Šta je novo?

Doom Eternal

^
a8d1172d1e9c976f4377d1b2851529a3.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
giphy.gif

izlazi tacno na vreme :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Jel si uzeo direktno na Steam-u ili si uspeo da nadjes negde Steam kljuc za manje novca ?

ja sam se odlucio za bethesda.net launcher (uzeo sam kljuc preko CDkeys za 34e).

Iskreno, nepamtim da sam ovako cekao neku igru jos od Diablo 3 i Starcraft 2.
Doom 2016 sam obrnuo 4 puta, neverovatno koliko je to utegnuta igra, svaki segment su fantasticno odradili (optimizacija, gameplay, muzika, pace, bukvalno sve).


ps. Upravo proverio u Bethesda launceru, pustili su preload (39GB) :)


Da, gledao sam te kljuceve, vecinom su bethesda dok steam kljucevi su bili tu negdje oko 55e.
Imao sam nesto u wallet-u od prodaje karata i slicnih gluposti tako da sam direktno sa steam-u uzeo. Gledam ljudi vec igraju, preko VPN-a otkljucali, izgleda da cu i ja :d
 
Koju verziju uzeti, standard ili delux? Na instant gejmingu je najbolja cena.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Podesite VPN na Novi Zeland i mozete da igrate.
 
I? I? Jel' neko igra?
Dajte utiske,kako radi?
 
Ha ha. Sad videh. Izneveravam da je neko napravio toliki propust.
 
Ne znam. Može biti da je neka dobra duša pustila. U medjuvremenu okrpili su exe.
 
2x isti propust :trust:
nema veze, mene ovo malo nervira, na vise mesta ista prica "This is not a shooter, this is a glory kill simulator" !
 
16 metaka max za sotku u Doomu? Wtf? Da bi grindao? Kakvi retardi prave ove igre.
 
2x isti propust :trust:
nema veze, mene ovo malo nervira, na vise mesta ista prica "This is not a shooter, this is a glory kill simulator" !

Upravo tako! Zato je i bezveze... Ali OK, očigledno ima dosta onih kojima takav gejmplej godi! ;)
 
U kecu su glory kills bili OK uklopljeni, nije bilo preforsirano.

Ako su ovde stavili veći fokus na to onda mogu da skapiram takve komentare.
 
Meni se svidja igra , dosta je teza od doom 2016 ali su ubacili bar po mom ukusu previse stvari , nacin na koji se skuplja armor , health i ammo. Moglo je biti jednostavnije . U sustini uzivam u igri samo sam se nadao da ce biti vise cinematics .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Kakva je zahtevnost u poredjenju sa 2016, jel i dalje onako lepo prede ili je osetno zahtevnija?
 
Na SK forumu je neko napisao da igra sa GTX950 koja ima 2gb RAM, pa ću i ja da probam, pošto imam istu tu kartu, a igrao sam prošli Doom skroz lepo.
 
NIsam daleko odmakao, igram na nightmare sa GTX1060 6GB ne pada ispod 70FPS, kad stavis na low oko 3GB trosi video rama

DOOMEternalx64vk_2020_03_21_20_08_02_755.png

DOOMEternalx64vk_2020_03_21_20_09_14_469.png
 
Poslednja izmena:
Pozz,skinu sam narodnu verziju sa torenta,da li moze pomoc oko pokretanja ako je neko imao iskustva?
 
Poslednja izmena:
Pozz,skinu sam narodnu verziju sa torenta,da li moze pomoc oko pokretanja ako je neko imao iskustva?
Trebalo bi da je ovako: 1. Odes na sajt bethseda i napravis nalog. 2.Upalis igru i ulogujes se sa tim nalogom i ugasis igru. 3.Zabranis izlazak na net igri u firewallu. 4.Upalis igru i nastavis u offline modu.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Aha,ja sam poterao i iskocilo mi to da trazi login,ja ugasio i skinuo crack i replace odradio i sad nema vise tog login-a ali pise da igra trazi da bude online ili tako nesto.
 
Nadji na netu verziju bez drm-a i skini tu

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Nista onda izbrisi sve i kreni opet .

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Trebalo bi da je ovako: 1. Odes na sajt bethseda i napravis nalog. 2.Upalis igru i ulogujes se sa tim nalogom i ugasis igru. 3.Zabranis izlazak na net igri u firewallu. 4.Upalis igru i nastavis u offline modu.


Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Ok,obrisao sam je i opet cu install,moze li neki hint kako da joj zabranim u firewall pristup netu?(sry na ovakvim pitanjima ali to nikad nisam radio)
 
Nazad
Vrh Dno