Šta je novo?

Doom Eternal

Je'l neko uzeo ovu ekspanziju?
 
Ne, ali planiram uskoro.

Vidim da ima za 21-22e da se uzme Season pass koji sadrzi ovu i sledecu ekspanziju.
 
Inace expanzija je stand alone na steam i uz nju ide i multiplayer , naravno ne mozete da igrate doom eternal campaign dok i to ne kupite.
Expanzija je dosta teza od originalne kampanje , ima mnogo vise neprijatelja i dosta je brza , startujete sa full armor i weapon unlock , ja sam jedva presao na najlaksi nivo dok je moj klinac upravo obrnuo na have no mercy nivo po drugi put i kaze da mu je ovo omiljena igra do sada, sto se mene tice ja sam vise fan nekih story driven igrica i ovo sam igrao cisto onako da ubijem vreme.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Isteklo vreme za edit , pomesao sam u pitanju je hurt me plenty tezina a ne no mercy.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Konacno nasao vremena da predjem osnovnu i Ancient Gods ekspanziju i utisci su pomesani. Definitivno dobro super brzo napucavanje ali isto tako je i eternal arena, gde te bukvalno salje u arene iz arenu od pocetka do kraja bez nekog veceg osecaja da napredujes, ukljucujuci i usputno dobijanje novih oruzja koje igra forsira da se dopunjuje glory killovima. Realno mogli su da na pocetku daju sva oruzja odjednom, kao sto sam u ekspanziji dobio i isti efekat bi bio.

Presao sam na HMP nivou tezine ali su u ekspanziji preterali sa Slayer key otkljucavanjem, oni possessed marauderi i to nekoliko njih u kombinaciji sa uskim mapama i jos gomilom topovskog mesa za municiju deluju kao los i nepromisljen design, jer X puta sam se zaglavio u nesto a unistenje possessed demona zahteva i srecu dok radis onaj forsirani egzorcizam plazmom i molis se da te ostatak demona ne pojede na mapi. Citao sam i da ovo incijalno nije bilo ovoliko frustrijajuce i da je ovaj poslednji update doneo ovu brutalnu tezinu.

Na momente me igra kao nastavak podsetila i na onaj neuspeli Shadow Warrior 2 gde je sve random (generated) i nabacano kao neki moderni eksperiment za lootovanjem, tako nekako i ovde od iznenadjujuce dobrog DOOM 2016 rimejka, dosli smo do forsiranja jedne te iste mehanike od pocetka do kraja uz ubacivanje platformisanja da mi nekako da kazem jeftino deluje. Ne kazem da je losa igra, naprotiv, dobro sam se zabavio i cak oznojio, ali celokupan utisak igre mi je daleko slabiji nego kad sam prelazio prethodnika.
 
Poslednja izmena:
Upalio ovo malo na Xbox Series X na LG oled65c1 na 120Hz, koliko bolesno ludo brzo 😃
Moram uzeti wireless keyboard i miša to valjda sad radi ko sat sa konzolama.
Koja fluidnost jer Xbox podržava VRR apsolutno neverovatno posle mrtvog PS4.
 
Upalio ovo malo na Xbox Series X na LG oled65c1 na 120Hz, koliko bolesno ludo brzo 😃
Moram uzeti wireless keyboard i miša to valjda sad radi ko sat sa konzolama.
Koja fluidnost jer Xbox podržava VRR apsolutno neverovatno posle mrtvog PS4.
Moracu da te razocaram.

 
Treba MI pomoc neznam vise sta nisam pokusao I probao.
Ima jedno dugme veliko da kad ga prestisnes nesto se spusta I size Ali nema veze sa zivotom. PA se to dugme ponovo vrati u pochetni polozaj. Probao Sam da postavim alike Ali su prevelike.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno