Šta je novo?

Gears 5

Na cdkeys ima akcija za 13e 3 meseca game pass ultimate, uzeo to i sljaka. Tako da Gears ce se odigrati za male pare. Nego kad mi istekne ova 3 meseca, posle mogu opet dokupiti ove kljuceve, ili ovi kljucevi vaze samo za nove clanove, ko do sad nije imao xbox game pass? To mi nije bas najjasnije
Ili ce produzetak morati ici preko xbox store-a tj ms a tamo prc, ne prolazi mi kartica?
 
Poslednja izmena:
Mislim da su samo za nove, sto te naravno ne sprecava da napravis nov nalog.
 
Probacu svakako opet sa kljucem sa cdkeys kad mi istekne ovo
Znam da je tacno na nekim promocijama od 1 dolar pisalo ovo PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts. Kod ovog sad sto sam kupio ne stoji to.
 
Javite ako moze i za stare. Ja sam konvertovao live u ultimate dok je trajala promocija, ali bih rado dodao jos koji mesec.
 
Zanima me dal ima neko sa pretplatom game pass od onih mesec dana sto su bile za 1evro? Sta se desi kad istekne jel pokusava automatski da nastavi pretplatu jer meni se cini da je bio jedan prozor gde je stojalo podaci od moje Visa kartice i kao da ce produziti nakon ova 3 meseca, ali sta im to vredi kad ne prihvata karticu?
 
Drustvo pitanje za game pass. Uzeo bih onaj xbox game pass za PC. Kada kupujem preko MS store normalno mi radi srpska kartica i sve mi naplacuje u dinarima, medjutim kada sm pokusao da uzmem game pass, prebacuje mi zemlju na USA i ne prolazi mi kartica. Kako ste to resili?
 
Koliko vidim po netu ljudi hvale kako je igra lepo optimizovana. Trenutno najbolja grafika na trzistu a za recommended graficku se predlaze gtx 970...
 
Ne secam se kada je poslednji put neka igra koju hvale da ima najbolju grafiku zapravo imala najbolju grafiku...
 
Koliko vidim po netu ljudi hvale kako je igra lepo optimizovana. Trenutno najbolja grafika na trzistu a za recommended graficku se predlaze gtx 970...

Dinamicke rezolucije i resolution scale su super stvarcice, pa jos kada se stavi minimum frame rate 60, prakticno svaka prosecna gaming masina ce imati zakucano 60fps jos pri "visokim" podesavanjima i ukljucenim v-syncom.

Pogledaj ovaj video i sve ce ti biti jasno: https://www.youtube.com/watch?v=TaI2n6KIB-4
 
Poslednja izmena:
Ne secam se kada je poslednji put neka igra koju hvale da ima najbolju grafiku zapravo imala najbolju grafiku...
Rise of the Tomb Raider, Witcher 3, Son of Rome, Kingdom Come Deliverance, itd...


Ja ne mogu da instaliram Gears 5, nece da krene instalacija.
Probao reset stora i sta vec nisam, jok, error.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko gb je igra?
Znam da 4-ku nisam igrao, jer nemam dovoljno slobodnog prostora na ssd-u, beše trebalo oko 140gb.
 
Trenutno se instalira i piše 59gb.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

Moze biti. Dobri stari dani kada su igre future-proofovane a niko nije pravio frku sto ne moze da pokrene stvar na high/ultra....


Rise of the Tomb Raider, Witcher 3, Son of Rome, Kingdom Come Deliverance, itd...

Sve lepe igre, ali ne secam da su nesto znacajno pomerile granice u odnosu na konkurenciju.
A moze biti da se i ja polako pretvaram u zadrtog matorca pa me slabo sta novo impresionira :d


On-topic:

 
Dobar je novi Gears. Odlican je port, igra izgleda super, ali meni ovo tako izgleda lastgen posle Controla.
 
Lepo izgleda ali daleko je od najlepse igre da bi je svrstavali u taj rang... Sneg npr ne moze da se poredi sa onim u RDR2 .. Ali ajde, dobro je optimizovano i leti igra, mislim da ovo svako skoro moze lepo da odigra bez obzira na konfu.
 
@Alister

Steam verzija radi i na Win 7, to i pise u system req.a ova Windows vec ne znam
 
Je li probao neko Dolby Atmos (access)? Meni inace radi normalno, ali na G5, udje u meni i u toku ucitavanja nestane zvuk komplet i dalje igra bude nema. Ne radi ni Sonic for Windows :(

Edit: lazna uzbuna. Iz nekog razloga je windows prebacivao output na handsfree mono mod slusalica. Disable-ovao sam to inkao input i kao output i sad peva za sve pare. Eto, mozda nekome zatreba.
 
Poslednja izmena:
Cheq cheq... Steam verzija?.. Da li to znači da je moguća i "narodska" verzija?

(naravno, ovo pitam samo u edukativne svrhe, sav moj softver je uredno plaćen, sa fiskalnim itd...)
 
Zvanicnog narodnjaka nema za sada, a prica se o nekom zaobilazenju zastite koje navodno nekima radi. Koliko je istina...

Barem sam tako cuo, jer ni ja svakako ne znam bas nista o ovim priljavim i nemoralnim radnjama :d
 
Poslednja izmena:
Gears 5
 

Prilozi

  • Gears5_2019_09_13_15_14_20_746.jpg
    Gears5_2019_09_13_15_14_20_746.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 82
  • Gears5_2019_09_13_16_01_23_056.jpg
    Gears5_2019_09_13_16_01_23_056.jpg
    406.2 KB · Pregleda: 81
  • Gears5_2019_09_13_16_02_23_430.jpg
    Gears5_2019_09_13_16_02_23_430.jpg
    675.6 KB · Pregleda: 72
  • Gears5_2019_09_13_16_41_56_634.jpg
    Gears5_2019_09_13_16_41_56_634.jpg
    624.2 KB · Pregleda: 76
Zvanicnog narodnjaka nema za sada, a prica se o nekom zaobilazenju zastite koje navodno nekima radi. Koliko je istina...

Barem sam tako cuo, jer ni ja svakako ne znam bas nista o ovim priljavim i nemoralnim radnjama :d

$1 za obican Game Pass ili $2 za 2 meseca Ultimate Xbox Pass-a, ne vidim zasto bi neko kome se ovo igra cekao narodnjak kad za ove pare dobijes ovu i jos dosta MS i 3rd party igara koje lagano mozes da odigras za mesec/dva pretplate.

Sto se tice igre, meni je ovo dosta bolje nego Gears 4, doduse tek zavrsavam Act 1 ali za sad mi se svidja atmosfera, pogotovo su mi upecatljive sekcije sa totalnim mrakom i dronom kao jedinim izvorom svetla. Grafika je vec receno odlicna i super optimizovana, mozda nema toliko fizikalnosti sveta ali vizuelno bas lepo izgleda. Mozda niko nije pomenuo zvuk ali vredi i njega pohvaliti bar zbog dinamickog raspona, konacno neka igra da ima bas kako treba kad se sve rusi i puca oko tebe.
 
Neki od nas ne mirisu mnogo subscription-based gaming. A ja licno ni petljanje sa dodatnim i nepotrebnim nalozima poput xboxlive i slicno.
Pa kad verzija za smrtnike izadje, izadje. Neopisivo sam strpljiv covek :type:
 
Stpljiv i lenj i cicija nije isto :p
 
Da sam lenj to stoji, ali cicija jok. Nemam pare da za svaku mogucu igru iskesiram $60 dolara ali gledam da podrzim ljude koje vredi podrzati.
Dakle ovde narodnjak :d
Evo sad je Plague tale na finom popustu pa cu verovatno to uzeti
 
Poslednja izmena:
Pricamo o 2 dolara, dakle 200 dinara, o kakvih 60 dolara ti pricas...
Xbox nalog je Microsoft nalog, ne ide poseban.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno