Šta je novo?

Gears 5

Citaj gore, ne zanima me subscription based gaming.
 
Da sam lenj to stoji, ali cicija jok. Nemam pare da za svaku mogucu igru iskesiram $60 dolara ali gledam da podrzim ljude koje vredi podrzati.
Dakle ovde narodnjak :d
Evo sad je Plague tale na finom popustu pa cu verovatno to uzeti

Citaj gore, ne zanima me subscription based gaming.

Ni ja nisam ljubitelj subscription gaminga i jedino sto imam je PS+ zbog multiplayera i nekih pogodnosti jer je bukvalno potreban na toj platformi, ali ovde je ovo toliko povoljno da prosto nema smisla porediti i zapravo je veoma prosto, ako igras single player, platis $1 dolar i predjes za jedan mesec, pa onda ako zelis da imas igru u kolekciji sacekas neko vreme pa je kupis kad bude veliko snizenje. Ovo je upravo moj slucaj, igru cu mozda da kupim za kolekciju kad joj debelo padne cena.
 
Sto se tice igre, meni je ovo dosta bolje nego Gears 4, doduse tek zavrsavam Act 1 ali za sad mi se svidja atmosfera, pogotovo su mi upecatljive sekcije sa totalnim mrakom i dronom kao jedinim izvorom svetla. Grafika je vec receno odlicna i super optimizovana, mozda nema toliko fizikalnosti sveta ali vizuelno bas lepo izgleda. Mozda niko nije pomenuo zvuk ali vredi i njega pohvaliti bar zbog dinamickog raspona, konacno neka igra da ima bas kako treba kad se sve rusi i puca oko tebe.

Slazem se. Vrh je igra, vrh zabava. Zavrsio juce.

Drugi i treci Act (kvazi open world) su najbolji. Imaces par sporednih misija (trazi zastave) koje su znacajne za upgrade Jacka.

Takodje, obavezno skupljati-traziti komponente za njegov upgrade.
 
Koliko nevidljivih zidova ima ova igra to je strasno, tu gde treba da se ide sve lepo izgleda a cim zalutam malo da trazim colectibles vec vidim gomilu low res textura ...
 
Ne igras na max podesavanjima.

Ultra texture treba da imas instalirane. Minimum frame rate NONE, Maximum frame rate UNLIMITED, Cinematic frame rate UNLIMITED.
 
Poslednja izmena:
Ne igras na max podesavanjima.

Ultra texture treba da imas instalirane. Minimum frame rate NONE, Maximum frame rate UNLIMITED, Cinematic frame rate UNLIMITED.


isto je i sa ultra texturama na 4k, bas kao sto snake kaze kada istrazujes na mnogim mjestima se moze naici na low rez i poly modele iz ps2 ere
 
Mora da nisam zastajao da zagledam, pa nisam primetio. :d A jos igram na high sa obicnim texturama.
 
neki ljudi (ne ja naravno, ja sve uredno kupujem, fiskalni itd...)
smatraju da njihovi podaci vrede daleko više od bilo koje kratkotrajne razbibrige.
kao i da se oni mogu ozbiljno zloupotrebiti.

i izbegavaju da multinacionalnim kompanijama otkrivaju svoje pravo ime, adresu, afinitete , broj kreditne i lične karte.

na tako nešto , po zakonu naše države, pravo imaju samo organi ministarstva unutrašnjih poslova. a ne neka koka kola ili mikrosoft.
 
Poslednja izmena:
Broj kreditne kartice ne dobija kompanija, vec ide prekp Visa, koja vec ima te podatke.
A sto se podataka tice, otvoris nalog bez bilo kakvih licnih podataka.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Gde uzimate taj Game Pass toliko jeftino?

Pretpostavljam da mora djubre od Store-a da se koristi, a ja sam trenutno na W10 LTSC, jedino da naknadno ubacim Store.

Edit:

Sad videh, zvanicno je 2$ za prva dva meseca, lol..
 
Poslednja izmena:
Cek sad to za 2e il kolko tacno vec izadje Game Pass imam na raspolaganju kompletan Gears 5 ? Sa sve cross-playom i sl ?
 
Da ne otvaram dzabe temu za Game Pass... Pre 2-3 nedelje sam pazario sa CDKEYS mesec dana trial verziju za XBGP (pre svega zbog GoW5) i danas sam dodao na racun 3$ kako bih iskoristio tu akciju 2 meseca Ultimate za 2$... medjutim uvek dobijem sledecu gresku prilikom checkout:

https://i.imgur.com/fz5JYyQ.jpg

Od payment methods sam izabrao "Microsoft Account Balance" i kao backup (koji iz nekog razloga moram imati iako imam pare na MS nalogu) Visa kreditnu karticu. Prebacio sam sve podatke koje sam mogao na USA. Probao sam i sa VPN i izbacuje istu gresku... Probao sam da uplatim i preko browsera i preko Xbox aplikacije...

Mislio sam da je i problem to sto sam pazario tu trial verziju, ali pre checkouta pise da ce mi preostalih par nedelja biti "konvertovano" u Ultimate Pass pa ne verujem ni da mi zbog toga izbacuje tu gresku.
 
Poslednja izmena:
Hvala na pomoci, sredili su mi problem preko support chata za minut bukvalno. Sada sam miran sa pretplatom do kraja godine. Tri meseca pretplate za 3$, nije losa ponuda. Taman da predjem GoW5, Hellblade, Outer Worlds i jos par igara da proverim da li vrede cemu. :D
 
Ja sam dobio 3 meseca za $1, isto cimao support preko chata jer sam pre toga imao problema sa placanjem pa su mi oni manuelno naplatili i ubacili popust kao bonus. :)
 
Ja danas uopste ne mogu na Join taman kad imam na kartici za to :)

Nmvz, uzeli mi 2$ a nisam dobio nista :) Moracu i ja u chatu.
 
Poslednja izmena:
Meni ni support ne pomaze:

Annotation 2019-09-15 182507.jpg
 
Pa ne prolaze nase kartice. Nadji lepo $5 gift card i onda kada na nalogu budes imao tu (ili koju vec) cifru kontaktiraj ih ponovo.
 
Uspešna misija ali su mi dali regularnih dva meseca za dva dolara. Hvala na pomoći
 
Pa ne prolaze nase kartice. Nadji lepo $5 gift card i onda kada na nalogu budes imao tu (ili koju vec) cifru kontaktiraj ih ponovo.

Kako se tacno zovu ti gift cards ? Ne mogu da nadjem na Gamivo/Kinguin. I ja se zeznuo verifikovao karticu bzvz :)

Vidim da se bas tesko nalaze, eh :) Kontam da cu morati da preskocim, nadam se da ce biti opet neke povoljne akcije u buduce.
 
Poslednja izmena:
Imaš na g2a najveći izbor u smislu iznosa. Ja sam uzeo 3$ gift za 2,5 evra što je sa provizijom izašlo 3,15 evra. Inače obavezno kupuješ USA gift card. Evo punog naziva moje: XBOX Live Gift Card 3 USD UNITED STATES
 
Poslednja izmena:
Imaš na g2a najveći izbor u smislu iznosa. Ja sam uzeo 3$ gift za 2,5 evra što je sa provizijom izašlo 3,15 evra. Inače obavezno kupuješ USA gift card. Evo punog naziva moje: XBOX Live Gift Card 3 USD UNITED STATES

Hvala :) Trenutno imam balans na Gamivo/Kinguin, a kako vidim tamo ih nema tako da nmvz. Doci ce kad tad neki kupon uz neki proizvod pa cu da poigram.
 
Ne radi na 8.1 ! mozda postoji neki nacin, ali ne mogu da se cimam ...

8.1.PNG

8.11.PNG
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno