrvati napadali i presing koliko su mogli...
Hrvatska je sad platila svoju grešku, na žalost, a francuzi opet odigrali, pametno...

Gesendet von meinem BLA-L29 mit Tapatalk
 
Samo da zakljucim, posto sam ja i otvorio temu - tema je zakljucana, a uskoro ce zbog nivoa komunikacije, flejma, vredjanja, trolovanja... biti i obrisana - nadam se da je svima koji su pratili ovu temu jasno zasto je nekadasnja tema o sportu zakljucana i zasto verovatno nikad vise nece biti dozvoljene slicne teme.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno