Šta je novo?

Google Pixel 3

I to jos pixel.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Bas to.
Huawei mate 10 pro sam i prodao zbog toga, iako sam ja svoj otkljucao na vreme. nije bilo custom romova, a i umedjuvremenu sam ga brikovao 2 puta pa sam morao platiti za unbrick. od kako ja znam za android i ostale smart telefone, nikad se nije moralo placati za unbrick. Jedino ako je bas bio onaj teski
 
Nije mi se to desilo nikad da ne mogu da ga unbrick-ujem. Cak jos ovaj p2 nisam unlock-ovao i root-ovao, ali svakako hocu.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Kakav je to telefon ako se nema root, ja takve ne kupujem.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije mi se to desilo nikad da ne mogu da ga unbrick-ujem. Cak jos ovaj p2 nisam unlock-ovao i root-ovao, ali svakako hocu.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Desilo se na huawei mate 10 pro i meni prvi put

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Dali se mogu na pixelu vratiti navigacijske tipke, ili se moraju koristiti ove swipe kontrole?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Daj mi izbor, eto ga, ćao Android :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja bih to uzimao preko operatera, kad vec moze ovde. Mislim na XL, prezalio bih taj notch. Kad MKBHD-u odgovara, verujem da bih se i ja navikao. Zbog kamere bih ga uzimao, najvise mi odgovara, i nedostaje mi stock android.
 
Mislim da su trebali da idu na imx380 koji je na par kineskih telefona. Ako je meizu mogao da gurne taj senzor u mob of 320e onda su mogli i hipsteri u pixel3.
Slike bi bile verovatno za nijansu bolje nego na pixel2

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ako treba sa perem telefon četkicom posle svakog ubacivanja u džep..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uh, Night sight kida, baš pomaže dosta.
 
Lože me ovakvi klipovi da kupim Pixel 3 XL, a nije da nisam razmišljao o tome :D Aplauz za lika, tako se rade testovi kamere, vidi se da je upućen u fotografiju. Prokleti Night Sight, i dalje sam u čudu, deluje nestvarno šta izvlači.
 
Evo na P2, ista slika, trudio sam se da se ne pomeram. Upload-ujem ovde jer je poenta u svetlu, ne u samom kvalitetu (ako neko hoce kvalitetniju sliku, upload-ovacu na flickr. Blic off na svim. Prva hdr off, druga hdr+ enhanced i treca je night. Nije mrkli mrak, ali je mracno.
b2338d0a2900007e8c7743c810eb758d.jpg
8ed00fac5a7b92dfe198613a8349de5e.jpg
05413477b48bee89628b5355b3db26ca.jpg


Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ludilo, dobro izgleda :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bolje se na slici vidi nego ocima. Tj. vise svetla. Mana je sto treba imati mirniju ruku, ali zaista se dobija mnogo. Ako je ovo "nedovrsena" verzija, pa to je sjajno!

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Tako i napisaše na xda, bolje se vidi na slici nego očima što vidiš.
Meni nije jasno kako je ovo moguće [emoji2]
Dobićemo sigurno svi ovo kroz gcam, jer je ovo čist softver. ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zulu daj info exp, iso itd? Da nije kao Huawei 4 sekunde?
 
Je l' ovo dovoljno info?
5c59db080bf9f962724b60b675a7b1d0.jpg


Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Jeste :)

Sjajno ako on za 1/3 napravi takvu fotku, znači da i neće biti puno duhova.
 
Au koliki ISO o_o
A opet nema šuma

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno