Šta je novo?

Forza Horizon 4

U kom smislu najbolji način? Možeš da je pazariš direktno od Microsofta preko Windows Store-a, možeš i da nađeš ključ kod standardnih preprodavaca, mada ne verujem da možeš da uštediš neku ozbiljniju cifru.
 
Koliko sam ja pratio MS igre se najteze nalaze kod preprodavaca po nekoj bas povoljnoj ceni. Trenutno je play anywhere kljuc na netu 30eur isto kao i popust na MS Store za crni petak.
 


Da li bi mogao da mi pomognes oko aktivacije gamepass u Srbiji posto ja to nikako nisam upseo jel sredstva placanja su mi iz Srbije i koju god kombinaciju MS Store lokacije da stavim nikad nije htelo da prodje. Kao i obicno Srbija nije na listi podrzanih zemalja.
 
Ne može. Obrati se MS support-u (njihovom, ne našem), ne moraš da lažeš oko razloga (iako zvanično Srbija nije podržana) i oni će ti srediti to (tj. omogućiti da plaćanje prođe).
 
Nalazim uglavnom oko 30e za standard edition.

Gamepass nemam, 1 dolar je. :D
 
Upravo aktivirao Game pass za 1£ na PC, ima Forza H4 Standard edition, uz gift card od 5£ sad 2 meseca može da se igra.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li bi mogao da mi pomognes oko aktivacije gamepass u Srbiji posto ja to nikako nisam upseo jel sredstva placanja su mi iz Srbije i koju god kombinaciju MS Store lokacije da stavim nikad nije htelo da prodje. Kao i obicno Srbija nije na listi podrzanih zemalja.
Ja sam promenio region na UK, uneo u Windows Store adresu hotela u Londonu, kupio na cdkeys xbox gift card 5£, aktivirao isti, i samo mi je ponudilo kao način plaćanja (1£ prvi mesec, posle 3.99£).

Radi sve super...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da odgovorim samom sebi jos onomad kad sam pitao :p.. istekao mi je gamepass ultimate i na cdkeys sam kupio opet kod za 3 meseca za 20e.. i prosao je bez ikakvih problema. Dakle nije ono da jedan kod vazi za jedan nalog ili da je samo za nove clanove. Upravo skidam Forzu pa da se igra :D
 
Da odgovorim samom sebi jos onomad kad sam pitao :p.. istekao mi je gamepass ultimate i na cdkeys sam kupio opet kod za 3 meseca za 20e.. i prosao je bez ikakvih problema. Dakle nije ono da jedan kod vazi za jedan nalog ili da je samo za nove clanove. Upravo skidam Forzu pa da se igra :D
Pa da, i ja kontam da se samo aktivira taj kod od 25 znakova i to je to. Dobra je stvar, ima dosta igara, još bolje ako imaš i xbox pa koristiš na oba...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Zar nije 20e puno za samo 3 meseca?

Ako je prvi mesec evro, drugi 3-4, koliko je treci da se uzme posebno?
 
Mislim da jeste :D

Ja sam na ebayu kupio kod od AMD-a za 6 dolara, i dobio jos mesec dana gratis :D Tako da sam do aprila miran :D
 
Poslednja dva dana mi se diskonektuje kada igram online advanture. Uglavnom u toku druge trke.

Igram bez problema dva meseca i sad je počelo sa diskonektovanjem...
 
Hm vidim da niko nije napisao ali ceo decembar daju svaki dan po jedan auto za dz.
 
Ja sam juce uzeo gamepass, pa cu lagano da peglam. Koliko ljudi sa foruma igra ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Igram ja povremeno, mogli bismo neko veče da se vozimo zajedno

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
I ja igram ponekad, ako neko hoće da se vozi nek pošalje nick na Xbox-u da ga dodam

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Ima li neka druga fora da se promeni godisnje doba ili moram svaki put da stavljam maj, jun mesec na kompu ? :D Dosadilo mi samo po snegu da vozim...
 
pa menja se valjda samo kako prelazis trke. otvori se nova sezona trka i novo godisnje doba. tako je bilo dok sam ja igrao.
ali je dobra fora i sa vracanjem datuma :)
 
Ima li neka druga fora da se promeni godisnje doba ili moram svaki put da stavljam maj, jun mesec na kompu ? :D Dosadilo mi samo po snegu da vozim...

Sezona se menja svake sedmice, cetvrtkom u 16-17 casova po nasem vremenu. Mozes da vozis custom trke kreirane od strane zajednice, koje su kreirane za odredjeno godisnje doba, nezavisno od toga koje je trenutno ili mozes za svaku postojecu trku sam da odes na blueprint pa stavis koje zelis godisnje doba, vremenske prilike, doba dana i sl za tu trku.
 
Sezona se menja svake sedmice, cetvrtkom u 16-17 casova po nasem vremenu. Mozes da vozis custom trke kreirane od strane zajednice, koje su kreirane za odredjeno godisnje doba, nezavisno od toga koje je trenutno ili mozes za svaku postojecu trku sam da odes na blueprint pa stavis koje zelis godisnje doba, vremenske prilike, doba dana i sl za tu trku.
Nisam znao da moze, hvala na odgovoru
 
Forza Horizon 4 Ultimate Edition je trenutno $49.99 na MS Store US. Vredi li uzeti po toj ceni? Igrao bih samo single. Da li ima negde po povoljnijoj ceni?
 
Tesko pitanje. Igra je odlicna, ali prava kampanja ne postoji. Single player sadrzaja ima bas dosta, doduse.
Ako nisi igru igrao do sada, mozda bi bolje bilo da aktivira gamepass i vidis da li ti se igra dovoljno svidja.
Sto se cena tice, najjeftinije ti je na turskom store-u (29e).
 
Probaću preko xCloud pre kupovine definitivno. Videh sad da ima i tamo, a imam pristup.

Kako kupiti preko Turskog store-a?
 
Ako se dobro secam: promenis region u windows-u/xbox-u, kupis negde gift card za taj store, iskoristis code, kupis igru, vratis region.
 
Da li znaš gde ima povoljnih dopuna za Turski store? Juče sam gledao dopune za te alternativne store-ove i nisam našao ništa vredno pomena.
 
Za turski ne znam, do sada sam samo kupovao na singapurskom.
Ali cu pogledati svakako, mogao bih i ja uzmem igru. Ne izadje me mnogo skuplje nego kupovina obe ekstenzije uz gamepass verziju.

Btw, cene mozes gledati ovde https://xbox-store-checker.com/en/ .
 
Nazad
Vrh Dno