Šta je novo?

Google Pixel 3

Au ovo je odličan mobilni. Za moje potrebe idealan :)

Šteta što će biti 700e.. smor

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo se pitam da li im je toliko teško bilo da veći izgleda isto ovako uz eventualno manje bezele i srazmerno veću bateriju.. Kad već neće da se otvore za 6gb rama, dual kamere i slično.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mislim da je veći morao da ima obrvu zbog devova koji razvijaju apk za android , prosto previše mobova u android svetu ima obrvu pa su hipsteri iz googla morali da izbace takav mob. Mada realno gledano da je notch kao na op6 niko se ne bi bunio :)

Jedva čekam da vidim cenu ovog manjeg pixela u EU :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Samo se pitam da li im je toliko teško bilo da veći izgleda isto ovako uz eventualno manje bezele i srazmerno veću bateriju.. Kad već neće da se otvore za 6gb rama, dual kamere i slično.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pa imaš veći koji izgleda upravo tako i ima sve pomenuto...kupiš pixel 2 xl i dobio si upravo to ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Manji mi je mnogo lepsi od XL-a, kao umanjena varijanta P2XL. Mada, stvarno su mogli ubaciti jos barem 2GB rama.
 
Ni 3000 mah nisu mogli da mu namikare [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Glume Apple sa tim precizno usitnjenim brojevima mAh. 2915...
 
145.7 x 69.7 x 7.8 mm (Pixel 2)
145.6 x 68.2 x 7.9mm (Pixel 3)

Kakve idealne dimenzije za korišćenje jednom rukom :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ovaj manji isti redmi 5 od napred. Prvo sam se istripovao šta gledam. Posle ovog telefona i laganih 10 sot-a da mojim korišćenjem nikada više ne bi mogao uzeti guglov telefon gde je sve preko 3 sata bonus

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Izd'o si nas telep. Od zakletog stock-asa do MIUI-evca.[emoji23]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Pa kbg kada na 5x baterija nestane a ovde ima za jos 3 puta toliko. I fast charge je bitan ali i drugi napreduju a gugl tapka u mestu. Jedino sto mi fali je kamera ali sta ćeš, retko slikam pa mi nije ti toliko bitno

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Radi stock android za sve pare. Non stop sam u kontaktu sa miui, tw i stock androidom. Ništa ne može da se poredi sa korisničkim iskustvom i fluidnošću koju pixel pruža.
 
Realno, em se stekaju za ram, em ce da zabiju cenu neku ogromnu. Zanima me manji Pixel, ali bice sigurno skup. Verovatno mi je sledeca destinacija je Poco F1.
 
@Running Pa nije čovek kriv što ovi paceri ne mogu krštenu bateriju da ubace u telefon i porade na optimizaciji potrošnje odnosno boljoj autonomiji!...ja ga razumem u potpunosti, da manji pixel 2 nisam morao da punim 3x dnevno, još bi bio kod mene!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau* nije sve u bateriji, a imas i brzo punjenje, nije problem dopunjavati.

Ali zato imas uvijek svjez software /bug free/, vrhunsku kameru bez budzenja nâkih i sve ostalo top.

Na svim ostalim telefonima moras praviti neke kompromise.

Flagship je flagship, nosi se godinama i godinama sluzi i godinama se ne mijenja. Vidim to iz svog primjera.

Ako pare nisu problem, nema se sta dumati, u droid svijetu je sve jasno kao dan.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas su Pixel telefoni sa najvecim kompromisima, osim softvera i kamere, po svemu ostalom su losiji. A i taj softver je bez dodatnih, korisnih opcija.

Nema 3.5mm izlaz, nema SD slot, ne moze dual sim, baterija slabija od konkurencije, ekran losiji od konkurencije, dizajn ove poslednje serije za XL model je opsta katastrofa.

Jasno je kao dan, Note 9, S9+ ili Mate 20 Pro, mozda OnePlus 6(T) ili Mi Mix 2S/3 kao jeftinija, a dobra resenja. Eventualno neki Nokia model, ako je akcenat na stock softveru :)

Eventualno LG V35/V40 :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A kada ostaneš bez baterije, možeš samo da gledaš to skupo parče hardvera i da misliš o onome što je unutra. A ne možeš ni da se slikaš :D
I dopunjavanje itekako ume da bude problem.
 
Realno da se legalno prodaje kod naših operatera sve mane bi pale u vodu :) makar u mojim očima :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Iskreno mene je stock Android smorio. Od heroa koristim vanilu, tj od 1.6 androida pa sve do nougata. I smorio me je. Kada se pogleda od prve do poslednje verzije ui je oduvek bio barebone, nekada kada sam imao živaca da se drndam sa time stock je bio ok. Mozda tamo sa s ili t probam ponovo. Valjda će dotle malo obogatiti ui

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kaže čovek osim softvera i kamere ništa drugo ne valja. :laugh: Pa najbitnije stvari na telefonu. :smash:
 
A šta sada fali stocku? Ima sve što treba realno.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Kaže čovek osim softvera i kamere ništa drugo ne valja. [emoji23] Pa najbitnije stvari na telefonu. :smash:
Kako kome...evo meni ni jedno od ta dva nisu prioritetni (mislim na pure google, ne neki android koji zapucava od preteškog skina)!
A šta sada fali stocku? Ima sve što treba realno.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Meni su npr nedostajale sitnice poput scrollshota. Druga stvar što već godinama nemaš black temu npr dok one plus sa identičnim softverom nudi istu itd.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Normalno da ih je smorio i dosadio stock OS kad sve radi extra i nema onoga ' meni ne radi ovo, ne radi ono i sl.' Voli narod da budzi i cacka...[emoji16]
 
Poslednja izmena:
Meni je extra radio kako pixel 2 tako i sada s9+...mislim da niko ne može naći zamerku na fluidnost rada ni jednom flagshipu danas. A sami mi biramo šta nam najviše odgovara kao kompletan uređaj (savršenog nema i uvek se neki kompromisi moraju praviti).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Tema je nadolazeći Pixel 3, a ne lične preference po pitanju softvera.
 
Ja kažem iz ličnog iskustva sta bi voleo videti i sta mi je falilo uvek. Ne kažem da je loš, i dalje mi je omiljen ui, ali ima nama i nedostataka. Pogotovo sada kada google drastično menja ui. Imam osećaj da im je dizajn jedini bitan

Ali dobro nećemo više, kada izadje i kupi ga dvoje valjda će imati šta za napisati

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Tema je nadolazeći Pixel 3, a ne lične preference po pitanju softvera.
Pisanje o softveru(ukljucujuci njegove nedostatke) na nadolazecem Pixel 3 telefonu je offtopic/gusenje teme? Jel ce i oni koji pisu hvalospeve za isti takodje dobiti poene, ili je to ekskluzivno za one koji pisu sta im ne odgovara kod tog softvera(koji je jedna od dve prodajne tacke telefona)?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pisanje o softveru(ukljucujuci njegove nedostatke) na nadolazecem Pixel 3 telefonu je offtopic/gusenje teme? Jel ce i oni koji pisu hvalospeve za isti takodje dobiti poene, ili je to ekskluzivno za one koji pisu sta im ne odgovara kod tog softvera(koji je jedna od dve prodajne tacke telefona)?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Tačnije gušenje teme bez razloga i ulaganje truda da tvoja bude poslednja je dovoljan razlog za opomenu, a kasnije i za ban ako nastaviš po starom.
 
Ja kažem iz ličnog iskustva sta bi voleo videti i sta mi je falilo uvek. Ne kažem da je loš, i dalje mi je omiljen ui, ali ima nama i nedostataka. Pogotovo sada kada google drastično menja ui. Imam osećaj da im je dizajn jedini bitan

Ali dobro nećemo više, kada izadje i kupi ga dvoje valjda će imati šta za napisati

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Svaki ima nedostataka. Pixel će kupiti oni koji žele uređaj sa čistim Android iskustvom, odličnom baterijom i redovno ažuriranje tj. oni koji vide vrednost u svemu tome. Ko želi čist Android sa dodacima takođe ima izbor u vidu OnePlus 6 i njemu sličnim. Izbora ima, to je najbitnije.
 
Pa ne deluje mi da su Pixeli bas imali odlicne baterije.
 
Nazad
Vrh Dno