Šta je novo?

Doom Eternal

Nisam probao bez HDRa, ali ako je to, onda treba da se ubiju :)

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Slično i kod mene.
Na low zakucano na 60fps, a kad se izvara ultra nightmare varira od 30 pa do 50+, zavisno od dešavanja.
 
Što igra odmiče to je i bolja
 
Dobra je dumcina, bas mi je falilo neko ovako krljanje bez mozga.
 
Da, da, kao da su namerno umrtvili prvih sat-dva. Ovo sad vuče i na Quake, uglavnom, sve bolje i bolje. Krvi do kolena, raskomadano sve, i polako raste nivo.
Optimizacija je extra, zadali su domaći zadatak mnogima.
Od prošlog Doom-a, ništa nije bolje izgledalo i radilo.
Što volim što sam opljuvao igru i pogrešio :D
Vredi ovo, vredi.
Kako da uhvatim neki screenshot?
 
Igra je zaista mlaka prva 3-4 nivoa, e onda krece prava stvar.

Ogromna zamerka mi je ovo platformisanje, skakanje itd.. Totalno nepotrebno, prosli Doom je sto se toga tice bio bas po meri.
Druga stvar koja mi smeta je sarenilo, pogotovo kad testerom rastavis demona, i onda se municija svih mogucih boja razleti po ekranu.

Sve ostalo je toliko dobro da mogu da zazmurim na zamerke.
 
Eto, ni na kraj pameti mi nije bio afterburner:S:
Hvala:)
 
na nvidia je alt+f1 ili alt + z da izadje meni, pa idi na screenshot.
 
Poslednja izmena:
Neki kukaju da je igra mnogo teska, a ovo je klasican old skul doom/quake.
Nema stajanja, nema pucanja u prazno, brzina razmisljanje non stop.

Zavrsio na hurt me plenty (normal) i ostalo mi skoro 30 zivota...
Mozda sam zaginuo 1-2 puta.

doom hurt me plenty.jpg

Idemo na sledecu tezinu.
 
Odigrao prethodni pa počeo ovaj i batalio posle par sati. Dodatno naglašavanje glory killova, testere, samim tim i milion repetitivnih animacija. Ubijanje tempa, skroz. Nisam stigao do nekog bitnijeg platforminga, to neću da komentarišem.
 
Ubijanje tempa :D
Jedino malo gimnastika što me nekad uspori.
Pa ja igram kao stonoga, pali, mrzni, seci, pucaj, udri, privlači, navlači i ostale radnje :D
Kako sam mislio da je trešina, tako sam se posle obradovao.
Svaka sledeća arena, sve gora. Pojavljuju se prethodni bosovi, malkice slabiji ali i dalje kidaju.
Potrošim ceo arsenal, i ostane mi testera sa malo goriva i onaj bacač na ramenu a treba da roknem onog Pain Elemental demona, pa trči u krug :D
Ne znam, ovo je napeto as fck, iskreno uživam sa motorkom :-devil-:

Što kaže onaj hit : Malo slađa, malo Zorka, malo trupci i motorka, hahahah :D
Razmislite pre nego batalite, treba izdržati do trećeg nivoa, skontati komande i onda nastaje šou, i istraživanje se isplati.
Sad sam se vratio na par prethodnih nivoa da pokupime neke stvarčice.
 
Ja danas zavrsio. Meni licno najbolji fps ove generacije.
 
Dobar je Doom Eternal, hteo sam da ga obrišem posle sat igranja, a sad vidim da bih pogrešio. Ponekad naporan, ali drži pažnju kako odmiče. Rokanje za razbibrigu ...
 
Takodje moram da kazem da sam posle inicijalne kuknjave odlucio da odigram ovu igru ponovo i dosao do zakljucka da je Doom Eternal genijalno zabavan i solidno izazovan u nekim momentima. Od savladavanja mehanike, preko upoznavanja terena do prvog susreta sa marauderom, uzivao sam u svakom segmentu i sada samaram sve sto se mice na ekranu. Ovo je kao quake 3 singleplayer u danasnje vreme. Fenomenalna igra (prica je bs ali je prokleto nebitna u odnosu na gameplay). Po meni je ovo za 10/10, najbolji fps u poslednjih ne znam koliko. Od feara. Savetujem svima koje je u prvi mah odbila da sednu i odigraju ponovo, isplati se. Sta vise, vredi svaku paru.
 
Potpuno se slazem, osim onih delova sa skakanjem, platformisanjem itd.. A na zalost ima ih puno.
Sve ostalo je 10/10, ali to mi je bas nepotrebno.
 
Marauder je posebna priča, uvek neprijatan :D
 
Meni je čak i platformisanje jako zabavno. Genijalno odrađena igra.
 
Ja sam trenutno na Doom 2016 prvih 2-3 levela mi je bilo iskreno bezveze, ali onda top, kakva promena, dal sam malo usao, uziveo se u igru ne znam, ali stvarno fps. Eternal ce doci kad predjem ovaj, koliko jos bolji.
Sto se tice fps-a meni je i dalje najbolji Return to Castle Wolfenstein, posle svih ovih skoro 20 godina :d
 
Završih noćas, do 2:30 sam se klao, i bilo je vala krvi do kolena :S::-devil-::crash:
Uopšte nije lako završiti, tolika je gužva bila da to nije normalno.
 
Obrnuh igru, dobra je, ali def lošija od prošlog dela.
Haotičnija je dosta, ima nekoliko neprijatelja koji se tako kreću da jednostavno ne možeš da ih držiš na nišanu i to pravi haotičnim i nepreglednim borbe, što mi se ne sviđa.

Previše tastera su ubacili, te bomba, te testera, te glory kills, te blood punch, te mač, te flame thrower, ma idi bre više.

Takođe mi se ne sviđa to što si prinuđen da radiš glory kills svaki čas.

Grafika se sad već oseća staromodnom, prošli deo se izvukao, ali ovde već štriči.

Muzika je osetno lošija od prošlog dela, što je veliki minus.

Platformisanje mi nije smetalo, jer je lagano i daje malo varijacije igri.

Fortress of doom je bezveze i bespotrebno veštačko produživanje igre.

7/10
 
Poslednja izmena:


Prvi DLC izlazi 20.oktobra
 
Poslednja izmena:
Reklamcina kao i svaki put kad izlazi neka nvidija
 
Nazad
Vrh Dno