Šta je novo?

Google Pixel 3

Deat Lord, my eyes are bleeding :(
Inače ova "ultra" je predobra...sumnjam da će narednih godinu-dve da krenu da izbacuju ovakve tel (daj bože da grešim)!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Užas šta su napravili, google je fejlovao samo tako sa ovim. Najgore je što će ljudi kupovati i ovo čak.
 
Kao m$ sa wp-om. Kakvi ljudi rade u tim fabrika, da li je sekta neka šta li je...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kamera je vrhunska što se očekivalo. Ali notch... Pixel 2 XL će biti best buy uskoro.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Kamera je vrhunska ali nema govora da ce biti ''za 3 klase/3 svetlosne godine'' bolja od konkurencije (sto odavno nije slucaj, nije ni P2XL kamera bas toliko svemocna kao sto se pise), kamere u flagship klasi nikada nisu bile izjednacenije po foto kvalitetu tako da vanilla 'droid i najbrza podrska ostaju jedine vece prednosti za Pixel seriju mada je pitanje koliko korisnika stvarno zeli i ceni takve prednosti, da je vecini to najbitnije kineski uredjaji sa heavy bloat cirkus UI ne bi bili najprodavaniji u poslednje vreme (nazalost ali je tako).

P2XL je odlican uredjaj (naravno, nije bez mana) i za sada ne vidim sta to kod trojke moze da opravda razliku u ceni a jos ima i najlosiji/najruzniji notch koji bas bode oci :)
 
Poslednja izmena:
Totalno najnebitniji faktor pogotovo za pixel ciljnu grupu ako mene pitaš

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako najnebitniji kad velika vecina uzima to kao glavni razlog za kupovinu i ostanak na njemu. Svi pricaju o kameri sa Pixela

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Proday misli na prednju kameru, ne glavnu.
 
Da, jer glavna kamera je svim top uređajima odlična sa malim razlikama dok je npr prednja i dalje daleko bolja od recimo note 9, Mate 10... Ni meni nije bitna, ali Nexus iz 2015 je postavio neke standarde koje danas ni telefoni od 1000 evra ne mogu da dosegnu.
 
A o prednjoj je rec, nisam video.

Doslo je vreme da se i ona gleda pri kupovini, meni licno nije toliko bitna, vazno mi je da je pristojna i da ne pegla kozu kao sto to rade Huawei ili neki Moto modeli koje sam licno imao prilike da testiram.
 
Meni je ovo fail u najavi. OnePlus 6T će biti mnogo bolja kupovina kako sada stoje stvari.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
20.jpg


Ako su se trudili da naprave najružniji telefon sa najboljom kamerom uspeli su!
 
Notch ide previše u dubinu. Ako se i sakrije, čini mi se da će gornji bezel biti deblji od donjeg?

Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
Ukradena je velika pošiljka ovih telefona i sada ih prodaju po ceni od 2000 dolara.[emoji16]
cd4efca79fc88a3f7e8118c3695d37dc.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
Nije baš velika pošiljka ,ali :)

Kakva filmska priča :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
I dalje se nadam da su ukrali neki prototip, a ne zvaničnu verziju koja će biti predstavljena. [emoji4]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ti ćuti i čekaj pixel 4 [emoji56]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pixel 4[emoji16]
94f72436d4f8b1a600dc45f34e370375.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro SE using Tapatalk
 
I dalje se nadam da su ukrali neki prototip, a ne zvaničnu verziju koja će biti predstavljena.
Verovatno je tako, i onaj Ricciolo sa tw kaze da ce biti nekih promena, citiram:
@Ricciolo
Google Pixel is never been a "beauty". Google Pixel 3 xl you saw,is not FINAL... Goolge Pixel 3 WON'T be the Best Camera of 2018. But you...please...don't FEED this COMICAL Farce...

Engleski mu bas nesto ''ne ide'' :d ali u sustini ne gresi kada su informacije vezane za razne uredjaje u pitanju.
 
Ima dosta nagađanja ali ovo je rekao onaj debeli Rus sa mobile-review

a8ae0360f276ba345a86f17b1544560b.jpg


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Hm, biće interesantno na kraju šta će predstaviti na kraju.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
@Ricciolo1
2 hours ago

1) U must be russian
2) U must be a skeleton or a super fat
3) Now U R able to handle a Pixel 3 XL unfinished prototype and unbox it

Google ? ROTFL @Google #Pixel3XL #comedyawards


:d
 
Svi poceli iphone da kopiraju koda je taj noch nesto dobro
 
Manji Pixel 3.
Lično mi se sviđa mnogo više nego Pixel 3 XL I pored većih bezela. Biće ovo dobar telefon za one koji traže malo manje telefone.
Čak sam i manju bateriju očekivao od Gugla.

5.5-inch display, 2160×1080, 18:9
Dual 8MP cameras on the front, just like the Pixel 3 XL.
The first camera is capable of f/1.8 and f/2.2, while the second is f/1.8.
2915 mAh battery
4GB of RAM
This phone was being tested on a different carrier than Verizon, which is also important to note. The carrier exclusive deal may be coming to an end.
c8039eeca496fd4f5a951c585620485a.jpg
a69d8047b25cecd7d9a6b55bd65b2006.jpg
57dc5427ebcc18c3fc37d877446fe92a.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno