Šta je novo?

Google Pixel 3

Znači bulja [emoji24] ...mate zadnja šansa!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
4/64 i 4/128 je krajnje bezobrazno. Razumem da žele da usmere korisnike da koriste njihove cloud usluge ali ovo je stvarno neozbiljno za ove cene, posebno količina RAM memorije...
Jedino što mi je bilo "wow momenat" je je AI obrada low light fotografija (ona scena u Central Parku), i to pod uslovom da stvarno tako radi.
 
Komentari...Screenshot_20181009-182441.jpeg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Samo valutu sam promašio...ili nisam

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Bio si blizu,cena u EU(Nemacka konkretno)

797163d99505f4636ab457a9923fa292.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Biće 2-3 komada na forumu do izlaska četvorke ili možda petice.
 
pogodio sam cenu u EU. kakvo dranje , haos..
 
Interesantno da je Pixel 2 XL snižen na $699, dok Pixel 2 nije na sniženju.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako iko sazna jel mogu eSim+nano sim istovremeno da rade neka se oglasi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Meni se mnogo svidja kamera i pixel 2 tone design... onaj beli je prelep

Sve ostalo ruzno i sigurno necu razmisljati o njemu s obzirom na cenu, notch, garancija itd, google assistent neupotrebljivo kao i siri i bigzby, za nas jezik mislim, RAM,ROM... ima onih koji se prave englezi pa koriste ali sve pada u vodu kad ne mogu da pozovem srpsko ime jer ga ne razume!!!!!!
Njaaah, ne znam ni sta sam ocekivao, znalo se da ce biti ovako...
Ostaje nam da vidimo cene u buducnosti ali nece to padati mnogo.


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ako ikada resim da kupim p3 xl bar ne moram da kupujem case.
c2da396d83588cbf2b9a830f7f541f6b.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
manji je definitivno lepsi, a i nije toliko ruzan kao proslogodisnji. Samo da je bezel manji i bio bi savrsen.. Mozda uzivo bude lepse izgledao.
 
Jedan od ta 2-3 ce biti u vlasnistvu Proday-a ;)
Možda manji da dovučem iz USA ali ne obećavam. Po meni je ogromna prednost ovih pixela jedino ko ima koristi od Google Asistenta (koji ja u životu nisam upalio). Sramotno je da s8 koji je gotovo 2 godine star ima bolji dizajn do pixela 3 (čast ravnom ekranu)...xl neću da komentarišem uopšte, ono je po meni đubre neopevano, i da ga dobijem na poklon sutra bi ga prodao ili poklonio dalje.
Ako ikada resim da kupim p3 xl bar ne moram da kupujem case.
c2da396d83588cbf2b9a830f7f541f6b.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
Znajući te, case će vrlo brzo da treba [emoji23][emoji23][emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne znam da li ću zubinu ikada moći da svarim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Stvarno mi nije jasno sta su mislili sa dizajnom XL modela, ovo je najruzniji telefon u posledjih 3 godine

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam da li ću zubinu ikada moći da svarim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
I ja sam bio zgranut dizajnom Mi 8, upravo zbog zuba, napljuvao ga samo tako. Kad ono medjutim..[emoji57]
Siguran sam da će barem polovina koja pljuje dizajn XL-a, a planirala je da kupi Pixel, na kraju isti i kupiti.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne može da se poredi notch na mi8 sa ovim na p3. Ovaj notch toliko bode oči da to nije normalno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Stvar ukusa. Meni su Samsung telefone baš ružni... A i notch je ružan.. tako da ostajem na p2xl dok notch ne izađe iz upotrebe.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ne znam šta im je ovakva glupost trebala. Ili si Bezel-less kao iPhone ili nikako, šta im znači dole staviti mikrofon, a gore kao da ide što više do ivice.
Evo mog dizajna (a nisam dizajner), čak im ostaje desno prostora za IC senzor za otključavanje lica, mnogo bolje i praktičnije, sve je centrirano
 

Prilozi

  • pixel-3-hero.jpg
    pixel-3-hero.jpg
    41 KB · Pregleda: 213
Stvar ukusa. Meni su Samsung telefone baš ružni... A i notch je ružan.. tako da ostajem na p2xl dok notch ne izađe iz upotrebe.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Nemoš reći da je samsung ružan a p2xl nije...ovaj potonji je praktično preslikan s9+ sa većim bezelima gore i dole + ravan ekran (što je po meni takođe prednost). I sam se razmišljam da uzmem p2 xl i smirim neko vreme!

Takođe porediti notch na mi8 i ovaj na p3 xl je po meni apsurdno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Manji pixel je skroz ok, ako bude neka normalna cena gledacu njega da pazarim. Jedino iz Germanije ako uspem da ga nadjem preko brata. 5.5 inca, tamanica. I najbitnije, simetrican.
 
Manji je TOP, ali 4gb rama...u neku ruku sramota.
Ne kažem da nije dovoljno, ali pitanje da li će biti za 2,3 godine
Manji pixel je skroz ok, ako bude neka normalna cena gledacu njega da pazarim. Jedino iz Germanije ako uspem da ga nadjem preko brata. 5.5 inca, tamanica. I najbitnije, simetrican.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Delim tvoje mišljenje. Ali da je skup i manji p3 jeste, pogotovo u EU.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije baš tolika razlika, ova obrva na XL-u je uža i malo deblja. U svakom slučaju su oba ružna. Svaka obrva je ružna, ma šta ko pričao. Bez obzira da li može da se sakrije ili ne. Bukvalno je kao milje na TV-u. Bode oči i nije prirodno za percepciju onoga što posmatraš.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Milje je pravi opis, bukvalno :)
Prva misao kad sam video iPx bila je da su ga ugasili jednom zauvek zbog zuba, kad ono..
U ovom momentu svaka cast Samsungu sto je odlucio da se drzi bezubog dizajna.
 
Nazad
Vrh Dno