Šta je novo?

Google Pixel 3

Pixel 2 XL ima odličnu bateriju.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Pa ne deluje mi da su Pixeli bas imali odlicne baterije.
Mozda je mislio kvalitetna baterija, a ne veliki kapacitet. [emoji23]

Ima istine i u ovome, bitan je i kvalitet celija, mislim da su Sony (Panasonic) (po) najbolje, mada vecina ugradjuje LG-eve sto sam vidjao.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Onda jeste dobra baterija. Posto sam citao kako su uvek svi kukali na Nexus i Pixel telefone zbog baterije, mislim kukao sam i ja na Nexus 4 i Nexus 5.
 
Ne mozete tako procjenjivati, samo ma osnovu SoT-a.

Sta ako u pozadini pustim neki audio stream na losem signalu, mobile data. Ili dovoljno je da surfam na losem signalu, SoT ce se prepoloviti, nego na dobrom WiFiu.

Pametnije je gledati da se baterija bespotrebno ne trosi i pratiti stanje, nego nâke SoT-ove. Imas androidovu statistiku, imas BBS, ne moze promaci nista.

Igrom slucaja presao na drugu mrezu, baterija duplo losija (Cell standby trosio 5x vise od ekrana), ispostavilo se da je zbog losijeg signala (iako ikonica na status baru nije prikazivala to stanje). Vratio se na izvornu mrezu samo zbog toga sve ok.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šta to pišeš bench populaciji kojoj je baterija = screenshot SOTa
 
Meni je SOT samo okvirna stvar. Ja recimo nisam heavy korisnik i meni uglavnom i bude bolji SOT nego sto ostali kace. Samo reda velicina pogledam, pa tako izvucem neki zakljucak.

Da ga imam kod sebe, tacno bih znao koliko meni drzi baterija uz moje koriscenje.
 
@Running može da se procenjuje na osnovu sot-a ali da ga procenjuje ista osoba sa istim šablonom korišćenja. Evo ja mogu da ti kažem da mi je pixel 2 izbacivao 3:45min, a s9+ 5:45...isto tako mate 10 pro 7+ sati; ti na osnovu toga bi mogao otprilike da izračunaš koliko je nešto lošije ili bolje.
SretenBg je izmenjao gomilu telefona u zadnje vreme (uključujući i s9+, iphone 7+ itd), kada kaže da je dobra baterija (pa još i okači neki sshot) ja tačno mogu na osnovu toga da znam gde bi bio sa istom.

Donekle off ali pojedinima može da znači ;)
Ja se jedino nadam da će google da izbaci ultra model kako se špekuliše (nešto tipa 6+ inča i 4000mah) inače će njihova uzlazna putanja sve žalosnija da bude i pored odličnog softvera/kamere.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Je li iko od Vas mozda malo detaljnije pogledao statistiku, pogotovo BBS i rastumacio svaku stavku posebno, da bude siguran sta je sta i kakva je potrosnja, da ne bude nekih nezeljenih efekata. Pogotovo sad je odlicna statistika na Oreu.

Imam neki osjecaj da kod mase ljudi baterija curi na sve strane, a da veze nemaju sta se radi u pozadini. To je najveci razlog zalbi na baterije.

Zali mi se jedan sa Samsunga S9 da mu je losa baterija, par puta mu mijenjali i telefon i baterije u servisu, a kad odem u statistiku Cell standby kida bateriju (upravo ono sto se meni desavalo promjenom operatera). Cudi me da to u servisu nisu gledali.

U sustini nije do telefona ni baterije, a covjek izmjenjao masu telefona, vjecito zalbe.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A mislis li da masa ljudi zeli da zna da postoji BBS i da ce sa tim da se cima? Kupe telefon i hoce da im radi baterija, tako razmislja 90% ljudi.
 
Ne 90 nego 99%...posebno što za bbs treba da se "programira" da bi radio kako treba.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sve dok ne bude mogao legalno da se kupi kod nas u prodavnici ili preko provajdera nikada to neće biti dobra kupovina. Osetio sam na svojoj koži.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Šta je sad pa tebi falilo sa vanserijski dobrom pandom?!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nista, moj primerak je srećom bio super. Bio je rizik kupiti ga bez garancije, pogotovo za tu lovu i bez mogućnosti za neko servisiranje u slučaju kvara ili loma.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni je i dalje najfascinantniji dizajn ikonica jer je to toliko banalno da je na tom sitnom primeru pokazano koliki su pajaci ti iz Google-a.

Pazi ti tu logiku, ne uradis redizajn nego vec postojece ikonice ubacis u krug i eto kao resio si stvar i konkurencija si Apple-ovom sistemu i njihovim kockastim ikonicama.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
https://youtu.be/FqARjrkfWCY

Hands on. Pixel 3 XL :) Rusi ludaci.

Ekran napokon nije LG OLED , pozadi je od plastike ili stakla zbog bežičnog punjenja. Kaže Rus da je vibra motor odličan.

Kaže da će uskoro izbaciti i kamera test , videćemo.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako bre smeju ovako da izbacuju pre zvanične prezentacije? :smash:
 
Šta može Google da im uradi ? :) Jedino nekako sw da im brikuje mob , ali zašto bi se cimali :)

Samo da notch nije ovoliko dubok , propustili su šansu da izdominiraju

Edit:

Najjače kada na klipu kaže s9 ima užasnu kameru ali šta je tu je :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ocaj. Jedini manji pixel dolazi u obzir i to ako cena bude prihvatljiva.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
4gb rama malo para oči :)

3700mah baterija , nije loše .

Nije mi jasno kako je neki menadžer u Googlu dao zeleno svetlo da se izbaci telefon za ovakvim obrvama.. bukvalno najružniji telefon na svetu, rane uz rame sa ipX

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Kontam da kamera treba "decu da pravi" da bi ga uzeo u razmatranje sa ovakvom nakaradom na vrhu! [emoji24] 4gb mi nisu problem toliki, imao sam pixel 2 na pie beti, radilo je to savršeno sve stvarno, a nisam od onih što mora 35 aplikacija da mi čuva u pozadini...mnogo mi je veći problem što je 64gb početno, a ne 128!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako god, još samo 3 dana; ja sam bromazepan spremio! [emoji1303]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako daju opciju da se iskljuci notch, ne vidim toliki problem. Oled ekran, iskljuci se, ako odrade to kako treba bice okej :)

4GB ram je tuzno, telefoni od 200e imaju danas 4GB memorije.
 
Nazad
Vrh Dno