Šta je novo?

Wolfenstein Youngblood

Izlazi 26. jula

 
Poslednja izmena:
I to na Steamu :party:

Verovatno Epic zaboravio da posalje Bethesdi vrecu s parama :d
 
pih,još nije kasno.....možda su slali al ne dovoljno :p
 
Pobogu sad ima i ćerke [emoji56]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Bice ovo ok :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
But, but, but, but... Soo many butts :)

Jesu li zaista morali da naprave FC5 New Dawn i od Wolfenstein-a?! Ne pamtim da sam u skorije vreme gledao veci krs od trejlera, koliko god da su i hteli da se sprdaju meni ovo nije ni u jednom trenutku bilo smesno... Mozda gresim ali deluje da ce Wolfenstein fransiza posle ovoga ici na led na neko vreme...

Nadam se da Doom nece istim stopama...
 
Deluje jadno... neki... danasnji far kraj nivo jadno
 
Meni gameplay deluje super, pa cak bi mi bilo i zanimljivo sto su 2 sestre u pitanju, ali kada su nasilno ubacili i trecu ribu, crnkinju strebera, koja krade FBI helikopter i odlaze preko pola sveta, a sve to uz cringe momente cinematica...pa zasto majku mu...
Smeta mi samo zato sto je usiljeno, preterano i napravljeno za hipster klincadiju.
Kada se setim price i ozbiljnog tona u kome su radjeni Return to Castle Wolfenstein i ostali delovi...a sada ga srozali na hack and slash fps teenage drama komediju. Dve klinke koje su mnogo lude i idu da spasu caleta od nacista uz kilo cringe humora.

I ne, ne smetaju mi glavne zenske uloge u igrama, obozavao sam Bloodrayne 1 i 2, Darksiders 3(odigrao za 3 dana), svaki deo Tomb Raider-a, Hellblade Senuas Sacrifice(jedna od boljih igara u poslednjih par godina, koja ne bi bila toliko dobra da nije zena glavni lik), Horizon Zero, Nier Automata, itd...
Bukvalno nisam ni primetio da su ribe glavni likovi, bilo mi je prirodno, normalno...za razliku od ovakvih abominacija, gde se vidi da je usiljeno(a nije sto sam nesto mnogo vezan za Blazkowicza).
 
Poslednja izmena:
Glupost i to neviđеna :smoke:

A ništa bolji nisu bili ni predhodni delovi. :S: Što se mene tiče, bolje da nisu ništa radili posle RTCW-a nego što su pravili ove jeftine jurišne boze koje nemaju veze ni sa čim. Sama ideja za nastavke je sasvim solidna ali nažalost potpuno degradirana i praktično prokockana, iako sama ideja sa alternativnom istorijom i nacistima nije originalna već reklo bi se i više nego očigledno pozajmljena od Philip K. Dicka. Sve u svemu šteta, jer moglo je to da bude mnogo bolje i zanimljivije! ,)
 
Oce uzimati neko igru pa da prelazimo zajedno? Otkljucava se danas u 19h, ja pazario na steamu
 
Ne zaboravite da je potrebna Deluxe verzija igre kako biste mogli da prosledite nekome Buddy Pass.

FAQ.
 
Ufff ne znam sta da kazem za ovu igru, ovaj polu open world mi nije za ovako nesto, sve je konfuzno na mapi, u nivou sve rastrkano, non stop skupljam neke zurnale i vise ne znam ni sta treba raditi. AI kompanjona je glup, doduse igrao sam i sa par random likova ali nista bolje tad nije bilo :) checkpoint sistem ni ne postoji, zaginuo i baci me na pocetak misije... Napicavanje koje mi je uvek bilo cool u prethodnim igrama ovde je mehh, nema onog osecaja, puske slabasne, nekad pucam u protivnika njemu ama bas nista...i nakon Collosusa je trebala neka inovacija a ne jos ovo koje je skoro pa copy-paste...ne svidja mi se uopste...znali su i oni sta prave pa nije ni cudo sto je ovo 30e
 
vidim da ima co op sta je u pitanju split screen nesto ili local lan?
 
Samo sam bacio pogled na random YT review i skapirao da je i ovo je otislo putanjom moderne genericke RPG open world grind dosade.
 
Znaci jos jedan classic fps experience izborderlandisan. Pih.
 
Uff kako losa igra, od mene ocena 5/10

Edit: trazio sam refund love na steamu, zali boze ovo
 
Poslednja izmena:
"Hell yeah, dude!"
 
Igra mi se nije dopala, mislim da su omasili mehanizam i poentu WOLFENSTEIN-a. Ne znam zasto me ovo podsjeca na jos jedan SJW fail....
 
Probao sam da igram nekoliko minuta, :lupko: , i neki moj utisak je ako igrač ima 7-10 godina onda je ovo prava igra za taj uzrast.
 
Ova igrica nema normalan "save", ovo vraca na pocetak misije kad te roknu.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Upropastili su sve što je moglo da se upropasti, igra je užas ...
 
Nazad
Vrh Dno