Šta je novo?

Google Pixel 3

Drži se i google ali na manjem modelu. [emoji6]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Misio sam kompletno..cini mi se da samo Samsung jos nema nijedan model sa miljeom. Ne znam za Sony..
 
Ne znam kako ih nije sramota da stavljaju sliku navodno uslikanu sa Xs-om u svoju zvanicnu prezentaciju, takvo ponasanje mozda prilici Kinezima ali ne i Google-u.

Onaj tablet ne izgleda lose, mada vec na review-ima kazu da zapinje i laguje...
 
Što? Pa i apple radi takve stvari

Uglavnom nikada besmislenije predstavljanje. Bukvalno ništa novo

Sada kada su počeli da ponovo kopiraju jabuku znam da neću menjati android godinama, jer kada upadnu u taj mod ništa novo i korisno ne bude godinama

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne radi Apple takve stvari.

Apple se ponasa kao da konkurencija ne postoji. Time i ne priznaje nikoga za konkrenciju i jasno stavlja do znanja da smatraju sebe iznad drugih.
 
Najjači komentar u vezi sa XL-om, sa MKBHD:

NOTch this time!
NOTch my money!
NOTch buying it!
 
Ne radi Apple takve stvari.

Apple se ponasa kao da konkurencija ne postoji. Time i ne priznaje nikoga za konkrenciju i jasno stavlja do znanja da smatraju sebe iznad drugih.

Znam da je pre bilo poredjenja sa konkurencijom. Ali ja stvarno to ne pratim da bi znao tacno ko sta kaze. Uostalom totalno je nebitno, piksel ce imati bolju kameru to je sigurno, ta nova jabuka ce se prodati 10000 napsram 1 za piksel i to je to
 
Ono što meni najviše smeta je cena koju je Apple sa desetkom bacio u nebesa. Svi ostali vodeći igrači su to ispratili. Cene ovogodišnjih telefona su katastrofa.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa zar nije Google zadrzao proslogodisnje cene?

Nije ni Apple digo cene ove godine.


Nije problem Pixela 3 cena, problem je sam telefon. Cena je osetno ispod iP.
 
Ono što meni najviše smeta je cena koju je Apple sa desetkom bacio u nebesa. Svi ostali vodeći igrači su to ispratili. Cene ovogodišnjih telefona su katastrofa.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Pre njega je izasao Note8 sa cenom od ~950$ ako se secas,ja sam bio kupio pa znam. Podigao je cenu za citavih 50$ [emoji1] Po tvom postu bi covek rekao da su ostali bili daleko od cifre od 1k,sto nije tacno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve razumem ali da neko kaze da je samsung ruzan bilo koji?
Upravo je jedino samsung taj koji je ostao normalan i ne prati neke ludorije, drze se i nisu poklekli
Dizajn je jedan od najlepsih ako ne i najlepsi od s8/s8+/s9/s9+/n9
Jabuka svakako nema konkurenciju u toj ciljnoj grupi njima skidam kapu


Svi ostali sitne duse copy pastovi, slika poredjenja sa XS je zbog mnogobrojnih izjava da je number one kamera trenutno na xsu pa moraju da udaraju na najveceg jer u principu pixel 3 treba da kosta 500$ jer apsolutno nema nista novo... ne znam ni koja je bila poenta ovog izbacivanja?


Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Prošlogodišnje cene i jesu problem. Sa njima je sve krenulo. Desetka je probila sve granice razuma, a ove godine i ostali. Skuplji su i Pikseli, a o Xs i Xs max da ni ne govorimo.
Pogledajte cene Note 9, S9+, V40, G7Thinq, U12+. Otišli su predaleko. Za samo 3 godine su svi digli cene više od 40%, a tehnologija stagnira, samo lickaju uredjaje. Nista novo se ne nudi osim šminke.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
ovaj manji telefon je po mom skromnom misljenju mozda i najbolji telefon izbacen ove godine , ali sa jednom velikom manom , a to je cena :) za tu lovu kupis note9 i ostane ti nesto preko.

nije smeo da ide preko 650$/650e.

Google i njihovo konstantno kopiranje apple-a , jedva cekam da neki kinez krene da proizvodi i gura svoj OS
 
Poslednja izmena:
@Conquer, istina, mada je note serija uvek bila osetno skuplja, a postali su bezobrazni jos sa sedmicom. Ispipali su situaciju, videli da mogu i onda su nabili cenu i osmice kojom su započeli peglanje gubitaka od sedmice.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vala iP X, Xs i Xs Max su kvantni skok u odnosu na iP7. Do njih su kaskali za Android flagshipima, njima su ih pretekli. Androidi su s druge strane zadnjih par godina manje vise gde su i bili.

Logicno je da je Apple digao cene, problem je sto drugi misle da tek tako mogu da ih prate.
 
Da, ali nije u odnosu na Android. Pretekli nisu sigurno, sada su tek sustigli.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jedva cekam da se vrate prethodne godine, pa i da dobijemo nesto novo. Sada smo dobili ar moji i tako te od vitalnog znacaja stvari
 
A komentari na svaki video su da umres od smeha [emoji23] Valjda ljudi jos ne mogu da poveruju sta su oni izbacili [emoji856]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čime su to pretekli Android?
iPhone-om X? Ma daj...u principu 8+, osakaćen uklanjanjem FP senzora, sa edge to edge ekranom, obrvom i geastures-ima koji nisu nikakva filozofija. Dalje redom, 8+ je isti 8 uz jednu kameru više, koji je dalje isti 7... Tako da iPhone ni u kom smislu nije mogao da pretekne Android konkurenciju, ali da ne idemo u off
Vala iP X, Xs i Xs Max su kvantni skok u odnosu na iP7. Do njih su kaskali za Android flagshipima, njima su ih pretekli. Androidi su s druge strane zadnjih par godina manje vise gde su i bili.

Logicno je da je Apple digao cene, problem je sto drugi misle da tek tako mogu da ih prate.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Čime su to pretekli Android?
iPhone-om X? Ma daj...u principu 8+, osakaćen uklanjanjem FP senzora, sa edge to edge ekranom, obrvom i geastures-ima koji nisu nikakva filozofija. Dalje redom, 8+ je isti 8 uz jednu kameru više, koji je dalje isti 7... Tako da iPhone ni u kom smislu nije mogao da pretekne Android konkurenciju, ali da ne idemo u off

Sent from my Pixel using Tapatalk



Provozaj par krugova X ili jos bolje Xs pa se ponovo javi [emoji3]
 
Kaze da gestures-i nisu filozofija,a google ne moze ni da ih iskopira. [emoji1] Superiorniji uredjaji skroz,od kvaliteta izrade do performansi,ali to je neka druga tema.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čime su to pretekli Android?
iPhone-om X? Ma daj...u principu 8+, osakaćen uklanjanjem FP senzora, sa edge to edge ekranom, obrvom i geastures-ima koji nisu nikakva filozofija. Dalje redom, 8+ je isti 8 uz jednu kameru više, koji je dalje isti 7... Tako da iPhone ni u kom smislu nije mogao da pretekne Android konkurenciju, ali da ne idemo u off

Sent from my Pixel using Tapatalk

Pa pretekli su u cenama, i lepo im ide, kao i nama uostalom xD
 
ja stvarno ne bi mogao da koristim full gesture os, kako iOS tako ni android, prosto ne bi, i ni ne zelim. Apsolutno ne zelim da crtam po ekranu, jer kada setam, vozim bajs za mene je to neupotrebljivo. iOS je iOS, kome odgovara njemu je ok, kome ne nikada mu nece biti dobar
 
Poslednja izmena:
Nisi ni probao,a nemoj mi reci da je lepse videti softverske dugmice,koji samo zauzimaju prostor. Pogotovo sto uvek moras da uradis jedan potez vise ako ih sakrijes kao na Samsungu. Sve je stvar navike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tu se slažem, bio sam skeptičan u početku, a sada plačem kada uzmem fon koji ima bilo koji vid dugmica. Kao da mi je neko vezao ruke i moram da se mučim. [emoji16]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nakon N5X imao sam iPhone 6s pa iPhone 7, pa nakon toga Pixel.
6s je previše u zaostatku bio za 5x (kamera, performanse osim kesiranja, brzo punjenje, što su mi ujedno i najbitnije stavke, zatim i daleko lošiji fp).
7 je dosta bolji uređaj od 6s i ne sporim ništa kod samog telefona (čak i baterija je ok), ali taj iOS, prosto ne znam kako neko može da koristi. Previše ali previše kaska za stock Androidom!

iPhone X sam koristio par sati i dovoljno mi je, hvala, ne bih se zadržavao na istom, pre bih išao na 8+ kad bih morao.

Trenutno koristim Pixel 1 i nemam potrebe za sada da jurim Pixel 2, ali Pixel 3 mi je skroz zanimljiv. Što se mene tiče DALEKO korizniji uređaji od iPhone X

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
6s u zaostatku sa performansama za 5x? Vecu nebulozu nisam procitao. Za rubriku verovali ili ne.
 
Nazad
Vrh Dno