Šta je novo?

Forza Horizon 4

Hvala ti. Važi.

Javi ako budeš našao način za kupovinu sa Turskog store-a.
 
Dali su svima po 200 Super Wheelspins. Proverite Inbox->Gifts u igri. Uzimajte. :)
 
Poslednja izmena:
Najs, pored gomile laznih brkova, gaca i makarene uspeo sam i par finih automobila i 20mil da izvucem.
 
Pomoc:
- Skoro sam zamenio systemski SSD, instalirao svezu verziju windows-a medjutim sad kad god probam da instaliram igru, failuje na download-ovanju Can-Am Maverick X RS Turbo R koji je deo car pass-a. Probao sam clear-ovanje casha MS Store-a na sve moguce nacine koje sam nasao na net-u, probao par puta od 0 da downloadujem igru, pogasio steam, origin itd, ali uzalud, uvek failuje na tom autu. Probao da pokrenem igru bez njega, ali uzalud glavni meni radi ureno, medjutim zaglavi na loadovanju cim probam da igram ili banchmark. Neko neku ideju/predlog ili slicno iskustvo?
 
Haha ne baš. U pitanju je greška razvojnog tima. Ko je aktivirao, aktivirao je. Ko nije, gift je nestao.
 
E *mjau**mjau**mjau*. Valjda će da najave na ovom junskom Xbox događaju. Samo se nadam da će prva na redu biti Horizon, a ne Motorsport igra i da opet bude neka egzotičnija destinacija.
 
Ja sam se oduševio Lego Speed Champions ekspanzijom. Baš mi je legla. Završio sam ga 100% i sakupio sva vozila (a onda ih kupio u fizičkoj formi :/ ).

Nisam još uvek probao Fortune Island.
 
E *mjau**mjau**mjau*. Valjda će da najave na ovom junskom Xbox događaju. Samo se nadam da će prva na redu biti Horizon, a ne Motorsport igra i da opet bude neka egzotičnija destinacija.

Pa Forza je uvek bila jedan od launch naslova za novi Xbox. I prilično sam siguran da će biti Motorsport, FH4 je izašla pre nepune 2 godine.
 
Rekli su da ce FM8 biti jedan od udarnih naslova uz novi Xbox, Horizon ce verovatno ici kasnije. Ona prezentacija za UE5 je za sad postavila neke nextgen streaming standarde od kojih ce voznje mozda imati najvise benefita jer ce svetovi biti daleko detaljniji, uz najverovatnije nepostojeci ili vrlo minimalan pop-in.
 
Sta igrate od Online Adventure, jel imamo neki Srpski-ExYu tim? Posto ja zbog malo slobodnog vremena stignem samo par onih zadataka tj x3 trka za kola da odradim, i one radare za Super Wheelspinove i to bi bilo to na nedeljnom nivou uz mozda neki Eliminator. A single player trke sam stigao da izvezem nekih 75-80% iako sam Preorderovao Deluxe verziju. Da sam znao koliko je Horizon dobra voznja verovatno bih kupio Xbox za delove pre 3ke kao sto sam zbog Gran Turismo Sport uzeo PS4 xD

btw ne znam kako ide dodavanje prijatelja, ako moze preko korisnickog, moje je B0R488 (samo B i R slova, ostalo brojevi), pa ko zeli da stanemo na crtu nek me doda :D
 
Evo ja sam te dodao... Vozim drift adventure pa možemo nekad zajedno

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje, reinstalirao sam komp, na E particiji mi je ostala Forza 4, da li mogu nekako opet da je pokrenem, samo da ne moram opet da skidam 80 giga?
 
Jel neko uspeo da instalira piratsku verziju igre? Skinuo sam tri razlicite verzije i sve imaju isti problem, pojavi se splash screen i nestane posle par sekundi, a kad probam ponovo samo trepne i to je sve. Isto se desava i sa Motorsport 7.
 
Isto i kod mene..

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ovo mora da je son of driver, driver je koliko se sjećam zakleti GT-ovac... :D

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Isto i kod mene..

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka

Driveru sam pisao na messengeru, ali ajde da napisem i tebi ovde mozda ti proradi.

Igra je uzasno osetljiva na gomilu pozadinskih stvari za koje nikad ne bi pomislio da prave problem ali tako je. Kod mene je upalilo tako sto sam aktivirao Developer Mode u Windows-u PRE instalacije, posle ne znam da li je bitno, i ugasio Riva Tuner pre pokretanja igre.

Ne znam da li sam jos nesto radio, mozda sam gasio Windows Defender, ne mogu sad tacno da se setim, ali mislim da je ovo iznad bilo kljucno.
 
Previse cimanja za igru koja je par desetina evra... Kupite je jednostavno jer vredi mnogo vise. :p
 
On je pitao za piratsku pa je i odgovor isao spram toga, ali na stranu piratska ili kupljena, ja koliko sam shvatio, trazeci resenje kako da je pokrenem, i legalne verzije imaju identicne probleme. Dakle kupovina ne resava to, tj nije cimanje oko piratske, nego je cimanje svakako. Da ja znam da bi mi kupovina resila takva cimanja, uradio bih, ali po onome sto sam citao to nije bas tako.

Btw, gde ima FH4 za par desetina evra? Ja sam video neke mnogo vece cifre, i evo sad pogledao opet, standard verzija je ukljucena u game pass, a ako imas game pass onda je deluxe edition $63.99, a ultimate $79.99 a ako nemas game pass onda su $79.99, odnosno $99.99.
 
Poslednja izmena:
Odes na CDKeys i uzmes za 40e, zato sto je dobra, zato i drzi cenu toliko dugo. A imas i foru da uzmes Pass 5 meseci pa par dolara pa se igras i tako. :D
 
Pa kad sam to rekao, mislio sam na 3-4 desetine. :D
 
Jel neko uspeo da instalira piratsku verziju igre? Skinuo sam tri razlicite verzije i sve imaju isti problem, pojavi se splash screen i nestane posle par sekundi, a kad probam ponovo samo trepne i to je sve. Isto se desava i sa Motorsport 7.

Meni radi bez problema.
 
takodje, mora run as administrator i da se pazi da av ne obrise nesto..
 
Instalirao sam ponovo Horizon 4 i uspeo da startujem, ali pojma nemam kako jer pise da je iskljucivo za 1903 verziju Wina, a ja imam 1909 :D Sto je najgore nisam nista drugo uradio ovog puta, cak ni run as administrator, a i defender je upaljen.

Igra je super ispeglana, kako sam i ocekivao, ali je uzasna volanom, joypadom je daleko bolja. Mada nisam ni ocekivao od arkade drugacije.
 
Poslednja izmena:
Odes na CDKeys i uzmes za 40e, zato sto je dobra, zato i drzi cenu toliko dugo. A imas i foru da uzmes Pass 5 meseci pa par dolara pa se igras i tako. :D

Ili možeš kao ja. FH4 mi je bio (i još uvek je) malčice preskup, pa sam kupio FH3. Izgleda i vozi odlično, a nađe se ključ za po 15-ak evra. Ja sam ga platio valjda 18 i nisam zažalio ni trenutka, vredi svaku paru. Dosta sam vozio i još uvek ima novog sadržaja. Prilično je živ i onlajn. A kad ga izgustiram, taman će valjda da padne i cena četvorke, pa da kupim i nju.
Naravno, sve ovo što sam napisao vredi za one koji nisu već igrali FH3.
 
Nazad
Vrh Dno