Šta je novo?

Forza Horizon 4

Meni je pravio problem ugašen firewall

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zna li neko kakva je podrska za volane u ovoj igri? Razmisljam se da uzmem neki specijalno za ovu igru. A ne bih da se trosim uzalud. Vidim po netu da neki cak i sa onim skupljim logitechima imaju problema. Sad ne znam da li su oni u manjini. I da li da mastam da bi neki do 10k dinara uopste mogao da se nosi sa ovom igrom?
 
Koristio sam Thrustmaster T300RS, i fino sam se zabavio, radio je ok :)
 
Radi ok, dok vozis normalne automobile. Ako uzmes nesto napucano...mucenje je voziti.
 
E bas taj model nema kod nas :D
Obzirom da je fh4 jedina trka koju vozim, a situacija sa podrskom volana katastrofa, resio sam ipak da sacekam sa kupovinom. Mozda poprave situaciju sa nekim patchom....
 
Ljudi dobih od burazera volan kao da je znao sta mi treba :D
Medjutim u ovoj igri imam problem sa volanom. Kada stojim u mestu volan u igri se pomera paralelno sa mojim u milimetar da kazem. Medjutim sto se brze krecem to me volan u igri manje slusa. Moram mnogo vise da namotam ne bi li skrenuo. I tako konstant s menjanjem brzine meni se menjaju stepeni pod koje moram da stavim volan ne bi li skrenuo. Volan nema feedback pa verujem da je to tako zbog toga. Cela poenta u volanu mi je bila da mogu finije da zaobilazim automobile pod vecim brzinama. Mora da postoji neka fora jer sam video na nekim klipovima kako lika slusa auta pod velikom brzinom i sa malim pomeranjem volana. Mada u klipu se koristi logitech sa sve menjacem onim...
 
Jel igra neko forzu jos? trazi ortak ekipu on cepa redovno, ako ima neko nek se javi.
 
Poslednja izmena:
Kakva je fizika u poredjenu sa GT5 recimo ili nekom polu-simulacijom. Ja uzivam u YT snimcima, izgleda veoam foto realisticno, ali deluje previse arkadno ponasanje automobila. Jel mogu da se ugase neke pomoci i dovede do neke realisticnije fizike?
 
Kakva je fizika u poredjenu sa GT5 recimo ili nekom polu-simulacijom. Ja uzivam u YT snimcima, izgleda veoam foto realisticno, ali deluje previse arkadno ponasanje automobila. Jel mogu da se ugase neke pomoci i dovede do neke realisticnije fizike?

Nema sanse, iskreno. Ovo je prava arkada i ma koliko gasio pomoci, i dalje ces piciti 250 km/h kroz njive i livade bez ikakvih sankcija.
 
dakle, dobili smo lego kockice?!
ok, sada mogu da oslobodim jos 80GB na disku.
 
Poceh da igram, prilicno dobro, sto rece neko, jedini pravi naslednik onog pravog Need For Speed-a.
 
Jedino dve stvari mi se ne sviđaju, nema fast travela, pa moraš da voziš do svakog eventa, što je van svake pameti i tako glupo i veštački oduzima vreme, istina video sam da ima na par mesta fast travel opcije, ali to je toliko retko ko da ga i nema.
Ovako nešto mi je dovoljno da zamrzim igru i da preskočim sledeće delove, ako to ne uvedu.
Druga stvar je što su neke trke skriptovane i AI vara, usporava ili ubrzava u zavisnosti od vašeg performansa, radi uzbudljive trke, to nisam primetio u svim trkama, ali u onim gde se trkaš sa hoverboardom i vozom je tako očigledno.
Sem toga, sve ostalo je vrh.
 
Te events trke su skriptovane. One exibition trke te neće puštati (toliko) ai. :)

A za fast travel, moraš da kupiš onu kuću ispod Edinburga od 2 miliona. Tada dobijaš mogućnost da fast travel-uješ, ali košta. Ako si gazio one fast travel bilborde, biće jeftino ili nećeš plaćati za fast travel, ali ako nisi, koštaće nešto poviše (10.000 mislim).

Osim toga, na kuće koje kupiš možeš za dž da fast travel-uješ i bez otključavanja fast travel-a.
 
Da, to za kuće znam, kupio sam par i jeste 10k fast travel.
To za bilborde da trebaju da se gaze, nisam znao, tnx, glupa odluka, ali ajd.
 
Np. Tako je bilo i u 3-ci za fast travel. :)

Ako gaziš te fast travel bilborde, mislim da se skida po 200 od 10k za svaki pregaženi bilbord. Pa kad ih izgaziš sve (ima ih 50), onda fast travel bude dž. Mož' ti ga pogaziš i 25, pa će te fast travel koštati 5k.
 
Ja ih u tolkoj brzini ni ne vidim :D
Kad ih zgazim, jel onda imam mogucnost da travelujem bas na njih ili na neki objekat u blizini?
Jer ko da mi baguje, cas mi nudi, cas ne.
 
Poslednja izmena:
Suština ove igre je opuštena vožnja lepim krajolikom uz muziku sa radija. Zato valjda i nema ff.
Meni se više svidjao fazon iz keca, jer je to bila klasična trkacka igra. Ovde čak ni nije bitno da li pobedjujes ili ne.
Trebalo mi je puno vremena da to prihvatim i krenem da uživam u igri :)
 
@shin-bojan e bas tako. Ja 90% provedem vozikajuci se po mapi. Trke tek tu i tamo.
 
Meni se najvise svideo izbor automobila u igri. Inace slazem se za trke, ali i ja isto provedem 90% vremena vozajuci se, radeci one speed limite i slicno sto mi i odgovara jer igram na dzojstiku par metara od TV. :D
 
Najvise volim da vozim Ford Focusa, nekako primetio sam u vise igra da mi on najvise lezi, pa ga cesto biram, nekako je bas udoban za voznju, lak za kontrolisanje i ima bas brz odziv, ne zanosi, dok kad moram da vozim one sto su kao veliki ATV, zaboravih kako se zovu, one sto voze po pesku najvise, to logicno zanosi celu trku, bas je tesko upravljati, a recimo Pagani Zonda je cisto varanje :D
Nego, zavrsio sam odavno sva 4 godisnja doba i igrao dobrano posle toga, a trke samo nicu li nicu, zavrsio sam ih gomilu, a ono se jos vise otvorilo, pa me zanima dal ovde uopste postoji kraj? Cekam da pocnem sa DLC-ovima.
 
Mene bas muci volan u ovoj igri.
Neki automobili su ok, ali ima i onih koje nema šanse da iskontrolišem.
 
Ja vozim preko tastature, ok je odradjeno, ne savrseno, ali probao sam i dzojped i vise mi lezi preko tastature, navika moguce.
Vozim sa kamerom iza automobila, onom daljom.
 
Problem je sto kada igras na tastaturi ili joypadu imas gomilu skrivenih olaksica.
Kada igras na volanu toga nema, a fizika je krs.
 
Kakva je Forza po sistemu gameplay/mehanike u poredjenju sa Crew 2 ? Igram Crew 2 blizu stotinak sati, gotivna mi je igra, vidim da je Forza malo realnija. Ali ostalo, open world i sl ako je neko igrao Crew da uporedi ?
 
Ne moze, skrivena podesavanja.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Koji je najbolji nacin za kupovinu ove igre?
 
Nazad
Vrh Dno