Šta je novo?

Gears 5

Koje smeće od muzike u trejleru. Tačno mi se igra Painkiller kad čujem takvo đubre u trejlerima za igre, da pročistim uši. :D
 
Ocekivao sam totalni redizajn ali vidim da od toga nema nista...sve je preslikano kao u cetvorci, trcanje, pucanje..ma sve isto.. A sarenis boja da ne spominjem, i ovo ide u pravcu vise da bude Gays Of War
 
Glupost veka ovaj Gears 5, od totalno nebitnog lika u cetvorci ajde zato sto je zena da je stavimo za glavnog u nastavku, taj fazon... totalno sareno i glupavo, preskacem def.
 
Pa cekaj sada, hoces da se igra promeni, ali ni slucajno da bude zenski lik :)
 
agresivni feminizam je okosnica modernog demokratkog narativa i krajnji domet civilizacije.

sve je tu, hip-hop muzika, black lifes matter, #metoo... napredujemo
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, sve igre u serijalu su bile maco fantazije i nismo se (previse) bunili.
Inace, igra ce moci da se igra 4 dana ranije, ako imate ultimate gamepass.
 
A cena na Steamu da se u**res, 70e za obicnu verziju ...
 
Ja volim serijal, pa ne bih platio toliko. Zar nema jos onih ultimate gamepass promocija?
To ti je vise nego dovoljno da predjes igru, osim ako te ne zanima MP.
 
Game pass ultimate 2$/2 meseca trenutna akcija

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Na ovom linku, za sve koji su nemaju aktivnu pretplatu.

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot:overviewtab
ced1f8d8f1a3eed2f4f4fb56bbca48b9.jpg


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ne prolazi to, sa nasim karticama ne mozes kupiti
 
Gresis, sve sto kupujem i uplacujem je s nasim karticama.

Visa credit, visa gold, visa virutal sve od vojvodjanske banke.

my orders.png
 
Meni ovo izbacuje, ne znam zasto...a vidim da je i tebi nalog u Srbiji, tako da nije do toga.
Nece ni preko PayPal-a, ni preko kartice.

12314.png
 
Poslednja izmena:
Tako i meni sa Visa Gift ili sta vec imam... svugde prolazi jedino tu ne
 
a ostatak naloga?

Probaj da s microsoft naloga odes u "payment and billing", add a payment option i onda te pita za koju zemlju dodajes karticu.

Posto hoces s US store-a, napravis US nalog, adresa hotel na Aljasci i dodas karticu.

Jako je bitno da u tom trenutku mogu da ti skinu 1 dolar.

Ne znam za te gift kartice, mozda je i do toga...

edit:
moj nalog je prebacen na US, ali fora je sto je prvo bio Srbija, dok sam imao windows Phone.
Pritom, kupio sam i Office preko srpske strane, samo dodao karticu za placanje u Srbiji, kao sto je opisano gore i sve je bilo ok.

Sad mogu da menjam i da biram koja mi je kartica za placanje gde, a promenio sam i region na US kad sam uzeo xbox, jelte zbog igara.

Svoj region menjate na "your info", a sve pretplate i obaveze ostaju u valuti u kojoj ste ih duzili
 
Poslednja izmena:
Probao ja sve to sa US-om. Fore Aljaska hotel kao što ti kažeš (video iz Xbox teme), čak ubacio i VPN sa Aljaska ip-em i ne more. :(
 
Poslednja izmena:
Ja sam na Srbija nalogu, kupio sam Office 365 normalno, ovi mi na sms salju poruku da je Microsoft pokusao da naplati 0.0 dolara...

Sada cu da probam sa US karticom, i ako ne volim da koristim za ovakve gluposti...
 
a ostatak naloga?

Probaj da s microsoft naloga odes u "payment and billing", add a payment option i onda te pita za koju zemlju dodajes karticu.

Posto hoces s US store-a, napravis US nalog, adresa hotel na Aljasci i dodas karticu.

Jako je bitno da u tom trenutku mogu da ti skinu 1 dolar.

Ne znam za te gift kartice, mozda je i do toga...

edit:
moj nalog je prebacen na US, ali fora je sto je prvo bio Srbija, dok sam imao windows Phone.
Pritom, kupio sam i Office preko srpske strane, samo dodao karticu za placanje u Srbiji, kao sto je opisano gore i sve je bilo ok.

Sad mogu da menjam i da biram koja mi je kartica za placanje gde, a promenio sam i region na US kad sam uzeo xbox, jelte zbog igara.

Svoj region menjate na "your info", a sve pretplate i obaveze ostaju u valuti u kojoj ste ih duzili

Ne vredi, probao sam da menjam na US adresu i zemlju ali nece
 
Onda zaista ne znam...

Drugar nije ni imao MS nalog, ja mu napravio, dodali intezinu internet karticu i sve sljaka od prvog dana...

Ja cak direktno kupujem s konzole sta mi treba...
 
Evo, ja sam sada dodao US karticu i radi.

I tu je zezao, nije hteo da mi prihvati Visa Signature Business, a prihvatio Visa Signature.
 
Poslednja izmena:
Znaci, ipak je do kartice...
Ne znam, meni je dosad sve vize prihvatio:
Gold, Credit, Virtual i to sve od Vojvodjanske banke...

Zbunj

Inace, verovatno je vecina imala novca na racunu, ali napomena:
iako oni skinu 0.00$, na racunu vezanom za karticu mora zaista imati novca.

Drugi kolega je imao neku rajfajzen karticu i na njoj imao 20eur, ali to je onih sto nije smeo da dira, fakticki 0eur i nije mogao da doda.
Cim je uplatio, proslo sve ok.
 
Poslednja izmena:
Ima para na svim karticama, ove US su kreditne, probao moju MasterCard kreditnu iz Srbije i Visa Classic, na kojoj ima para provereno.

Normalno sam kupio Office 365, ~8.5k dinara godisnje istom tom Visa Classic na istom Microsoft accountu, a sada potrosih 100e na AliExpressu, posle pokusaja za Xbox.
 
Nazad
Vrh Dno