Šta je novo?

Multimedijalni Android Uređaji za automobile

MarcusS

Slavan
Učlanjen(a)
02.06.2007
Poruke
2,224
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & ID-COOLING XTS 224
Matična ploča
AsRock B550m STEEL LEGEND
RAM
2x16 GB Corsair Vengeance RGB PRO sl 3600mhz
GPU
Sapphire PURE 7700XT 12GB WHITE
Storage
M.2 Kingston KC3000 512GB + 2TB Toshiba + 4TB Seagate
PSU
Cooler Master Bronze 650w
Kućište
Zalman S5 White
Monitor
Benq Zowie XL2540K
Miš & tastatura
Logitech G910 spectrum & Logitech G PRO mouse
Ostale periferije
Logitech G PRO X
Mobilni telefon
Google Pixel 7 Pro
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pošto nema /ili nisam našao/ ovakvu temu, evo jedne.

Mislim da su android uređaji za automobile ipak malo specifičniji jer ih odlikuje potreba za različitim tipovima aplikacija, prilagođenih vožnji, a možda će i neko moći da pomogne drugima oko nekih drugih pitanja u vezi istih u smislu montaže, blendi, i sl mada se slažem da ovo nije odgovarajući forum za takve stvari, ali nikad se ne zna...

Ja konkretno imam joying head unit, 7 inča, 2GB rama, Intel Atom procesor i 32GB storage-a. Juče sam ga upgrade-ovao sa 5.1.1 na 6.0.1, podrška im je dobra, malo kubure sa Engleskim ali odgovaraju i trude se da pomognu. Sa uređajem koji sam kupio od poznanika sa foruma dobio sam i prednju i zadnju kameru, kao i MIC za bluetooth upotrebu (baš baš korisna stvar).

Neka standardna pitanja su šta vam spada u must aplikacije? Za navigaciju sam stavio Maps jer mi je bez konkurencije, realno. Dvoumim se šta da stavim kao alternativu. Defaultni music player mi je izgubio neke opcje posle upgrade-a, tačnije, pre sam mogao da sortiram muziku po source-u, izvođaču, folderu, i albumu čak. Sada samo source i folder. Ne znam dal i su to uradili planski... Pa preporučite neki dobar music player, pregledan i pogodan za korišćenje u kolima. Imam problem sa radiom, ne hvatam praktično ništa osim 1 lokalne stanice, ali mislim da je problem do montaže i da nešto oko antene nije dobro odrađeno.

Eto toliko za "uvod". :)
 
Za alternativnu sto se tice navigacije, preporučujem Waze.
 
Ja stavio here za sada kao alternativu... Mada me maps baš retko izdaje.

TAkođe, da li je neko probavao neke druge launchere?...
 
Nazad
Vrh Dno