Šta je novo?

Blackberry Key2 ....

Brutalan je. Ali - 650$. Su oni normalni..?

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Stvarno bi mogli da naprave Passport sa Androidom, kad već nema ništa od BB OS 10 od sledeće godine...
 
Mislim da ovo i smatraju zamenom za Passport, na Androidu.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Ma znam, developerima bi dimenzije ekrana Passporta bile problem, pa zato ne verujem da ćemo ikada dobiti Passport sa Androidom i mnogo mi je žao zbog toga, kad već ne mogu da nastave sa podrškom i telefonima sa OS 10...
 
ja sam bio odusevljen i sa Key 1 ali nisam mogao doci do Black Edition ....

No sada kada je to sve isto i obe verzije dostupne ....jedva cekam da ga uzmem ....
 
Ćao svima, vidim da ima malo tema sa BB telefonima, pa pišem na ovoj jer je poslednji model u pitanju; želela bih da saznam nešto o njima, za sv sl, možda se odlučim za neki od njih u budućnosti. Nisam shvatila iz vaše komunikacije, da li je neko od vas posedovao neki BB; naravno mislim na neki od ovih sa androidom, pošto oni sa BB OS više nisu aktuelni. @MR.BIG pominješ KeyOne; imao ga ili gledao ga? Thx. :)
 
Ćao svima, vidim da ima malo tema sa BB telefonima, pa pišem na ovoj jer je poslednji model u pitanju; želela bih da saznam nešto o njima, za sv sl, možda se odlučim za neki od njih u budućnosti. Nisam shvatila iz vaše komunikacije, da li je neko od vas posedovao neki BB; naravno mislim na neki od ovih sa androidom, pošto oni sa BB OS više nisu aktuelni. @MR.BIG pominješ KeyOne; imao ga ili gledao ga? Thx. :)
Imam BlackBerry motion.... Zver, jednom rečju.....

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk
 
Imam BlackBerry motion.... Zver, jednom rečju.....
Wow... super... može malo detaljnije, u čemu je zver? :smoke: ... ako ti nije deja vu da pišeš (a vidim da nema puno tema o BB); znam, ima recenzija milion, ali ja više verujem ličnim iskustvima korisnika koji imaju i koriste fon više od 2 dana koliko je potrebno recenzentima da ga ili nahvale ili ocrne :sceptic:, kako god neobjektivno...
i upravo taj tvoj model Motion trenutno spada u "jeftinije" kao polovan naravno, ali ne znam kako se proverava ono jel kraden, jel fake, jel ok, da li mu treba "krštena" garancija i tome sl... da ne bude da ga uzmem, pa me neki obrijani sa kajlom juri za kraden fon :D
 
Wow... super... može malo detaljnije, u čemu je zver? :smoke: ... ako ti nije deja vu da pišeš (a vidim da nema puno tema o BB); znam, ima recenzija milion, ali ja više verujem ličnim iskustvima korisnika koji imaju i koriste fon više od 2 dana koliko je potrebno recenzentima da ga ili nahvale ili ocrne :sceptic:, kako god neobjektivno...
i upravo taj tvoj model Motion trenutno spada u "jeftinije" kao polovan naravno, ali ne znam kako se proverava ono jel kraden, jel fake, jel ok, da li mu treba "krštena" garancija i tome sl... da ne bude da ga uzmem, pa me neki obrijani sa kajlom juri za kraden fon :D
Mozda ti ja nisam neki parametar za društvene mreže jer samo po nekada odem na fejsbuk. Vrlo lepo radi, ne secka, nema bagova,prosto leti. Baterija odlična i lagano dva dana. Hub fenomenalno rešenje.
Zvučnik glasan tako da ces uvek čuti sagovornika.

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk
 
Mozda ti ja nisam neki parametar za društvene mreže jer samo po nekada odem na fejsbuk. Vrlo lepo radi, ne secka, nema bagova,prosto leti. Baterija odlična i lagano dva dana. Hub fenomenalno rešenje. Zvučnik glasan tako da ces uvek čuti sagovornika.
Ja ne izlazim na društvene mreže. Da, znam za bateriju i za Hub. Znači zvuk je OK, misliš na zvučnik ili na razgovor? on ima jedan zvučnik, radi li OK i kao spikerfon i kao zvučnik za muziku ili šta god? Kakav je diktafon, kad snimaš glas? Kupio si ga novog, polovnog? Znaš li kako se proverava polovni?
 
Ja ne izlazim na društvene mreže. Da, znam za bateriju i za Hub. Znači zvuk je OK, misliš na zvučnik ili na razgovor? on ima jedan zvučnik, radi li OK i kao spikerfon i kao zvučnik za muziku ili šta god? Kakav je diktafon, kad snimaš glas? Kupio si ga novog, polovnog? Znaš li kako se proverava polovni?
Ma sve što pomisliš radi....uzeo ga novog na Nbgd...

Sent from my BBD100-1 using Tapatalk
 
kako na N Bgd, u nekoj radnji mobilnih?
 
Poz, ima li neko iskustva sa Key2? Koja je glavna razlika izmedju Keyone i Key2?
 
Nije pisano trista godina, ali da probam - da li ga neko ima i kakvi su utisci?

Došao je momenat da se rastanem od Passporta, pa gledam Androide i džigerica me boli od romova, stockova, instaliranja tastatura (???) i sličnih stvari, pa razmišljam i o Key2. Telefon mi je zaista uređaj za rad i komunikaciju, ne planiram na njemu da gledam serije i filmove ili da se bavim fotografijom, tako da me interesuju samo kvalitet ekrana, trajanje baterije i sistem u smislu apdejtova, tj. ne bih voleo da za godinu dana ne mogu više da ga apdejtujem i da opet moram da razmišljam o drugom uređaju.
 
Nije pisano trista godina, ali da probam - da li ga neko ima i kakvi su utisci?

Došao je momenat da se rastanem od Passporta, pa gledam Androide i džigerica me boli od romova, stockova, instaliranja tastatura (???) i sličnih stvari, pa razmišljam i o Key2. Telefon mi je zaista uređaj za rad i komunikaciju, ne planiram na njemu da gledam serije i filmove ili da se bavim fotografijom, tako da me interesuju samo kvalitet ekrana, trajanje baterije i sistem u smislu apdejtova, tj. ne bih voleo da za godinu dana ne mogu više da ga apdejtujem i da opet moram da razmišljam o drugom uređaju.
Imam key one i prezadovoljan sam.

Sent from my BBB100-1 using Tapatalk
 
Zamrla tema skroz.
Nije pisano trista godina, ali da probam - da li ga neko ima i kakvi su utisci?

Došao je momenat da se rastanem od Passporta, pa gledam Androide i džigerica me boli od romova, stockova, instaliranja tastatura (???) i sličnih stvari, pa razmišljam i o Key2. Telefon mi je zaista uređaj za rad i komunikaciju, ne planiram na njemu da gledam serije i filmove ili da se bavim fotografijom, tako da me interesuju samo kvalitet ekrana, trajanje baterije i sistem u smislu apdejtova, tj. ne bih voleo da za godinu dana ne mogu više da ga apdejtujem i da opet moram da razmišljam o drugom uređaju.
Da li si presao na Key 2? Kakvi su utisci generalno o Passportu a i o Key 2 i poredjenje, ako si odradio prelazak. [emoji16]
 
Pa kako da uporedi ta dva telefona???


Sent from my BBB100-1 using Tapatalk
 
Pa lepo. Svaki je uporediv sa svakim. [emoji4]
 
Zamrla tema skroz. Da li si presao na Key 2? Kakvi su utisci generalno o Passportu a i o Key 2 i poredjenje, ako si odradio prelazak. [emoji16]
Nisam. Razmatrao sam ga pre dva meseca kad sam konačno menjao telefon, ali zaista je po svim recenzijama loša kupovina, jer je u tom cenovnom rangu znatno lošiji od konkurenata.

Uzeh OnePlus 6 na kraju, ali se i dalje nadam da će BB jednog dana da izbaci Passport koji će biti u toku sa aplikacijama i drugim servisima.

Što se Passporta tiče, utisci su odlični, tri godine se nisam razdvajao od njega. Tastatura je fantastična, zvučnici su sjajni, hub mi jako fali na Androidu, zvuk razgovora je izuzetan, lakoća pisanja je neverovatna, barem meni touch nikada nije bio ni blizu tako dobar itd.

Problem su aplikacije. Podržava Android, ali neku staru verziju, tako da sam bio na staroj verziji Vajbera, dovijao sam se za WhatsApp (npr. mora da bude ubačena memorijska da bi mogli da se šalju i primaju fajlovi i fotke, inače to ne radi iz memorije telefona), Instagram i Twitter su patetični, browser je bio sve lošiji i lošiji, jer je imao probleme sa novijim tehnologijama na sajtovima... Najgore je to što jako greje gornji desni ugao kad se duže koriste Android aplikacije. Ja sam ga koristio za posao i nisam na njemu gledao filmove i serije i igrao igre, ali mi je bio problem ako mi klijent pošalje audio poruku na Vajber, na primer, a ja to ne mogu da otvorim. Plus su i te starije verzije Android aplikacija bagovite, sporo rade, ne mogu da rade bez nekih servisa...

Žao mi je što sam prestao da ga koristim, ali to zaista više nije bilo moguće. Probaću da mi bude drugi telefon, za pozive i mejlove, pa cu da vidim koliko će da izdrži.

OnePlus 6/Tapatalk
 
Hvala puno na ovako iscrpnom odgovoru! [emoji4]
Takav sam utisak otprilike i ja stekao na osnovu nekolicine odgledanih recenzija na YT. Steta zaista jer je u pitanju jako lep mob, izdvaja se u moru novih modela drugih proizvodjaca koji dosta lice jedni na druge.
Na KP im je cena jos uvek jaka i bas kao sto kazes postoje bolji izbori za taj novac.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno