Šta je novo?

Google Pixel 3

Bas me zanima kakva ce biti kamera, posto ce imati samo jedna i da li ce moci da se takmici sa npr mate 20 pro modelom koji ce izaci uskoro, note 9, xs max, p20 pro? [emoji848]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Biće najbolja na neviđeno. [emoji6]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Od P20 pro teško da može lošija da bude.
Ono je užas kakve slike pravi. Devojka uzela i kada poredim slike ultra pravi duplo bolje...
Užas, za telefon od 700evra.
Nocu je dosta blurovana slika, razmazana, a preko dana ima ono glupo ulepšavanje koje i kad smanjis na 0 opet pegla lica. Ne dobija se oštra slika, kako god okreneš...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Tesko da je p20 pro toliko los.. Po svim testovima ima najbolju kameru i najvisi skor na dxo..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ti veruj dxo i plaćenim testovima :)
Ja držao jedan pored drugog i pravio slike uporedno. Razočarao sam se...
Jedino što radi dobro je portrait mod...
Ali veštačke slike ne mogu da mu oprostim. I boje mnogo maši.
Ali devojka voli portrait slike i Snapchat pa joj one japanske slike odgovaraju... Ja se zaprepastio, da nema bolju kameru od ultre...
A ima ih 3 komada...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja sam poredio Mate 10 Pro sa mojim 5X i mogu reci da su slike na Huaveiju za dve klase losije, bez ikakvog preterivanja. Boje skroz neprirodne, lice ispeglano do neprepoznavanja. Razocarao sam se.
Huawei mi deluje kao Samsung na steroidima, pocevsi od marketinga, UI, dizajna, kamera itd. Ma bre ovi u Samsungu su gospoda za njih.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nista od tih havajaca, saomijevaca ne moze da se poredi sa guglovim kamerama. plasticne lutke ulje na platnu, je najbolji opis kineskih kamera. Dobro pa na saomiju moze bar da se iskljuci, da bar ne izgledate kao lutka, ali ulje na platnu sve jedno ostaje.
 
Poslednja izmena:
Ma Pixel je majka sto se kamere tice, svaki put kad pogledam neki blind test, slike Pixela 2 su mi najbolje.
 
Stavim beauty mod na 0, i opet lica ko da su namazana zejtinom
:D
Cim je kompleksnija scena, raspada se kamera.
Portrait blur vadi situaciju, jer je dobro odrađen da se ne vide ivice, ali opet, za tolike pare malo je...
Ali, šta da se radi
Voli žensko takve slike, koža ispadne ispeglana, sve glamur itd...
Ja ono sad ne bi uzeo ni da mi poklone :D


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
[YouTube]7KaHXb-OgqM[/YouTube]

Niko da okači ruski review :)

Kamera za nijansu bolja od pixel2 , novi vibra motor kopiran sa iPhone , kamera apk kopirana sa iPhone , baterija ipak 3430mah i po njemu ekran je 2k.

Pixel 3 XL će sigurno biti ovakav jer su mu blokirali recovery I još neke opcije kada se konektovao na wi fi :)

Edit: live wallpapers su urađeni brutalno pogotovu onaj grad kada se kao gase svetla :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nema sta, definitivno ce biti ovakav. Sta znam, verovatno bi se vremenom navikao na notch, a sve ostalo kida, narocito kamera (def najbolja na trzisitu). Nadam se da ce manji pixel biti slicnog dizajna kao 2 xl, sa tim da bude jos bolji STB i da sve ostalo ima kao i veci model pixel 3 Xl (sem baterije verovatno)
 
Sta mislite...kada ce nasi "prodavci" da ponude Pixel 3 na oglasima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[YouTube]7KaHXb-OgqM[/YouTube]

Niko da okači ruski review :)

Kamera za nijansu bolja od pixel2 , novi vibra motor kopiran sa iPhone , kamera apk kopirana sa iPhone , baterija ipak 3430mah i po njemu ekran je 2k.

Pixel 3 XL će sigurno biti ovakav jer su mu blokirali recovery I još neke opcije kada se konektovao na wi fi :)

Edit: live wallpapers su urađeni brutalno pogotovu onaj grad kada se kao gase svetla :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Divno je koliko se trude ip da kopiraju! Kad su već toliko posvećeni nadam se da su ubacili podršku za dual sim i stereo sound prilikom snimanja videa! Još samo par sati do razrešenja agonije...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
I podršku dužu od dve godine, kad smo već kod toga ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nexus 5x dobio pie, a da ne dobiju novi uređaji... Pixel linija će sigurno imati podršku od +5 godina minimum...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Gde je to 5x dobio official pie?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
@v_electro

Mozda je dobio pie, ali ne official :)

Cekamo danas da vidimo sta ce Google da nam prikaze. Najvise me interesuje kamera na Pixel 3 :D
 
Moja greška, 5x neće dobiti zvanicni pie(ali ima romova) , ali je dobio 8.1
4 godine support, malo li je?


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Kamera će biti najbolja na tržištu , tu nema dileme. Mislim na pixel3 i 3xl.

Već se piše da je manji pixel 800$ (150$ skuplji nego prošle godine.. ) znaci u 3 EU zemlje gde se bude prodavao bice oko 850e što je u najmanju ruku smešno.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ja koliko vidim ostace na 8.1, koji je izasao oko 2g nakon izlaska 5x-a. Gde je tu 4 godine? Pie je izasao nepune 3 godine posle 5x-a, a 5x nece dobiti Pie.

U principu, jedva bolja podrska u odnosu na druge proizvodjace, Huawei sa Mate serijom ima odlicnu podrsku, Xiaomi sa svim telefonima azurira skin duze od 2 godine..

Security update je za 99% ljudi, ukljucujuci tehnicki pismenije, beskorisna stvar. Jedino sto je brza podrska, za to skidam kapu :)
 
Poslednja izmena:
2 godine valjda system update, a jos 2 godine nakon toga security update.
 
To mi apsolutno nije bitno ni najmanje u životu! Samo neka telefon radi kako treba, ne treba mi ni jedan update nikad

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Zato i uzimaš Samsung, a ne Pixel :d
 
Imao sam ja i pixel pa nisam vijao nadogradnje ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pa zato i kažem, tebi nije bitno, pa ti jedna od glavnih odlika Pixel-a uz kameru, nije bitna :)
 
Imam osećaj da će predstaviti i treći uređaj ali da to neće biti neki pixel ultra nego neka jeftinija verzija pixela sa slabijim specifikacijama.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kako su mi ogavne ove prezentacije i likovi koji ih vode.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ova azijatkinja sva preplasena i pogurena. Ne znam gde ih nalaze, mada je jasno da onom indijkom i njom zele da se priblize azijskom trzistu.

Edit: Ladno nisu objavili cenu XL verzije??? Ili samja nesto propustio

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno