Šta je novo?

Potrebna pomoc, molim vas procitajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amfora

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2012
Poruke
103
Poena
170
Moja oprema  
Tablet
Samsung tablet Galaxy A8 SM-X205NZAEEUC 4G LTE
Mobilni telefon
Samsung S21 Ultra
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2 Pro
Molim moderatore sa ne brisu post, posto mi je zaista potrebna pomoc svih clanova bencha :
Imam 55 godina i pre dve godine sam imao tezak infarkt, gde mi je srce osteceno oko 60%. Ugradjeno mi je 3 stenta. Bivsi sam sportista i nikada u zivotu nisam cigaru zapalio niti bilo sta cak ni od alkohola. Nakon izlaska iz bolnice, doktori su mi rekli da mi je ostalo od 4 do 12 godina zivota sa tolikim ostecenjenm srca.
Od tog trenutka, za mene krece bukvalno pakao. Razveo se i ostao sam sam. U pocetku sam prodavao sve sto sam imao, od tehnickih stvari i tako sebi placao stan. Imam dete od 22 godine koje je na fakultetu i njoj sam pomagao koliko sam mogao. Bivsa zena mi je prosvetna radnica. Sto se tice posla, niko nije hteo da zaposli coveka sa tolikim godinama i sa tolikim ostecenjem srca.
Dosao sam u situaciju da sam morao na ulicu. Spavao sam gde god sam stigao, po nekim lokalima, gde sam znao ljude i koji su me pustali da prespavam na stolicama ili gde god vec, cekajuci da poslednji gosti odu, a izlazeci iz lokala kada su dolazile ujutru cistacice da ciste lokale. Grejao vodu u plasticnim flasama na suncu i uvece se prao iz tih flasa, prao ves u sudoperama U poslednje vreme, pocela je kicma da me koci i da mi se oduzima i leva noga, pa sada vise copam dok hodam, sa velikim bolom u nozi i ledjima. Jako mi je lose i fizicki i psihicki. Jako se uzasno osecam, kada ne mogu da pomognem cerkici da zavrsi fakultet. Od jednog uspesnog porodicnog coveka, pretvorio sam se u nesto, sto ne mogu ni da opisem. Stalno mi padaju crne misli o samoubistvu, placem danima i tresem se od nervoze. Kao srcani bolesnik, imam terapiju koju ne smem da preskacem, ja ni jedan lek nisam popio vise od 4 meseca. Uzas...

Molim clanove bencha, clan sam vise od 6 godina, ako neko moze da mi pomogne. Imam neki svoj broj racuna u banci i verujte mi svaka pomoc mi je doborodosla. Nikada nisam u zivotu osudjen za 55 godina, niti bilo sta. Molim vas da me shvtaite da mi je jako tesko i ovo sto pisem. Nemam izbora...

Kupujete jedan zivot, koliko god da ce trajati jos. Molim vas, da mi vratite veru, da pomognem cerkici, da nastavim da zivim.
Znam da je tesko vreme, ali zaista izvinite i nadam se da me shvatate koliko mi je cak tesko i da napisem ovo.Nemam svoj racunar, pa koristim internet ko mi da i gde mi daju. Sve svoje sam morao d arasprodam zbog svog opstanka, imao sam i dobar telefon i dobar racunar i tablet, ali je sve to otislo u bescenje. Kupite jedan zivot. Za vas je mozda tura pica, za mene nada za zivotom. Znam da ovde ima mnogo dobrih ljudi

Ko zeli da mi pomogne, mogu da posaljem preko poruka svoj broj racuna.
Drugari, hvala i kao sto vi mene razumete, razumem i ja vas...Pomazate jednom zaista dobrom coveku i ocu. Nemam nikoga, osim vas drugari! Zelim da Zivim!

Opet molim moderatore da ne brisu post, pomoc mi je neophodna, ne znam gde sam trebao da postavim post, pa zaista se izvinjavam svima
 
Poslednja izmena:
Par drugara mi je dalo savet da upisem broj racuna ovde, pa eto, ovo je moj broj racuna :

160-5300101282084-97

Hvala clanu duschan koji je prvi pomogao...
Zasta mi je tesko sve ovo sto prolazim, nisam ni sanjao da cu ovako nesto i doziveti i doci u ovu situaciju, samo zelim da me shvatite i da znate koliko mi je zaista tesko sto ovo radim, ali se kunem, da cu se kad tad oduziti svakome ko mi pomogne .
Hvala svima!
 
Poslednja izmena:
Zahvalnica ovim putem za clanove Webb i Deus2012 i za jos dva clana, ali ne znam korisnicka imena...
Hvala od srca drugari
 
Zahvalnost velika i za clana LOLEK...hvala druze
 
Zahvalnost jos jednom drugaru, ali ne znam korisnicko ime
 
Zahvaljujem se i mirza82 clanu...Hvala puno druze
Zaista mi svaki vid podrske mnogo znaci i svima zahvaljejem od srca

Posto primam i socijalnu pomoc od 7000 dinara mesecno, ako ima neko neki telefon da mu stoji u fioci, android ili neki tablet, da je u funkciji, zeleo bih da ga uzmem na par rata, da je rata do 2000 dinara mesecno. Nisam cesto pored racunara, imam dosta podrske, ali ne mogu svima da odgovorim, jedino kada neki drugar dodje, pa uzmem njegov telefon ili negde imam pristup racunaru, pa mogu da otkucam nesto
 
Hvala jos jednom clanu bencha
 
Ako neko zeli da pomogne, a smatra da je ovo neka prevara ili ima nepoverenje u napisano mogu da mu posaljem skeniranu otpusnu listu i dokumentaciju iz klinickog centra, kao i dokaz da sam socijalni slucaj, posto se par clanova boji da je hakovan nalog ili da nije neka laz u pitanju. Zahvaljujem se zaista svima na interesovanju i podrsci... Velika zahvalnost i ljudima koji su mi dali novcanu podrsku.
Nikada se ne bih igrao sa ovakvim stvarima...
 
Poslednja izmena:
Hvala clanu Kidance na savetima i podrsci
 
Jos jedan clan je uplatio, MOLIM opet sve drugare, zaista ko koliko moze, znam da je ovo tehnicki forum i da neko ne voli ovakve stvari, ali opet napominjem, kupujete jedan zivot. Ja bukvalno danas, opet mogu da izletim na ulicu, ali to ne mogu da podnesem vise psihicki. Imam dosta pregleda, pa vas sve molim, ko god zeli, saljem mu dokumentaciju, ko god moze, koliko god, sve mi znaci. Hvala opet svima i skoro 2500 ljudi je procitalo moj post, sto meni dosta znaci.
 
Hvala još jednom članu, od srca.....
 
Moj broj telefona je 0644112609...Ima par clanova koji su uplatili, ali zaista mi je zao sto ne znam koja su im kosrisnicka imena, ali im se svakako zahvaljujem javno
 
I dalje molim drugare za pomoc
 
Hvala jos jednom clanu i molim vas da mi posaljete poruku, posto bih voleo da vam se i licno zahvalim
 
Hvala od srca clanu baltam0s koji je uplatio 5000 dinara. Nemam reci kojima bih opisao zahvalnost
 
Moram da napisem jos i ovo, od sinoc spavam u autu od jednog prijatelja koji je taksista i ustupio mi je auto da prenocim u njemu posto nocu ne radi. Imam skoro 2 metra i zaista je tesko to izvesti tako lako. U 6h, moram iz auta, posto covek taksira do uvece, do ponoci. Problem mi je tusiranje i stvari da smestim, vrucine su i znojim se dosta i zbog nervoze.
Moram da sakupim nekih 300e da bih iznajmio neku garsonjeru ili slicno, da je platim bar 2 meseca.
Molim opet sve clanove da pomogne ko koliko moze. Svaka uplata za mene znaci spas i nadu za dalji zivot...hvala unapred svima
 
Ja ovo tvoje pisanje ne mogu da razumem.

Ima toliko ustanova koje se bave ovim problemima tako da ti ja predlažem da se pre svega obratiš njima.

Mene mnogo ne interesuje sve to, ali evo, uz par klikova sam izguglao ovo. Koristiće ti jer je verovatno većina ovih adresa i dalje aktuelna:

http://ckpalilula.com/docs/informator.pdf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno