Šta je novo?

Google Pixel 3

Telefon je bombonica, pravi naslednik Nexus serije. Ko preferira plastiku (tj njenu izdržljivost na udarce, manje grejanje, ne kliza kao staklo), lagan telefon umerenih dimenzija (malo je duguljast doduše), čist i ultra fluidan android, neće pogrešiti kupovinom istog. Posle nekoliko Nexus-a sam koristio Honor 10 koji je po meni odličan telefon jakog hardvera, solidne AI kamere koja zna da ide iz krajnosti u krajnost i prelepog dizajna gde ipak tako staklen boli na pogled a kamoli da se drži bez neke maske. Za godinu dana nije zapucao nijednom - svaka čast Huawei, samo napred. Ipak, u ovom cenovnom rangu, više preferiram vrhunsku kameru uz solidan hardver koji opet fantastično gura sve zbog optimizacije + postojanje 3.5 mm jack-a u mom slučaju znači. Možda je cena za nekog malo jača (ispao me 430$ sa porezom u USA) ali prosto kada ga uplaite i sve izgleda tako minimalstički bez želje da nešto tu menjate (što nije slučaj kod UI-a drugih proizvođača) ne bude vam žao. Pozz
 

Prilozi

  • 3a.jpg
    3a.jpg
    123.7 KB · Pregleda: 265
  • 3a2.jpg
    3a2.jpg
    97.4 KB · Pregleda: 255
 
Bog :) baš odgledao pre 1h
Sutra kao review mi9

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakvi paceri *mjau**mjau**mjau* :)
Gori su od svih Kineza zajedno koliko kopiraju apple

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Na koga liči?

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kako kada se ne zna kako taj "budući" izgleda?!

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Zna se :) pozadi je isti :)
Napred ne jer izgleda da jabuka još uvek ne odustaje od rogova

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni se čini da će Jabuka biti ista i spreda i pozadi kao do sada.
Previše ima lažnih vesti, a to toliko daleko ide da pojedincima nije mrsko izraditi ni lažnu masku za "budući" telefon kako bi im vest bila verodostojnija.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Ako skicu izbaci onaj onleaks(izbacio i ovu i za novi iPhone) onda telefon u 99% slučajeva tako izgleda jer on dobija sheme koje proizvođači šalju velikim kompanijama da pripreme svoju prateću opremu za telefon koji tek treba da izađe

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko se sećam to su radili već par puta i veze sa vezom nije bilo. Sećam se jednog videa gde je jedan tjuber dobio neku masku za neki budući telefon, kada je izašao telefon i kada ga je stavio u masku veze sa vezom nije imala, ni pozicija kamere, ništa.
Tek kada izađu videćemo šta i kako će biti.
Uz sve to ko garantuje da je Apple pre Pixela smislio kako će izgledati ta pozicija zadnjih kamera.
Novi Piksel se već duže vreme očekuje, a Ip koliko se sećam izbacuje u septembru nove telefone.
Normalno verovatno grešim (sva sreća pa nema tu ništa loše), ali sam na raznorazne "umetničke" radove koje se pojavljuju mesecima pre objavljivanja totalno oguglao. Samo me interesuje kakav je uređaj kada se zvanično objavi i to je to.
Inače mi nekako taj zadnji deo više priliči i lepše izgleda na gore postavljenim slikama Piksela, nego na Ip. Od Appla očekujem da nekako budu originalniji, da im se više stopi u dizajn nego da onako štrči.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Kažem , ovaj lik je sve pogodio , 99%

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko se sećam to su radili već par puta i veze sa vezom nije bilo. Sećam se jednog videa gde je jedan tjuber dobio neku masku za neki budući telefon, kada je izašao telefon i kada ga je stavio u masku veze sa vezom nije imala, ni pozicija kamere, ništa.
Tek kada izađu videćemo šta i kako će biti.
Uz sve to ko garantuje da je Apple pre Pixela smislio kako će izgledati ta pozicija zadnjih kamera.
Novi Piksel se već duže vreme očekuje, a Ip koliko se sećam izbacuje u septembru nove telefone.
Normalno verovatno grešim (sva sreća pa nema tu ništa loše), ali sam na raznorazne "umetničke" radove koje se pojavljuju mesecima pre objavljivanja totalno oguglao. Samo me interesuje kakav je uređaj kada se zvanično objavi i to je to.
Inače mi nekako taj zadnji deo više priliči i lepše izgleda na gore postavljenim slikama Piksela, nego na Ip. Od Appla očekujem da nekako budu originalniji, da im se više stopi u dizajn nego da onako štrči.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока

Nije ni bitno da li ce biti ovakvi ili ne ( pixel i iPhone ), vec to da se po ovim leakovima vidi da kopiraju iPhone.
Bolje reci da ne volis apple i iphone, nego sto ovako branis pixel :D
 
Najbolje od svega kad napisa novi pixel se vec duze ocekuje a svaki do sada su izbacivali u oktobru ili novembru.
 
Poslednja izmena:
Pixel se ocekuje a iP koji izlazi otprilike u isto vreme i proda ko zna koliko puta vise ne :d

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa Pixel je večito u iščekivanju, može sutra da izađe, a za Ip se uvek zna da izlazi u septembru i tu iščekivanja nema.
Teško da branim Pixel, em ga nema legalno kod nas, em mu uvek nešto fali.
Samo sam napisao da se trebaju sačekati gotovi modeli i to je to.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
A kad ga ocekujete, tek se pojavio 3a, u julu?
 
Pa kao i uvek, oko 10. oktobra (ili beše novembar)!?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa kao i uvek, oko 10. oktobra (ili beše novembar)!?!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Oktobar, secam se da sam ga cackao u prodavnici u UK sredinom oktobra. Bas me zanima da li ce koristiti neki quad-bayer senzor i da li ce biti znacajnijeg napretka sto se tice fotografija.
 
Jedino zbog čega čekamo pixel je novi gcam apk i najviše me interesuje šta će tu uraditi [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ne toliko gcam koliko se čeka koji je senzor glavne kamere :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Takođe zbog kompatibilnosti gcam sa drugim telefonima [emoji23] Bilo bi dobro da ima imx586 i da urade nešto korisno sa tih 48mpx. Kao i nativna podrška za wide/telephoto.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozadini nije ni ružan toliko, ako zanemarimo da su iskopirala jabuku 1/1.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
cc49b7e3b7d58b471d1b52d419983b6e.jpg

Znaci nista od punch hole na osnovu ove slike, ponovo notch? Polozaj slusalice ukazuje na to, nije u gornjoj ivici.
 
Još sad samo one ruse da dočekamo da krenu da prodaju telefon 2 meseca pre premijere kao prošle godine.[emoji23]
Pozadini nije ni ružan toliko, ako zanemarimo da su iskopirala jabuku 1/1.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Pobogu pa kako ovo nije ružno? Napravili su "prozor u novi svet fotografije"...sa akcentom na prozor!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ovo i novi ajfon renderi su mi najružniji ikad. Ne razumem prvo kako neko može da osmisli i napravi nešto ovako, a još manje razumem kako neko može ovako nesto da kupi (pogotovo ajfon za 1.5k evra).
 
Nazad
Vrh Dno