Šta je novo?

Budzet model 6 incha ,4/64

goran1

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
15.05.2018
Poruke
110
Poena
20
Godinama sam na soniju ,od prvog z modela ,z2 ,i sa sadasnjim z5.Hteo sam da kupim neki budzet model do 250 evra .Ono sto sam pikirao i veoma mi se svidja je redmi 5 plus.Osim njega u obzir dolaze mate 10 lite ,m1,i p20 lite ako mislite da vredi da se doplati.Pa ko je imao dodira sa doticnim modelima bio bih zahvalan na misljenju.
 
Redmi Note 5(Snapdragon 636 verzija, video sam da na KP ima par njih koji podvaljuju Redmi 5 Plus kao Redmi Note 5 jer se tako R5 Plus zove u Indiji).

Bolji i jeftiniji od P20 Lite.
 
Poslednja izmena:
I kamera i chipset su prilicno bolji na RN5.
 
Ispalo mi da su mi jeftiniji preko boxa,ili novog ugovora,mate ima onlajn snizenje..Jel ima neke realne razlike izmedju mate 10 lite i p20 lite.U mojoj tarifi mate je 18600/rata 775 dinara/,a p20 lite je 23400/rata 975 dinara/. I jos jedno pitanje ,gde bi se nasao g6 u odnosu na ova dva ,kolko je bolji on je 30000/1250 rata.
 
Ako uzimas preko operatera, Nokia 7 Plus, mada pitanje da li ces nahvatati, koliko sam video brzo se rasproda..

Sto se M10l i P20l tice, koji god se vise isplati za prodaju, taj bih uzeo :)
 
Nema nokie 7 plus Sta mislis o nokiji 8 ,i ona je na nekom snizenju 27000/rata 1125/ stim da je ugovor na 36 meseci ,sto mi je manje bitno jer sam ceo vek na mts u.
 
Cist softver, pristojna kamera, odlican hardver, ako ti malo "zastareli" dizajn ne smeta, odlican izbor.

U odnosu na Huawei midrange, barem za klasu bolji uredjaj.
 
Poslednja izmena:
Tako je, prethodni LG-ji su svi bili sakati na neki nacin, ili ploca crkava, ekran zeza, fleke, za G6 nisam citao da ima neke vece probleme, a tu je i garancija.

Licno bih isao na N8, zbog bolje podrske i SD 835, mada najbolje da sam pogledas.
 
Da znam za stare probleme lg ija i sam sam imao g3 koji je vrisnuo,zato sam i dalje malo skeptican prema njima ,hvala ljudi ,verovatno odem na nokiju ,ali prostudiracu ih jos malo.
 
Nazad
Vrh Dno