Šta je novo?

Sekiro: Shadows Die Twice

Pistaljka

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
04.02.2017
Poruke
818
Poena
20
Od Software kreatora Dark Souls i Bloodborne stize nam:



Dok sam gledao snimak mislio sam da je upitanju Nioh 2 jer sam ovo video na E3 prezaentaciji.


Sekiro: Shadows Die Twice is coming in 2019 to PlayStation 4, Windows PC and Xbox One.
 
Poslednja izmena:
Najzad nešta slično Demon Soul-u
 
hmmm... po ovome što su pokazali u pitanju je kombinacija tenchu i dark souls pristupa. sjajno!
 
obzirom da su sve soulsborne igre deo istog univerzuma, očekujemo pojavu master satsukija i shive sa istoka.

 
Poslednja izmena:
 


Inace igra izlazi 22.03.2019
 
Poslednja izmena:
Nemoje me razapeti na kolac zbog ove izjave, ali kad bi igra bila laksa od Dark Souls i Bloodborne igara i malo vise orijentisana i za one nestrpljivije i nespretnije u borbi ja bih bio odusevljen :d
Mnogo mi se svidja igra ali sta mi vredi kad sam smotan za ovakve hard core igre :D
 
+1

Nesto i za nas seljadiju ali da nije potpuna button mash krljacina... :)

Taman toliko uprosceno da me ne izbaci iz takta i skrcam dzojstik/m&k... :d
 
oduševljet sam... bravo čiča hidetaka!
 
Ljudi su mazohisti. Licno, nemam nikakav uzitak od prelazenja dark souls i slicnih. Vidim streamove i klipove gde ljudi po 20 puta pokusavaju da ubiju nekog bossa i vidim ociglednu frustraciju, ali po pobedi ne vidim hype nego samo olaksanje. Pogotovo je ocigledno kod bossova gde moras 20 puta da izvrsis jedan niz akcija i to stalno ide u istom redosledu.
Volim blagi izazov, cisto da se osetim kao baja kada pobedim, ali neke igre su preterane.
 
Bilo bi lepo da je samo borba bossa u pitanju, nego sto 50x dolazak do bossa sa respawnom neprijatelja ubija u pojam.
Ok mi je da boss bude hard core i da moras da ga izucis maksimalno, ali taj masovni repetitive i grind gejmplej mi je ogadio svaki DS i nijedan nisam zavrsio skroz do kraja.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na domaćem su terenu tako da je realno očekivati da će ova biti naj*mjau**mjau**mjau**mjau*nija hard core do sada.
 
Kokan će da vas reši jednim zamahon Great Scythea, samo nastavite tako da blatite DS. :D

Valjaće sekiro, odlično sve izgleda.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Vala baš, bolje da odu da igraju 99% ostalih kažual, politikin zabavnik, 7-77 igara, umesto da nam se mešaju u ozbiljan posao :S:
 
Mozemo i mi kezual igraci da vam profesionalno brknemo u...oko... :S:
 
Ne treba se zanositi, sadisti su to. Više im nije dovoljno samo da te ubiju nego dvaput da te ubiju... Sekiro: Shadows Die Twice
 
Poslednja izmena:


Uh, ova hostesa sa IGN-a... Copy-pasteova bih joj stvari koje jos nije videla... :S:
 
^ Jel' to znaci "samo" 2 berlinera umesto 4? :S:

On-topic:

Mene igra vise podseca na mix DMC-a i DS-a. Ipak deluje da je za sire narodne mase, sto i nije lose... :)
 
Cini mi se da vise ima slicnosti sa Bloodborne nego sa DkS. Nije da se zalim :) ...
 
^ Jel' to znaci "samo" 2 berlinera umesto 4? :S:

za berlinere ti ne znam,zapravo nista trenutno od olivije ne mogu da stignem da mislim sem:

39543495_243427503173460_1050291835139784704_n.jpg
 
Boze, uplasih se da je ovde pao tezak downgrade, a onda se setim da sam mislio na Ghost of Tsushima...
 
Biće ovo 10x kvalitetniji naslov od Ghost-a ;)
 
Mozda gresim, ali rekao bih da su tematski stavili akcenat na druge stvari.
Sekiro ce vise biti blizi Bloodborne-u i Nioh-u, uz nesto vise price...
Ne verujem da sa Ghost of Tsushima teze ka Souls konceptu igara, pre bih rekao da idu ka GoW-u...
 
Nazad
Vrh Dno